AOC представила ігровий OLED-монітор Agon Pro AGP277QKDC із двома режимами роботи

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
gregory_amd
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Предлагаю обсудить AOC представила ігровий OLED-монітор Agon Pro AGP277QKDC із двома режимами роботи

На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом :lol:
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

1440p монік від AOC за 44к гривень це щось за межами розуміння.
1280×720 пікселів, зате частота оновлення збільшується зі штатних 540 Гц до 720 Гц
Реально бодай одній людині на цій планеті таке цікаво? Типу штатних 540 мало, зате 720 прям норм і можна грати? В 720p…
hohlid19
Member

Повідомлення

1280×720
А почему не киберспортивных 4:3? Киберкотлеты не купят :( :(
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

зробили б краще 4к/1080p, а не ось цей непотріб

Відправлено через 44 секунди:
Nutbar
woled то дорого, qd "дешевий"
powerpizza
Member

Повідомлення

640х480 дайте и 999гц :lol:
Mcloud
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Агонь одним словом :lol: :lol: :lol:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Як вони дійшли до думки що людям потрібне HD майже на 27 дюймах.
Відповісти