Можна поставити якість графіки на мінімум, і через пару годин вже перестати на це звертати увагу. Мозок до всього пристосовується. Я коли в дитинстві побачив Quake, мені здавалось, що там рівень графіки просто, як в кіно.NST1983: ↑ 19.05.2025 19:56А потім відключити лучі, почекати годину і запустити гру знову.... і зрозуміти що вони нафіг не потрібні, бо відчуття насолоди від гри повністю аналогічніerkins007: ↑ 19.05.2025 19:51
Очень смешно. На 20 серии лучи вообще было в качестве демо.
Запустите киберпанк, Индиану паука и т.д. с лучами на нормальной карте и вы сразу увидите разницу.![]()
![]()
Але це не значить, що різниця в якості візуалу немає значення. Високі налаштування все одно кращі за низькі, якісний РТ кращий за растр.
