Це ми побачимо, надіюсь не розгубили технічних спеціалістів.daesz: ↑ 10.03.2026 17:58Ситуація із В4 (можливо) буде аналогічною, більшість олд скулів уже давно покинули сідіпроджект (деякі вже й нові ААА проекти майструють, донвокер чи як там воно називається), а КП77 на релізі по кількості апдейтів та проробленої роботи не далеко від С2 втікMqM: ↑ 10.03.2026 17:50А чого можна очікувати з підходом наберемо вчорашніх студентів? Всі напевно забули чому оригінальні розпобники Сталкера ТЧ зі скандалом пішли зі студії та заснували 4a Games? При чому пішли ключові розробники рушія X-ray! Це треба так вміти!![]()
Проте все ж Кіберпанк 2077 витягнути до пристойного стану, повага за визнання і виправлення помилок - це зараз рідкість в індустрії. Та ж Бетесда не править в своїх іграх десятки років баги, а ще й обновами приносить нові баги – головне зробити тисячу перевидань заради бабла