всё правильно, он ярче
Новини
Останні статті і огляди
Sony запропонує 27-дюймовий ігровий WQHD-монітор для PlayStation 5 і ПК
-
xtbtch
Member
-
_Andrik_
Member
- Звідки: Кременчук-PL
Та врешті скажіть що ви думаєте про обговорюваний монітор, а не маячну що де хто і що , і на чому створив , всім пофік як то робиться, така сурова правда.Gold_Star: ↑ 12.11.2025 21:30Я ж вам толкую, що контент для геймерів створюється саме на професійних IPS моніторах, а ви почали про 240 Гц і іншу лабуду))_Andrik_: ↑ 12.11.2025 21:21До чого це , якщо річ про обговрюваний монітор, Перечитайте врешті новину
Я чомусь не думаю що в сабжі буде настільки простенька матриця, для якої виробник би заявляв автоматичний тонмаппінг в HDR (не всі оледи цю фішку мають)
-
Gold_Star
Member
Нічого поганого не скажу окрім того, що це черговий нішевий девайс для фанатів Соні_Andrik_: ↑ 12.11.2025 21:39Та врешті скажіть що ви думаєте про обговорюваний монітор, а не маячну що де хто і що , і на чому створив , всім пофік як то робиться, така сурова правда.
-
_Andrik_
Member
- Звідки: Кременчук-PL
І це відразу робить його кращим за олед по всім параметрами? Але ж я на своєму зменшую яскравість , бо і так занадто, навіщо ще більше якщо річ про ігри, чи навіть кіно , цеж не телевізор який висить/стоїть за мінімум 3 метри це монітор який максимум за метр від ока .
-
Ektalion
Member
У мене яскравість взагалі 35-40/100. Взагалі після переходу з ІПС монітору, це найкращий "геймінг експіріенс" за останні років 10. Ніяка відеокарта не давала мені такого вау ефекту. Особливо щось темне дивитись чи грати одне задоволення._Andrik_: ↑ 12.11.2025 21:46 І це відразу робить його кращим за олед по всім параметрами? Але ж я на своєму зменшую яскравість , бо і так занадто, навіщо ще більше якщо річ про ігри, чи навіть кіно , цеж не телевізор який висить/стоїть за мінімум 3 метри це монітор який максимум за метр від ока .
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Дизайнер працює на тому, що йому дали.Gold_Star: ↑ 12.11.2025 19:59Ага, тому на IPS графічні дизайнери досі працюють_Andrik_: ↑ 12.11.2025 19:57ІПС не спроможне конкурувати в якості відображення з OLED , крапка .![]()
Чи на тому що є, бо мало хто мінятиме інструмент для роботи, котрий працює.
-
Gold_Star
Member
Вірно, дають щоб не працювали на ігровому бюджетному топі з VAdead_rat: ↑ 12.11.2025 22:34Дизайнер працює на тому, що йому дали.
-
Ektalion
Member
В Китаї зараз продається Samsung Odyssey OLED G50SF за 370 $- це далеко не 600Gold_Star: ↑ 12.11.2025 19:35 В підсумку це все підводиться до бюджету, який витрачається на монітор. При ціні оледу від 600$ і мініледу від 300$ кожене обере своє по можливостям свого гаманця![]()
-
Gold_Star
Member
Тут на всю тему баталії були про HDR, а ви про монітор з максимальними 200 кдEktalion: ↑ 14.11.2025 16:11В Китаї зараз продається Samsung Odyssey OLED G50SF за 370 $- це далеко не 600
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Да нечего особо сказать... хороший монитор от культовой фирмы да еще и с док-станцией для DualSense - ну и отлично... для фанатов - самое оно!_Andrik_: ↑ 12.11.2025 21:39Та врешті скажіть що ви думаєте про обговорюваний монітор, а не маячну що де хто і що , і на чому створив , всім пофік як то робиться, така сурова правда.
Для всех остальных - пора задуматься над OLED для игр - IPS уже практически достигли вершины и исчерпали себя...
-
Ektalion
Member
В моєму профільному 250 і? Яскравість більше 40% не ставлю. Зараз би оцінювати OLED по кд.Gold_Star: ↑ 14.11.2025 18:36 Тут на всю тему баталії були про HDR, а ви про монітор з максимальними 200 кд![]()
Востаннє редагувалось 15.11.2025 17:31 користувачем Ektalion, всього редагувалось 1 раз.
-
Gold_Star
Member
Для HDR потрібно від 400 кдEktalion: ↑ 15.11.2025 17:26В моєму профільному 250 і? Яркість більше 40% не ставлю. Зараз би оцінювати OLED по кд.
-
Ektalion
Member
Офкос, тобто ти скажеш у мене не HDR бо 250?Gold_Star: ↑ 15.11.2025 17:29 Для HDR потрібно від 400 кд
Потрібно терміново в DELL написати.
-
Gold_Star
Member
Я скажу що в тебе монітор може і 400 і до 1000 пікових в HDR, але здається ти цього не знавEktalion: ↑ 15.11.2025 17:32Офкос, тобто ти скажеш у мене не HDR бо 250?
-
Ektalion
Member
А Самсунг G50SF не може нічого окрім 200, виходить виробник обманює про HDR10, так і запишемо.Gold_Star: ↑ 15.11.2025 17:35 Я скажу що в тебе монітор може і 400 і до 1000 пікових в HDR, але здається ти цього не знав
-
Gold_Star
Member
На бюджетних телеках з подібною яскравістю вони теж не соромляться обіцяти HDREktalion: ↑ 15.11.2025 18:51А Самсунг G50SF не може нічого окрім 200, виходить виробник обманює про HDR10, так і запишемо.
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Краще покажіть де офіційно показано шо воно може по піковій яскравості у HDR?Ektalion: ↑ 15.11.2025 18:51А Самсунг G50SF не може нічого окрім 200, виходить виробник обманює про HDR10, так і запишемо.
Ще можна пригадати як самсунг вигадали Vesa HDR 2000, тому я б не дивувасвся новій брихні.
https://www.techpowerup.com/281227/vesa ... tification