Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

StTechnik: 14.03.2026 20:03Ага.. На стационарном ПК
Ага :lol:
StTechnik
Member

Повідомлення

Radio Bay
Скажи честно, какое слово во фразе «мне это не нужно» тебе было не понятно? :D
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

StTechnik: 14.03.2026 20:24Скажи честно, какое слово во фразе «мне это не нужно» тебе было не понятно?
А я тебе и не предлагаю ничего ставить, зря потраченное время, ты спросил, я ответил :)
StTechnik
Member

Повідомлення

Radio Bay
Это был не вопрос. Это был сарказм. Просто ты не понял. Ничего страшного. :)
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

StTechnik: 14.03.2026 20:03
Відправлено через 6 хвилин 21 секунду:
Парни, это у вас спорт такой? Попытаться убедить человека что у него проблема и героически ее решать? :D
Сказал же - нет проблемы. Все. На макс громкости кромешная тишина. Никаких шипений, помех и прочего. Все, можно расходится. :D
Не так швидко, а пабалакати... :gigi:
Мій експеримент був на GF1063.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

MSiAventador: 14.03.2026 20:54Мій експеримент був на GF1063
Спробуй fixed план живлення, це просто, min/max 99%
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Radio Bay: 14.03.2026 20:59
MSiAventador: 14.03.2026 20:54Мій експеримент був на GF1063
Спробуй fixed план живлення, це просто, min/max 99%
Зараз у мене GF4070 і в іграх зараз звук з FiiO K17 - з XLR виходу тише абсолютна від підсилювача Емотіва. А от клон Музікал Фіделіті А1 по RCA трішки ловить наводку від ПК.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

MSiAventador: 14.03.2026 21:20Зараз у мене GF4070 і в іграх зараз звук з FiiO K17
Я не про те, i7-8700K зафіксувати на 3,7Ггц, план можна перемикати у треї
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Radio Bay: 14.03.2026 21:24
MSiAventador: 14.03.2026 21:20Зараз у мене GF4070 і в іграх зараз звук з FiiO K17
Я не про те, i7-8700K зафіксувати на 3,7Ггц, план можна перемикати у треї
Можна в УЕФІ вимкнути LLC та і взагалі розгон . Але ж 8700К купувався не для стоку.
А разгон у мене в УЕФІ LLC + "per core" , з різними множниками на AVX і SSE навантаження. Тобто кожне окреме ядро з @4,7/5,0 скидується аж до 1,4ГГц .
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

MSiAventador: 14.03.2026 21:41Можна в УЕФІ вимкнути LLC та і взагалі розгон . Але ж 8700К купувався не для стоку
Навіщо, коли можна перемикати живлення у треї залежно від потреб?
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Radio Bay: 14.03.2026 21:48
MSiAventador: 14.03.2026 21:41Можна в УЕФІ вимкнути LLC та і взагалі розгон . Але ж 8700К купувався не для стоку
Навіщо, коли можна перемикати живлення у треї залежно від потреб?
В моєму Він 11 цей значок живлення навіть в трей не вивести.
StTechnik
Member

Повідомлення

MSiAventador
В моєму Він 11 цей значок живлення навіть в трей не вивести.
Ща будет совет перейти на Вин 10 или прости госпади на Вин 7 :D
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

MSiAventador: 14.03.2026 22:10В моєму Він 11 цей значок живлення навіть в трей не вивести
Юзаю це
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Radio Bay: 14.03.2026 22:16
MSiAventador: 14.03.2026 22:10В моєму Він 11 цей значок живлення навіть в трей не вивести
Юзаю це
Як ви так вмієте весь фсб-шний софт поназбирати у себе... :laugh:
То плеєр свинособачий, тепер трей перемикач tarcode с-ru :laugh:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

MSiAventador: 14.03.2026 22:20Як ви так вмієте весь фсб-шний софт поназбирати у себе
Трофейний опен-сорс :)

Можна й інші знайти

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
https://apps.microsoft.com/detail/9nblg ... k-UA&gl=UA

Відправлено через 3 години 58 хвилин 50 секунд:
Z440_User
Personal алаверды (других может тоже повеселит такой вынос мозга) )
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

QFlash: 13.03.2026 22:44
Radio Bay: 13.03.2026 22:40Я трохи загубився: що там в тебе, де грає, та де там, що пливе й на чому
Та як ще пояснювати...
Колись заходив в магазин з японською технікою і там включали для проби апарати. Наразі у мене це так само співає. :)
Звісно на малому звуці до 30W/ АС Романтика і то забагато.
Оцінювати цапи АС Радіотехнікою - то марне діло. Бо сама АС - потребує оцінки....спочатку.

Краще щось в цапах оцінювати на навушниках Beyerdynamic Dt 770....або для старту на Superlux HD681.
І бажано з підсилювачем навушників.

Отправлено спустя 10 минут 45 секунд:
StTechnik: 14.03.2026 15:21
DEVES: 14.03.2026 14:04Я резал подобные шланги, там изоляция с палец, а внутри две волосины сплава сомнительного качества. И ферритты на деле оказываются просто пластмасой
Життя бентежно.
Китайские эльфы воистину маги. :D
К гадалке можно и не ходить.
Китайские эльфы никогда не положат медный кабель такой толщины в такой провод.
Никогда - даже если их будут пытать..... :rotate:

Отправлено спустя 4 минуты 42 секунды:
StTechnik: 14.03.2026 19:15 MSiAventador
PowerLimit відяшки виставити нижче 70% .
А чо не 50? Ну а во вторых - это врятли поможет. Хотя чему помогать? Проблемы собственно нет.
Ну как минимум это поможет мосфетам питания видеокарты дольше прожить и шарам под GPU тоже полезно..... :super:

Отправлено спустя 12 минут 47 секунд:
Ой ой ой....NVIDIA RTX 4090 - TDP480Wat......а для чего нужна такая карта....явно не для хорошего звука....... :laugh:

Отправлено спустя 2 минуты 17 секунд:
Думаю что ее VRM - не получится задушить даже если очень сильно душить.......там на метра два фон идет во всех диапазонах....цапу звука надо относить как можно далее от такого ящика.... :lol:

Отправлено спустя 44 секунды:
Так что купленный провод - не ошибка....да подлиннее...... :D

Отправлено спустя 9 минут 35 секунд:
Хотя...если павер лимит 50% -это уже 240Ват....если еще поднажать до где то около 100Ват она фонить перестанет.....наверное..... :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
Хотя на внутренних звуковых картах типа Asus Strix Soar с разьемом доп питания от 12В - не факт....... :insane:
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Radio Bay: 15.03.2026 02:24 Z440_User
Personal алаверды (других может тоже повеселит такой вынос мозга) )
О! Дядька Портной :super:

А я тим часом все більше не розумію чого я маринував стільки років ту X-Fi Titanium в коробках із радіо-комп'ютерним хламом. :think:
Чому я раніше Audigy 2ZS на пенсію не відправив? :dontknow:

Тут в січні Kreator нового альбому викотили, а магазин в Німеччині, де я вінілами тарюся, виявилося прибрав відправку в Україну. Апасна, панімаіш... :weep:
А так зручно було, вони свій Тах автоматом з ціни прибирали якщо відправка за межі ЄС.

Зато розпробував X-Fi, комп став частіше грати музику. Раніше було або фоном з вбудованого звуку монітору Dell S2425H коли за компом працюю, або на великій аудіосистемі у вітальні зі звукової карти коли святкове застілля або бігаю з пилососом по хаті.
Доречі, у цього монітора доволі непоганий звук як для такого типу пристроїв.

Коротше, поки кайфую від нової роботи Kreator в цифровому форматі :super:
KREATOR - Seven Serpents
KREATOR – Tränenpalast feat. Britta Görtz of Hiraes
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Знайшов свої старі замітки...
Які заходи я вжив для усунення перешкод на вході підсилювача Emotiva UPA-500 від аудіокарти Creative AE-5:
1. Ізоляція ізоляційною стрічкою контактів заземлення на всіх вилках 220 В.
2. Відключення в UEFI материнської плати CPU Ratio per core (8700K) і установка LLC в положення Авто.
3. Екранування ізоляційною стрічкою кріпильної планки на аудіокарті (AE-5) і відеокарті (GeForce 1060).
4. Для усунення перешкод під час ігор, у програмі MSi Afterburner для відеокарт зменшив Power Limit до 55%, Core Voltage встановив не більше +50%, Temp Limit — на максимум, Core Clock — залишив з налаштуванням Curve (крива розгону, побудована MSI Overclocking Scanner).
5. Замінив прості міжблокові кабелі на добре екрановані.


Відправлено через 14 хвилин 18 секунд:
Типовий дописувач у гілці Звук на оверах :laugh: - https://www.facebook.com/share/r/1AjiYTqBrG/
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Barry White - обов'язковий у колекції :super:

А от дивне питання. Чи можна на ЗК зробити повністю зовнішнє живлення?
Як у мене на Jcat Femto/iFi iPowerX 5V. Ефект гутно навіть із космосу

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
Z440_User: 15.03.2026 11:22коли за компом працюю
Може час замислитися про мультимедійну систему?
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Radio Bay: 15.03.2026 14:49
Barry White - обов'язковий у колекції :super:

А от дивне питання. Чи можна на ЗК зробити повністю зовнішнє живлення?
Як у мене на Jcat Femto/iFi iPowerX 5V. Ефект гутно навіть із космосу
Купить зк с внешним бп?
Відповісти