Новини
Останні статті і огляди
Японські геймери відмовляються від купівлі AMD Radeon RX 9000 після підвищення цін
-
Kirakishou
Member
erkins007
Ну ось я із тих, кого кинула AMD. Але дивлячись на ціни відеокарт від NVIDIA, я вже починаю вагатися. Якби я купував відеокарту зараз, то вже не можу однозначно сказати, що це була б виключно NVIDIA. До того ж AMD останнім часом підтягнула драйвери і якщо перший рік після купівлі 7800 ХТ я мав проблеми в деяких іграх, то зараз всі ігри, в які я граю, працюють чудово.
Ну ось я із тих, кого кинула AMD. Але дивлячись на ціни відеокарт від NVIDIA, я вже починаю вагатися. Якби я купував відеокарту зараз, то вже не можу однозначно сказати, що це була б виключно NVIDIA. До того ж AMD останнім часом підтягнула драйвери і якщо перший рік після купівлі 7800 ХТ я мав проблеми в деяких іграх, то зараз всі ігри, в які я граю, працюють чудово.
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Завжди-завжди?erkins007: ↑ 19.02.2026 18:30Как тот факт что 5070ти на 30% мощнее 9070хт меня может потролить?

-
erkins007
Member
taras_cs
Из вас очень слабенький троль, старайтесь лучше. Как АМД выдат чёт лучше на 86%, тогда можно будет лично меня потролить) А пока даже владельцев бюджетной 5070ти не выйдет.

Из вас очень слабенький троль, старайтесь лучше. Как АМД выдат чёт лучше на 86%, тогда можно будет лично меня потролить) А пока даже владельцев бюджетной 5070ти не выйдет.

-
OverKot
Junior
- Звідки: Одесская область, Татарбунары
Это что получается, за те 23к что я отдал за 9060xt у нас, я мог взять 9070\xt за условные 25к с японии, + пересылка там баксов 10
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Зміщення фокусу з 5070 ті до 5090 свідчить про те, що ви почуваєтесь дуже впевнено.erkins007: ↑ 19.02.2026 18:50taras_cs
Из вас очень слабенький троль, старайтесь лучше. Как АМД выдат чёт лучше на 86%, тогда можно будет лично меня потролить) А пока даже владельцев бюджетной 5070ти не выйдет.
"Бюджетна 5070 ті" за мінімум $1100 - для дітей депутатів, мабуть?
-
Mozdev
Member
Це не так, але фіг з ним, geforce gtx 460 я брав за 160$Rolexandr: ↑ 19.02.2026 17:46За 150$ ви ніколи б нічого нормального з відеокарт не купили б. Колись ціна середняка була від 200$, а зараз мінімум 500-600$ треба мати
-
erkins007
Member
+ 30% налогов и сборов.OverKot: ↑ 19.02.2026 18:53пересылка там баксов 10
Ну вы же написали что хотели меня потролить лично?) А я к 5070ти имею слабое отношение.taras_cs: ↑ 19.02.2026 18:56Зміщення фокусу з 5070 ті
И даже она мощнее 9070хт.
Купи карту от АМД, первый год получи проблемы с дровами, дальше получи известно что на воротник вместо новых технологий.Kirakishou: ↑ 19.02.2026 18:36перший рік після купівлі 7800 ХТ я мав проблеми в деяких іграх, то зараз всі ігри, в які я граю, працюють чудово
Лучшая рекламация Радеона евер.
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Завжди-завжди?erkins007: ↑ 19.02.2026 18:59Ну вы же написали что хотели меня потролить лично?) А я к 5070ти имею слабое отношение.
И даже она мощнее 9070хт.

-
Enjthesilence
Member
я люблю таблички текпаверап, теж тицяю коли зручноtaras_cs: ↑ 19.02.2026 19:25Завжди-завжди?erkins007: ↑ 19.02.2026 18:59Ну вы же написали что хотели меня потролить лично?) А я к 5070ти имею слабое отношение.
И даже она мощнее 9070хт.
![]()
- Вкладення
-
Востаннє редагувалось 19.02.2026 19:59 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 2 разів.
-
Kirakishou
Member
Це було б справедливо, якби NVIDIA взагалі не мала б проблем з драйверами, а це не так. Щодо підтримки FSR4 ваше зауваження цілком слушне, тут немає про що сперечатися. AMD кинула власників 7000-серії і це факт. Але коли RTX 5070 коштує як 9070 ХТ, то можна обійтися і без DLSS. Тим більше, що для моїх ігор вистачає 7800 ХТ для гри в 4К@60, а саме для 4К 9070 ХТ буде цікавіше, ніж RTX 5070.erkins007: ↑ 19.02.2026 18:59Купи карту от АМД, первый год получи проблемы с дровами, дальше получи известно что на воротник вместо новых технологий.
-
Vlaad13
Member
Бентлі також тільки дурні куплять такdoc-oc: ↑ 19.02.2026 14:10 Предлагаю обсудить Японські геймери відмовляються від купівлі AMD Radeon RX 9000 після підвищення цін
Так 5090 и до подорожания только сумашедшие покупали![]()
Поэтому ничего и не изменилось![]()
Адекватные люди не хотят кормить дармоедовВечно у них, то пестик короткий, то рубаха длинная, но цены растут
![]()
Ну тупі, могли же Реноху купити
А вони Бентлі купують
Ну тупіііііі
-
erkins007
Member
Ты пошел по кругу. Для таких клоунов давно придумали relative performancetaras_cs: ↑ 19.02.2026 19:25завжди?

-
Vladys77
Member
Devijack: ↑ 19.02.2026 14:33 Тож що з цього мають виграти виробники, не розумію. По наявним цінам ну точно через покоління абгрейду не буде. Думаю не я один хто пропускає абгрейди. Ну куплю я відеомапу за 1000$ і потім років 7 купувати не буду, в чому їм вигода? Сучасний маркетинг це очікуівання прибутку за відсутності продажів.
Що з того виграють виробники? NVIDIA стала найдорожчою компанією в світі, поки ми пропускали апгрейди
Якщо ше довше чекатимемо, Хуанг ще більше багатітиме. Бо він не на геймерах заробляє, а на дата-центрах ШІ. До цього на майнерах заробляв. Тому я теж апгрейд тоді пропустив
Тому і 5090 як купували за будь-які гроші, так і будуть купувати. Але то не геймери.
-
erkins007
Member
в стиме одной 5090 больше чем всей 9000 серии радеонов. Если конкретно вы 5090 не покупаете это не значит что геймеры ее не берутVladys77: ↑ 19.02.2026 22:09Тому і 5090 як купували за будь-які гроші, так і будуть купувати. Але то не геймери.
-
Vladys77
Member
Ну все норм. Моя карта в топ5 в 4к. Можна ще й наступне покоління пропустити, бо я в 2к граюtaras_cs: ↑ 19.02.2026 18:17Не можу вас не потролитиerkins007: ↑ 19.02.2026 18:04
Интерес к Радеона у людей убила сама АМД, после того как сначала кинула старых владельцев на новые технологии, а потом и вовсе попыталась им дрова отключить. Брать карты с такой поддержкой желающих мало
![]()
P.S. Не люблю Хуанга
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Топ7Vladys77: ↑ 19.02.2026 22:14Ну все норм. Моя карта в топ5 в 4к. Можна ще й наступне покоління пропустити, бо я в 2к граю
Бо тут відсутні 5090 та 4090
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Учитывая, что после устаканивания цен Asus PCI-E GeForce RTX 5070 Ti 16GB TUF стоит 62 тысячи гривен, а Радеон 9070ХТ от Асуса стоит 37 тыщ - то выбор очевиден в пользу Радеона, как бы я красный лагерь не любил, но тут поделка от АТИ при стоимости в 2 раза дешевле почти заруливает карту от Куртки в хлам.

P.s. летом Asus PCI-E GeForce RTX 5070 Ti 16GB TUF был куплен за 42 тыщи...
Очень ей доволен, хотя Асус не люблю, но карта шикарна. Но не за 62 тыщи. 
Отправлено спустя 7 минут 22 секунды:
P.s. летом Asus PCI-E GeForce RTX 5070 Ti 16GB TUF был куплен за 42 тыщи...
Отправлено спустя 7 минут 22 секунды:
4090 это какой-то хлам (слишком жрущая и горячая/шумная при производительности на 30% выше, чем у 5070ти максимум). 5090 да, это очень хорошая штука, никто не спорит, но цена безумна. За тысяч 60 была бы отличным вариантом для топового компа.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Після стрибку цін спочатку виник синдром втраченої вигоди...doc-oc: ↑ 19.02.2026 14:10Так 5090 и до подорожания только сумашедшие покупали
Поэтому ничего и не изменилось
Адекватные люди не хотят кормить дармоедовВечно у них, то пестик короткий, то рубаха длинная, но цены растут
Але потім подивився на свій геймлог: divinity OS, doom2016, hollow knight, mass effect le, кілька інді, з нового і важкого хіба хогвартс. Ну і що я втрачаю?
Якусь можна. Але краще трохи додати, і можна дивитися на б/в 6600, 3050, 2060с і т.п.
Відправлено через 3 хвилини 43 секунди:
Так а що змінилося у порівнянні з ДЛСС 2, 3, 4? (перша була сміттям). Та нічого.zalizo_org: ↑ 19.02.2026 14:25Вихід DLSS 4.5 повністю відбив в мене будь який інтерес до 9000 лінійки Radeon. І це при тому, що мені взагалі по-барабану до брендів - AMD/nVidia/Intel.
Крім того, що ДЛСС почав не збільшувати, а зменшувати продуктивність?
-
erkins007
Member
waryag
После перехода на трансформер сильно выросло качество и пропал гостинг
После перехода на трансформер сильно выросло качество и пропал гостинг
-
Bukakanga
Member
приводить в пример чарты производительности с трассировкой пути - тот еще демагогический прием и троллинг. Данный режим даже 5090 в 1080р нормально не тянет, все остальные тут принципиально нерелевантны. Ну да, 5070ти быстрее на сколько-то там процентов, но всерьез обсуждать разницу между 18 и 23 кадра в секунду - это как-то смешно.
