Разгон памяти

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
a_z_z_y
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Туда-Сюда: 23.06.2026 18:54
a_z_z_y: 23.06.2026 18:15 Туда-Сюда
Пробували на SA вольтаж піддати?
пока не пробовал. По +0,1 добавлять ?
Мабуть.
Але треба дивитися щоб не було сумарно більше 1.25в. Біос по ідеї має показувати вольтаж.
Там ще може таке бути, що на 1.15в краще буде ніж на 1.3в. Бо після якоїсь межі властивості IMC погіршуються :gigi:
Відповісти