Воно?
- спойлер
Если у тебя есть какие-то контраргументы, то будь добр - начинай с них, а не смейся как хохол. Украинцем надо бытьvsx: ↑ 01.02.2026 10:57Кто тебя проценты считать учил?Alcostoper: ↑ 31.01.2026 01:57 Да, она показывает себя лучше спустя 6 лет, чем 580, потому что разница между 580 и 1080 237%, а разница между 2080 и 5080 91%.![]()
Я казав не про онлайн-ігри, а про ігри-сервіси, які вимагають постійного інтернет-з’єднання. Із тих, що зараз активно і багато граю - Honkai Star Rail та Zenless Zone Zero. Ось ці дві гри для мене зараз в пріоритеті, в обох є DLSS, але немає ніякого FSR. В обох іграх із методів згладжування тільки SMAA або ТАА, якщо у тебе відеокарта без DLSS.Bukakanga: ↑ 01.02.2026 14:53Вы не могли бы уточнить, во что именно вы играете. Мне не приходит в голову ни одна онлайн-игра, где бы мог быть длсс, но нет, к примеру, фср.
Цю гру майже закинув. Там FSR2 використовується в якості згладжування картинки. Вибір є або FSR2, або ТАА. Раніше ще був SMAA, але його прибрали. В тій грі немає вибору налаштувань FSR, він там працює так, як його налаштували розробники гри.Геральт: ↑ 01.02.2026 14:55Воно?
Полная фигня - это тупорылые люди.
В чому маніпуляції? Я вже три з половиною роки граю в 4К і лише в декількох іграх мені треба було вмикати DLSS, щоб отримати 60 ФПС. Хто там по чому міряє, на мій ігровий досвід ніяк не впливає.Firebrand: ↑ 01.02.2026 12:10Зачем снова эти манипуляции, какие 20-30 игр? Здесь на форуме точится постоянно полторы игры, не киберпанк так сталкер, не сталкер, так еще какие то 2-3 богобагоподобных проекта. По ним же все и меряют мощу видях. Речь же не идет про ведьмак 3 или лару крофт в тени .
Пан Геральт у своєму репертуарі. То Techpowerup брешуть, бо в нього на середньо-високих вищий ФПС ніж у них на епічних. Тепер FSR дає більшу прибавку до ФПС ніж DLSS. Можна ще FSR Performance порівняти із DLAA, там різниця ще більше буде!Геральт: ↑ 01.02.2026 10:01Якщо мова про швидкість, то апскейл - не сильна сторона НВ, бо FSR4 бустить сильніше за DLSS4.
Там чувак категорически против технологий, так что ему лучи тоже не нужны.S0N1C: ↑ 01.02.2026 11:18і без RT/PT
Да, да, шортсы и тиктоки это куда более достоверная информация чем тесты. Твою кривую логику уже все поняли.Firebrand: ↑ 01.02.2026 12:10на ютубе
Все так же естьKirakishou: ↑ 01.02.2026 15:37Раніше ще був SMAA, але його прибрали
Не забудьте ещё что DLSS больше 15% не прибавляет.kairo: ↑ 01.02.2026 18:56Пан Геральт у своєму репертуарі. То Techpowerup брешуть, бо в нього на середньо-високих вищий ФПС ніж у них на епічних. Тепер FSR дає більшу прибавку до ФПС ніж DLSS. Можна ще FSR Performance порівняти із DLAA, там різниця ще більше буде!
Я дал в пример шортс, так сказать ткнул в конкретный пример. А так, полно видео, по 7,10,15 минут. Было бы желание их смотреть..Да, да, шортсы и тиктоки это куда более достоверная информация чем тесты. Твою кривую логику уже все поняли.
Відбувається. Между 9070 и 5060ti разница в пропасть. И еще 640 это номинальная частота, она легко повышается ползунком в адреналине. В моем случае к примеру это 720Гб/с.Eternal_SF: ↑ 31.01.2026 16:48
По-друге. 128-bit GDDR7 (5060 Ti) vs 256-bit GDDR6 (RX 9070). Так, нас цікавить підсумковий bandwidth: ~448 ГБ/с у 5060 Ti проти ~640 ГБ/с у 9070. На папері 9070 мала б рвати в дребезги цих зелених, але цього не відбувається.
Это все чушьІ тут ключовий момент, який багато хто ігнорує: у RDNA (9060/9070) значно вища частота звернень до VRAM через організацію кешів і контролерів памʼяті, по системі хардкоду я не знаю що роблю, але воно працює. В 1080p і часто в 1440p робочий сет невеликий, але GPU AMD частіше ходить у памʼять, тому великий обʼєм VRAM не реалізується - він просто слугує страховкою під ці чисельні повторні звернення. У NVIDIA інша модель роботи з кешем, менше повторних запитів - тому менший, в їх кейсі, але швидший VRAM працює ефективніше, ніж якби вони поставило більше VRAM, але повільнішу.
Где рвет? Ссылки давайА RX 9070 взагалі дивно тут згадувати, коли її прямий конкурент 5070 рве її без дискусій при схожій ціні, включно з 4K.
Меня видео из тиктока слабо интересуют. Есть полные тесты от кучи профильных изданий и там однозначные результаты - 4090 легко даже в нативе показывает 60 кадров в кибере.Firebrand: ↑ 01.02.2026 20:31дал в пример шортс, так сказать ткнул в конкретный пример. А так, полно видео, по 7,10,15 минут
Так, дійсно. Я переплутав з ТАА. Вони ТАА прибрали, а SMAA залишили. І в Honkai Star Rail не SMAA, а FXAA – що теж мило, та ще й сходинки сильніше видно, ніж на ТАА. Найкращу картинку в плані згладжування в цих іграх дає DLSS.erkins007: ↑ 01.02.2026 19:17Все так же есть
12ГБ, достатня кількість. Коли такого об'єму перестане вистачати, ця карта вже не буде тягнути ігри по чипу.waylander: ↑ 03.02.2026 11:19 5070 12 гб це чипи задушені пам'ятю