The Witcher 4 підтримуватиме технологію NVIDIA RTX Mega Geometry

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

daesz: 10.03.2026 17:58
MqM: 10.03.2026 17:50А чого можна очікувати з підходом наберемо вчорашніх студентів? Всі напевно забули чому оригінальні розпобники Сталкера ТЧ зі скандалом пішли зі студії та заснували 4a Games? При чому пішли ключові розробники рушія X-ray! Це треба так вміти!
Ситуація із В4 (можливо) буде аналогічною, більшість олд скулів уже давно покинули сідіпроджект (деякі вже й нові ААА проекти майструють, донвокер чи як там воно називається), а КП77 на релізі по кількості апдейтів та проробленої роботи не далеко від С2 втік :rolleyes:
Це ми побачимо, надіюсь не розгубили технічних спеціалістів.
Проте все ж Кіберпанк 2077 витягнути до пристойного стану, повага за визнання і виправлення помилок - це зараз рідкість в індустрії. Та ж Бетесда не править в своїх іграх десятки років баги, а ще й обновами приносить нові баги – головне зробити тисячу перевидань заради бабла
Павло_
Junior

Повідомлення

Так ця технологія вже не новина CD Project RED ще на презентації The Witсher 4 про неї розповідала.
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Главное что будет прикручен полноценный RTX, а не люмен анриловский. Это уже как по мне победа, с или без этой фичи - уже второстепенно.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Думав в коментах почитати хто що думає про прикольну технологію, а тут як і у всих типових новинах про відяхи, холівари про відяхи :dispute:
В новині про потенційно круту оптимізацію "променів", а в коментах - хоч би потягнула :pray: ... Новина якраз про намагання зробити так щоб потягнуло, а не навпаки!
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

CrypteX: 10.03.2026 18:09 Главное что будет прикручен полноценный RTX, а не люмен анриловский. Это уже как по мне победа, с или без этой фичи - уже второстепенно.
Та че там крутить то... У Нвиди ведь свой фирменный билд UE5 есть где все самое свежее от Нвидии уже за вас прикрутили. Странно только то что этот билд никто кроме Arc Raiders не юзает. Ну, по крайней мере из популярных игр. Может они какую то комиссию сдирают за него, не знаю )))

https://developer.nvidia.com/game-engin ... rtx-branch
PaNDeMiX
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Та не будуть робити гру щоб вона у вас не запустилась, не серіть цеглинами :laugh: На кому ж тоді заробити розробникам :lol:
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Input_Lag: 10.03.2026 17:52 Відеокарти до 5000 цю технологію підтримувати не будуть.
5000 тоже под вопросом ,она может работать так ,как работали первые игры RTX на серии RTX 2000
Ostin
Member

Повідомлення

Нове безумство підвезли) Най буде, бо старе геть протухло за статистикою)
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вроде же сказано просто, игра будет поддерживать RTX Mega Geometry, а не требовать.
На старых картах останется как есть или станет чуть лучше, на Blackwell и дальше разница будет более заметна.
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NVIDIA утверждает, что RTX Mega Geometry полезна для всех карт RTX, но быстрее работает на RTX 50 series
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Vpupkin: 10.03.2026 16:17 Так, так, вже треба відкладати на 6090 чи навіть на 7090.
Ну ну интересно много тут готовых отдать 300 к за 6090 :gigi: :lol:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Kullerok: 10.03.2026 20:31
Vpupkin: 10.03.2026 16:17 Так, так, вже треба відкладати на 6090 чи навіть на 7090.
Ну ну интересно много тут готовых отдать 300 к за 6090 :gigi: :lol:
Порахуй володарів 5090, не помилишся
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Earanak: 10.03.2026 18:45
CrypteX: 10.03.2026 18:09 Главное что будет прикручен полноценный RTX, а не люмен анриловский. Это уже как по мне победа, с или без этой фичи - уже второстепенно.
Та че там крутить то... У Нвиди ведь свой фирменный билд UE5 есть где все самое свежее от Нвидии уже за вас прикрутили. Странно только то что этот билд никто кроме Arc Raiders не юзает. Ну, по крайней мере из популярных игр. Может они какую то комиссию сдирают за него, не знаю )))

https://developer.nvidia.com/game-engin ... rtx-branch
Ха, и правда уже готовое ведь. Тонны уе5 игр и даже большие ААА всё равно не хотят юзать(
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

А в чому новина? СДПР довго і плідно співпрацює з зеленими, а їх ігри стабільно підтримують останні технології від нвідіа.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Kullerok: 10.03.2026 20:31Ну ну интересно много тут готовых отдать 300 к за 6090
Достатньо, продається 5090 і без особливих проблем купляється 6090 як і купилася 5090 і 4090 і 3080ті і так аж від 690.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Input_Lag
https://github.com/NVIDIA-RTX/RTXMG
NVIDIA RTX GPU (10 GB VRAM or greater)
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Vpupkin: 10.03.2026 21:48 Достатньо, продається 5090 і без особливих проблем купляється 6090 як і купилася 5090 і 4090 і 3080ті і так аж від 690.
Але чи достатньо для розробників з бюджетом гри в районі ~800 мільйонів баксів? Кожен власник топу купить по 10-20 штук? :shuffle:
Та й скільки власників на них саме грають, а не крутять нейронки/тендер.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Очевидні статтери, котрі мають повторюваність, в SH2:R/SH:f лікуються зняттям капу на розмір кешу шейдерів.
Вкладення
Untitled.png
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Telcontar: 10.03.2026 21:57Але чи достатньо для розробників з бюджетом гри в районі ~800 мільйонів баксів? Кожен власник топу купить по 10-20 штук?
Та й скільки власників на них саме грають, а не крутять нейронки/тендер.
Та ніхто ж не робить іграшки тільки під топ карти, просто на дорогому залізі красивіше і плавніше.
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

dead_rat: 10.03.2026 20:35
Kullerok: 10.03.2026 20:31
Ну ну интересно много тут готовых отдать 300 к за 6090 :gigi: :lol:
Порахуй володарів 5090, не помилишся
200к это не 300 чё тут считать. Да и летом они по 100к были
Відповісти