Шутеру Quake виповнилося 30 років

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sutter_Cane: 23.06.2026 09:38 Happy birthday!
спойлер
Зображення
Happy fragging! :gigi:
SerGG
Junior

Повідомлення

Десь ще валяється бейдж з відбору за дісципліною Quake III Arena на чемпіонаті WCG 2002 :super: :rotate:
Задротили тоді добряче :lol:
але вище ніж Топ8 по Харкову - не вдалося піднятися :gigi:
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Усіх запрошую на 30й сезон Quake Champions на честь 30ти річчя Quake1
гра безкоштовна + на честь ювілею безкоштовний battlepass
https://store.steampowered.com/app/6115 ... Champions/

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
SerGG: 23.06.2026 15:56 Десь ще валяється бейдж з відбору за дісципліною Quake III Arena на чемпіонаті WCG 2002 :super: :rotate:
Задротили тоді добряче :lol:
але вище ніж Топ8 по Харкову - не вдалося піднятися :gigi:
респект та уважуха! :super:

Відправлено через 2 хвилини 38 секунд:
Liam: 23.06.2026 09:40
Polaris: 23.06.2026 09:30 Легенда, так коліться хто грав в детинстві
Я грав десь вже у 97-98 роках.
Тоді в мене був 486 DX2-100(120) та продавали CD.
в мене був amd 5x86 + s3 trio, ніякого 3д прискорення тільки software rendering :laugh: :super:

Відправлено через 2 хвилини 20 секунд:
Васильович: 23.06.2026 10:43
yariksom: 23.06.2026 10:31Quake3 в 2000му вийшла, чого ще рік сидів?
Бо в ті часи щоб машина тягнула третю "кваку", мало б вже бути досягненням :teacher:
voodoo або riva коштували десь ~120$ це на той час 600грн шалені гроші :gigi:
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Polaris: 23.06.2026 09:30 Легенда, так коліться хто грав в детинстві
На первой пске натягивал весь компьютерный клуб :gigi:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Оце я старий вже :(
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

цікаво чи побачимо ми щось цікаве на цьогорічному QuakeCon у серпні від NightDive? :)
новий Квейк наврядчи але ремастер Ку3 або Ку4 було би добре побачити :super:

Відправлено через 44 секунди:
Vpupkin: 23.06.2026 17:37 Оце я старий вже :(
справжні Квейкери не старішають :gigi:
Tyler
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Найвпливовіший шутер в історії (десь на рівні з Думом) і одна з улюблених ігор евер. Справжня легенда на віки <3
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Феофан Мухин: 23.06.2026 12:17 Другий Квейк для мене це те, чому я до сих пір користуюсь відеокартами nVidia.
Коли він тільки вийшов, в мене була можливість взяти до дому на вихідні дві перспективних на той час відеокарти - якийсь (не пом'ятаю) Рейдж та Ріва128. Апаратне прискорення ОпенДжіель в мене запрацювало тільки з нВідією.
Пам'ятаю "как сейчас": палиш з бластера вздовж темного коридору, заряд летить вдаль та підсвічує стіни тільки навкруги себе ...

Згадав: RIVA це Realtime Interactive Video & Animation
riva 128 була доволі глючною :shuffle:
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

486dx , S3 1mb, 16mb ram, звука не було бо дорого, а вінда не ставилась бо писало "virus boot sector" , грузився командами через dos :gigi:
Відповісти