yuriy_dd: ↑
21.01.2026 17:57
я ж дав телефон Дел, ви туди також не пробували звонити?
особисто я ніколи не мав Леново і не планую, виключно мав Дел, HP, були ще Acer & ASUS - досвід негативний
Навіщо мені дзвонити у делл, якщо у мене його немає? Я подзвонив у леново і запитав загально і конкретно за свій сінкпад.
Але це неважливо, ось я на офіційному сайті делл і ось що виявляється -
у них така сама політика як і у леново
https://www.dell.com/support/kbdoc/ru-u ... 0%BA%D0%B0
Так, перекладено трішки криво, але там прямо говориться, що замість відправки ноутбука по гарантії, клієнту можуть просто втупу відправити заміну деталі, що вже напряму говорить про можливість самостійної заміни без втрати гарантії.
Те що вам при дзвінку (якщо ви дійсно дзвонили) сказала дівчинка, яка толком нічого не знає і працює на аутсорсі не значить абсолютно нічого.
І останній цвяк в кришку труни - Закон Про Захист Прав Споживачів. Стаття 8, пункт 14, закон вищий ніж будь які слова і договори
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text
Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Цей пункт прямо говорить про те що якщо споживач відкрив кришку і нічого не зламав, компанія не може відмовити в гарантійному обслуговуванні.
Все, мене цей цирк з конями задовбав. На цьому відкланяюсь