AMD випустила Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition. Ігровий флагман платформи AM4 знову з’явився у продажу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Vladys77: 26.06.2026 17:48 Сенс є, бо за рахунок 3D кешу в іграх він буде потужніше досить відчутно. Але не за таку ціну.
В усіх іграх буде досить відчутно? Чи тільки в онлайнових? Є авторитетна думка, що в синглових іграх на UE5 різниця мінімальна.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

в УЕ якраз різниця більше всього і помітна(принаймні у мене на 9800х3д), у сякому разі Сталкер2 та Хогвардс пішли значно плавніше ніж на 12700К
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

S0N1C,глянув тести. Різниця таки солідна. Хоча в кількох сценаріях 5700X3D невідомо як програв по показнику 0.1 FPS. Авторитетна думка виявилась не такою й авторитетною.
Nik29-7777
Member
Откуда: Харків

Сообщение

Еба я бомжара . зі своїм 13600k даже в табличку не попал :weep:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Кращий ігровий цп за останні років 10
FastBullet
Member

Сообщение

Вопросы есть еще )))
Вложения
IMG_3464.png
IMG_3463.png
IMG_3462.png
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Qwerty1987: 26.06.2026 15:49 Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition 3.4GHz/96MB (100-100000651POF) sAM4 BOX
Rozetka 20599грн :D
Потужні часи - потужні ціни. :super:
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

На реддіті пишуть що перекупити вже викупляють майже всі запаси цих проців. :rotate:
thunder_blade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Cherkassy

Сообщение

kairo: 26.06.2026 20:34 Як і з Гейб-кубом, за сам факт, що за старе залізо просять неадекватних грошей, треба ігнорувати такі продукти. Краще вже пересидіти на тому, що є, ніж купувати барахло за оверпрайс.
Ну гей-куб, досить технологічний продукт, подивився його розбірку, вартість проектування того заліза таки щось вартувала, тому ціна +- адекватна в тих габаритах ....
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

tornadox: 27.06.2026 19:20 На реддіті пишуть що перекупити вже викупляють майже всі запаси цих проців. :rotate:
куди ще дорожче
он на олх від 4000 грн. при продуктивності 7500ф ціна логічна :lol:
спойлер
5800.png
Bukakanga
Member

Сообщение

посмотрел цены на ддр5 и 7500ф - ну да, как раз в новую цену 5800х3д уложится и проц, и всратая планка ддр5 на 16 гигов и даже материнка. Видимо, ценообразование 5800 теперь работает на стимулирование продаж АМ5 машин
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Bukakanga: 27.06.2026 21:26посмотрел цены на ддр5 и 7500ф - ну да, как раз в новую цену 5800х3д уложится и проц, и всратая планка ддр5 на 16 гигов и даже материнка. Видимо, ценообразование 5800 теперь работает на стимулирование продаж АМ5 машин
не сказав би що нові планки ДДР4 сильно дешевше ДДР5, швидко глянув комплекти на розетці на 32гб - різниця лише в два рази.
Bukakanga
Member

Сообщение

tornadox: 27.06.2026 22:16
Bukakanga: 27.06.2026 21:26посмотрел цены на ддр5 и 7500ф - ну да, как раз в новую цену 5800х3д уложится и проц, и всратая планка ддр5 на 16 гигов и даже материнка. Видимо, ценообразование 5800 теперь работает на стимулирование продаж АМ5 машин
не сказав би що нові планки ДДР4 сильно дешевше ДДР5, швидко глянув комплекти на розетці на 32гб - різниця лише в два рази.
там разница типа восемь тысяч против шестнадцати - что уже заметно при бюджетной сборке.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Bukakanga: 27.06.2026 22:38 там разница типа восемь тысяч против шестнадцати - что уже заметно при бюджетной сборке.
ну в бюджетну збірку мабуть не будуть ставити х3д?
Vladys77
Member

Сообщение

XXXshadyXXX: 26.06.2026 18:45
Vladys77: 26.06.2026 18:17І вщагалі краще докласти грошей і взяти PS5 доки на них знову ціни не підняли.
Ты тут по осторожнее с такими высказываниями :laugh:
Це мабуть ще комплектуючі недостатньо подорожчали, що ПК бояри ще мріють на своїх ПК в щось пограти :D . Є вже готове вікно у світ геймінгу :D . Це PS5 чи PS5 Pro для більш заможних :lol:

Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
AlexWest: 26.06.2026 20:41
Vladys77: 26.06.2026 17:48 Сенс є, бо за рахунок 3D кешу в іграх він буде потужніше досить відчутно. Але не за таку ціну.
В усіх іграх буде досить відчутно? Чи тільки в онлайнових? Є авторитетна думка, що в синглових іграх на UE5 різниця мінімальна.
Немає такої авторитетної думки :D . В усіх іграх продуктивність буде значно краща ніж на будь-якому процесорі того ж покоління з будь-якою кількістю ядер. І на дешевих процесорах наступного покоління без 3D кешу продуктивність буде гірша ніж на тому ж 5800X3D.
Yason _UA
Junior

Сообщение

Дивіться, я той лох, що купив цей проц за 21 тисячу на Розетці пару днів тому. Перед подорожчанням я вирішив замість 4*8гб G.Skill поставити 2*32 Fury, продав стару пам'ять, купив нову (6500)
Проц Ryzen 7 5700х, материнка b450 Tomahawk max II. Тобто, якби я тоді купив ддр 5, і змінив все, тоді так береш собі 7800х3d і горя не знаєш, але наразі комплект пам'яті ddr 5 64gb fury 6000 коштує під штуку баксів, що робить такий апгрейд абсолютно недоречним. Все упирається в пам'ять. Перед тим я гонявся за бв 5800x3d на олх пару місяців, і або шахраї, або лотерея з неперевіреним процесором за немалі гроші. Тепер я спокійно продам свій боксовий 5700х за 6 штук, щонайменше і отримаю за 15 новий проц з гарантією і новим графеновим термоінтерфейсом і забулу про апгрейд роки на три.
FastBullet
Member

Сообщение

Yason _UA: 28.06.2026 12:11 Дивіться, я той лох, що купив цей проц за 21 тисячу на Розетці пару днів тому. Перед подорожчанням я вирішив замість 4*8гб G.Skill поставити 2*32 Fury, продав стару пам'ять, купив нову (6500)
Проц Ryzen 7 5700х, материнка b450 Tomahawk max II. Тобто, якби я тоді купив ддр 5, і змінив все, тоді так береш собі 7800х3d і горя не знаєш, але наразі комплект пам'яті ddr 5 64gb fury 6000 коштує під штуку баксів, що робить такий апгрейд абсолютно недоречним. Все упирається в пам'ять. Перед тим я гонявся за бв 5800x3d на олх пару місяців, і або шахраї, або лотерея з неперевіреним процесором за немалі гроші. Тепер я спокійно продам свій боксовий 5700х за 6 штук, щонайменше і отримаю за 15 новий проц з гарантією і новим графеновим термоінтерфейсом і забулу про апгрейд роки на три.
Співчуваю :lol: :lol: :lol: бо 5700Х3Д позаминулим літом можна було за 5к грн купити 🤪🤷‍♂️ на аліку ))
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

И чё там этот 5800х3д что-то тащит ещё?
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Yason _UA: 28.06.2026 12:11 Дивіться, я той лох, що купив цей проц за 21 тисячу на Розетці пару днів тому. Перед подорожчанням я вирішив замість 4*8гб G.Skill поставити 2*32 Fury, продав стару пам'ять, купив нову (6500)
Проц Ryzen 7 5700х, материнка b450 Tomahawk max II. Тобто, якби я тоді купив ддр 5, і змінив все, тоді так береш собі 7800х3d і горя не знаєш, але наразі комплект пам'яті ddr 5 64gb fury 6000 коштує під штуку баксів, що робить такий апгрейд абсолютно недоречним. Все упирається в пам'ять. Перед тим я гонявся за бв 5800x3d на олх пару місяців, і або шахраї, або лотерея з неперевіреним процесором за немалі гроші. Тепер я спокійно продам свій боксовий 5700х за 6 штук, щонайменше і отримаю за 15 новий проц з гарантією і новим графеновим термоінтерфейсом і забулу про апгрейд роки на три.
Для яких цілей 64 ГБ? Якщо для ігрового то в цьому немає потреби.
Дд4 також можна продати за нормальну ціну.

Яка відеокарта у вас та чи перевіряли приріст фпс?
Колись на 4070 оновив проц з 7600 райзен на 7800х3д то ефект був мінімальним.
FastBullet
Member

Сообщение

aaleksandrenko: 28.06.2026 14:48
Yason _UA: 28.06.2026 12:11 Дивіться, я той лох, що купив цей проц за 21 тисячу на Розетці пару днів тому. Перед подорожчанням я вирішив замість 4*8гб G.Skill поставити 2*32 Fury, продав стару пам'ять, купив нову (6500)
Проц Ryzen 7 5700х, материнка b450 Tomahawk max II. Тобто, якби я тоді купив ддр 5, і змінив все, тоді так береш собі 7800х3d і горя не знаєш, але наразі комплект пам'яті ddr 5 64gb fury 6000 коштує під штуку баксів, що робить такий апгрейд абсолютно недоречним. Все упирається в пам'ять. Перед тим я гонявся за бв 5800x3d на олх пару місяців, і або шахраї, або лотерея з неперевіреним процесором за немалі гроші. Тепер я спокійно продам свій боксовий 5700х за 6 штук, щонайменше і отримаю за 15 новий проц з гарантією і новим графеновим термоінтерфейсом і забулу про апгрейд роки на три.
Для яких цілей 64 ГБ? Якщо для ігрового то в цьому немає потреби.
Дд4 також можна продати за нормальну ціну.

Яка відеокарта у вас та чи перевіряли приріст фпс?
Колись на 4070 оновив проц з 7600 райзен на 7800х3д то ефект був мінімальним.
Так і є)) один там теж оновився з 5600 на 7600 з відяшкою 6800ХТ, то приріст був у тому СР2077 може 2-3 кадри 🤣🤣🤣 а так же хотілось як у тесті +50% 🤣🤣🤣
Ответить