На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом
Новини
Останні статті і огляди
AOC представила ігровий OLED-монітор Agon Pro AGP277QKDC із двома режимами роботи
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
Предлагаю обсудить AOC представила ігровий OLED-монітор Agon Pro AGP277QKDC із двома режимами роботи
На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом
На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом
-
Nutbar
Member
- Звідки: Київ
1440p монік від AOC за 44к гривень це щось за межами розуміння.
Реально бодай одній людині на цій планеті таке цікаво? Типу штатних 540 мало, зате 720 прям норм і можна грати? В 720p…1280×720 пікселів, зате частота оновлення збільшується зі штатних 540 Гц до 720 Гц
-
hohlid19
Member
А почему не киберспортивных 4:3? Киберкотлеты не купят1280×720
-
oversteve
Member
- Звідки: Ukraine
зробили б краще 4к/1080p, а не ось цей непотріб
Відправлено через 44 секунди:
Nutbar
woled то дорого, qd "дешевий"
Відправлено через 44 секунди:
Nutbar
woled то дорого, qd "дешевий"
-
powerpizza
Member
640х480 дайте и 999гц 
-
Mcloud
Member
Агонь одним словом

-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Як вони дійшли до думки що людям потрібне HD майже на 27 дюймах.