AMD випустила Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition. Ігровий флагман платформи AM4 знову з’явився у продажу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Vladys77: 26.06.2026 17:48 Сенс є, бо за рахунок 3D кешу в іграх він буде потужніше досить відчутно. Але не за таку ціну.
В усіх іграх буде досить відчутно? Чи тільки в онлайнових? Є авторитетна думка, що в синглових іграх на UE5 різниця мінімальна.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

в УЕ якраз різниця більше всього і помітна(принаймні у мене на 9800х3д), у сякому разі Сталкер2 та Хогвардс пішли значно плавніше ніж на 12700К
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

S0N1C,глянув тести. Різниця таки солідна. Хоча в кількох сценаріях 5700X3D невідомо як програв по показнику 0.1 FPS. Авторитетна думка виявилась не такою й авторитетною.
Nik29-7777
Member
Звідки: Харків

Повідомлення

Еба я бомжара . зі своїм 13600k даже в табличку не попал :weep:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кращий ігровий цп за останні років 10
FastBullet
Member

Повідомлення

Вопросы есть еще )))
Вкладення
IMG_3464.png
IMG_3463.png
IMG_3462.png
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

Qwerty1987: 26.06.2026 15:49 Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D 10th Anniversary Edition 3.4GHz/96MB (100-100000651POF) sAM4 BOX
Rozetka 20599грн :D
Потужні часи - потужні ціни. :super:
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

На реддіті пишуть що перекупити вже викупляють майже всі запаси цих проців. :rotate:
thunder_blade
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy

Повідомлення

kairo: 26.06.2026 20:34 Як і з Гейб-кубом, за сам факт, що за старе залізо просять неадекватних грошей, треба ігнорувати такі продукти. Краще вже пересидіти на тому, що є, ніж купувати барахло за оверпрайс.
Ну гей-куб, досить технологічний продукт, подивився його розбірку, вартість проектування того заліза таки щось вартувала, тому ціна +- адекватна в тих габаритах ....
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

tornadox: 27.06.2026 19:20 На реддіті пишуть що перекупити вже викупляють майже всі запаси цих проців. :rotate:
куди ще дорожче
он на олх від 4000 грн. при продуктивності 7500ф ціна логічна :lol:
спойлер
5800.png
Відповісти