На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом
Новини
Останні статті і огляди
AOC представила ігровий OLED-монітор Agon Pro AGP277QKDC із двома режимами роботи
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
Предлагаю обсудить AOC представила ігровий OLED-монітор Agon Pro AGP277QKDC із двома режимами роботи
На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом
На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом
-
Nutbar
Member
- Звідки: Київ
1440p монік від AOC за 44к гривень це щось за межами розуміння.
Реально бодай одній людині на цій планеті таке цікаво? Типу штатних 540 мало, зате 720 прям норм і можна грати? В 720p…1280×720 пікселів, зате частота оновлення збільшується зі штатних 540 Гц до 720 Гц
-
hohlid19
Member
А почему не киберспортивных 4:3? Киберкотлеты не купят1280×720
-
oversteve
Member
- Звідки: Ukraine
зробили б краще 4к/1080p, а не ось цей непотріб
Відправлено через 44 секунди:
Nutbar
woled то дорого, qd "дешевий"
Відправлено через 44 секунди:
Nutbar
woled то дорого, qd "дешевий"
-
powerpizza
Member
640х480 дайте и 999гц 
-
Mcloud
Member
Агонь одним словом

-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Як вони дійшли до думки що людям потрібне HD майже на 27 дюймах.
-
Vladys77
Member
Я бачу нова фішка пішла. Хтось розробив двох режимні матрицв і понеслось.
Єдине що мені не треба маленький 26,7" монітор з можливістю працювати в низкій роздільній здатності.
Кращий варіант у Asus є 4к на 32". Але там другий режим FullHD (за 50к грн). Мені б оптимально було 4к і 2к. Одне для приємної роботи, інше для комфортної гри. І інколи для гри в 4к з FSR 4.1
.
Але ціни трохи кусаються на ці двохрежимні монітори.
Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
Єдине що мені не треба маленький 26,7" монітор з можливістю працювати в низкій роздільній здатності.
Кращий варіант у Asus є 4к на 32". Але там другий режим FullHD (за 50к грн). Мені б оптимально було 4к і 2к. Одне для приємної роботи, інше для комфортної гри. І інколи для гри в 4к з FSR 4.1
Але ціни трохи кусаються на ці двохрежимні монітори.
Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
Є і такі. У Asus наприклад.oversteve: ↑ 24.06.2026 13:12 зробили б краще 4к/1080p, а не ось цей непотріб
Відправлено через 44 секунди:
Nutbar
woled то дорого, qd "дешевий"
Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
То все для кіберкотлет. Вони і так в контру грають в 1280 на 720 щоб виграти в затримках 0,00000001 секундуNutbar: ↑ 24.06.2026 12:37 1440p монік від AOC за 44к гривень це щось за межами розуміння.Реально бодай одній людині на цій планеті таке цікаво? Типу штатних 540 мало, зате 720 прям норм і можна грати? В 720p…1280×720 пікселів, зате частота оновлення збільшується зі штатних 540 Гц до 720 Гц
-
daesz
Member
Дизайн подобається, але ціна ахтунг 
-
walkman3000
Member
сны при температуре 36.7gregory_amd: ↑ 24.06.2026 12:13На днях снилось что купил двухрежимный монитор и там можно было переключаться между ips и оледом