В усіх іграх буде досить відчутно? Чи тільки в онлайнових? Є авторитетна думка, що в синглових іграх на UE5 різниця мінімальна.Vladys77: ↑ 26.06.2026 17:48 Сенс є, бо за рахунок 3D кешу в іграх він буде потужніше досить відчутно. Але не за таку ціну.
Новини
Останні статті і огляди
AMD випустила Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition. Ігровий флагман платформи AM4 знову з’явився у продажу
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
в УЕ якраз різниця більше всього і помітна(принаймні у мене на 9800х3д), у сякому разі Сталкер2 та Хогвардс пішли значно плавніше ніж на 12700К
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
S0N1C,глянув тести. Різниця таки солідна. Хоча в кількох сценаріях 5700X3D невідомо як програв по показнику 0.1 FPS. Авторитетна думка виявилась не такою й авторитетною.
-
Nik29-7777
Member
- Звідки: Харків
Еба я бомжара . зі своїм 13600k даже в табличку не попал 
-
Enjthesilence
Member
Кращий ігровий цп за останні років 10
-
FastBullet
Member
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
Потужні часи - потужні ціни.Qwerty1987: ↑ 26.06.2026 15:49 Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition 3.4GHz/96MB (100-100000651POF) sAM4 BOX
Rozetka 20599грн![]()
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
На реддіті пишуть що перекупити вже викупляють майже всі запаси цих проців. 
-
thunder_blade
Member
- Звідки: Cherkassy
Ну гей-куб, досить технологічний продукт, подивився його розбірку, вартість проектування того заліза таки щось вартувала, тому ціна +- адекватна в тих габаритах ....kairo: ↑ 26.06.2026 20:34 Як і з Гейб-кубом, за сам факт, що за старе залізо просять неадекватних грошей, треба ігнорувати такі продукти. Краще вже пересидіти на тому, що є, ніж купувати барахло за оверпрайс.
-
aaleksandrenko
Member
- Звідки: Житомир
куди ще дорожчеtornadox: ↑ 27.06.2026 19:20 На реддіті пишуть що перекупити вже викупляють майже всі запаси цих проців.![]()
он на олх від 4000 грн. при продуктивності 7500ф ціна логічна
- спойлер
-
Bukakanga
Member
посмотрел цены на ддр5 и 7500ф - ну да, как раз в новую цену 5800х3д уложится и проц, и всратая планка ддр5 на 16 гигов и даже материнка. Видимо, ценообразование 5800 теперь работает на стимулирование продаж АМ5 машин
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
не сказав би що нові планки ДДР4 сильно дешевше ДДР5, швидко глянув комплекти на розетці на 32гб - різниця лише в два рази.Bukakanga: ↑ 27.06.2026 21:26посмотрел цены на ддр5 и 7500ф - ну да, как раз в новую цену 5800х3д уложится и проц, и всратая планка ддр5 на 16 гигов и даже материнка. Видимо, ценообразование 5800 теперь работает на стимулирование продаж АМ5 машин
-
Bukakanga
Member
там разница типа восемь тысяч против шестнадцати - что уже заметно при бюджетной сборке.tornadox: ↑ 27.06.2026 22:16не сказав би що нові планки ДДР4 сильно дешевше ДДР5, швидко глянув комплекти на розетці на 32гб - різниця лише в два рази.Bukakanga: ↑ 27.06.2026 21:26посмотрел цены на ддр5 и 7500ф - ну да, как раз в новую цену 5800х3д уложится и проц, и всратая планка ддр5 на 16 гигов и даже материнка. Видимо, ценообразование 5800 теперь работает на стимулирование продаж АМ5 машин
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
ну в бюджетну збірку мабуть не будуть ставити х3д?Bukakanga: ↑ 27.06.2026 22:38 там разница типа восемь тысяч против шестнадцати - что уже заметно при бюджетной сборке.