Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070XT OC Edition. Конкурент GeForce RTX 5070 Ti чи лише GeForce RTX 4070 Ti Super?

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
sergqk
Junior

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070XT OC Edition. Конкурент GeForce RTX 5070 Ti чи лише GeForce RTX 4070 Ti Super?

"Також були додані режими з активованим, де це можливо, трасуванням променів"

Бачу тільки графіки RT off DLSS/FSR off ((
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Без лучей конкурент, с ними нет. А щас 2025 год и лучи в куче новых игр
Злой Ворон
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

sergqk: 19.05.2025 14:13 "Також були додані режими з активованим, де це можливо, трасуванням променів"

Бачу тільки графіки RT off DLSS/FSR off ((
Пролистай картинки стрілочками (там де вони є - під картинкою точки що там декілька картинок)
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

29 градусів дельта, ні ну мені здавалось 15 дельта на 6800хт то багато, у 4080с дельта 9 градусів. Але 29? Та що там за кристал такий, знов напевно горби та пагорби з мм+ на кремнії чи вже усі 2мм+.


Чи може то замість термопасти там гуталін, зубна паста, щось повз пробігало та стало термопастою.
powerpizza
Member

Повідомлення

Аціо: 19.05.2025 14:39 29 градусів дельта, ні ну мені здавалось 15 дельта на 6800хт то багато, у 4080с дельта 9 градусів. Але 29? Та що там за кристал такий, знов напевно горби та пагорби з мм+ на кремнії чи вже усі 2мм+.


Чи може то замість термопасти там гуталін, зубна паста, щось повз пробігало та стало термопастою.
Просто гель с вытекших нвидий решили не выбрасывать :gigi:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

powerpizza: 19.05.2025 14:44
Аціо: 19.05.2025 14:39 29 градусів дельта, ні ну мені здавалось 15 дельта на 6800хт то багато, у 4080с дельта 9 градусів. Але 29? Та що там за кристал такий, знов напевно горби та пагорби з мм+ на кремнії чи вже усі 2мм+.


Чи може то замість термопасти там гуталін, зубна паста, щось повз пробігало та стало термопастою.
Просто гель с вытекших нвидий решили не выбрасывать :gigi:
Ну заспокоїли а то пам'ятаю Нвідія під чип запаювала коників, хто їх знає тих родичів може то в них традиції такі.
Головне щоб не вийшло так що той гель не тільки втікає з відеокарти, а через якийсь час їсти попросить та переписати на нього хату.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

powerpizza: 19.05.2025 14:44
Аціо: 19.05.2025 14:39 29 градусів дельта, ні ну мені здавалось 15 дельта на 6800хт то багато, у 4080с дельта 9 градусів. Але 29? Та що там за кристал такий, знов напевно горби та пагорби з мм+ на кремнії чи вже усі 2мм+.


Чи може то замість термопасти там гуталін, зубна паста, щось повз пробігало та стало термопастою.
Просто гель с вытекших нвидий решили не выбрасывать :gigi:
А я думав то в гігабайта витікають прокладки, а це виходить в нвідії
powerpizza
Member

Повідомлення

Enjthesilence: 19.05.2025 15:14
powerpizza: 19.05.2025 14:44
Просто гель с вытекших нвидий решили не выбрасывать :gigi:
А я думав то в гігабайта витікають прокладки, а це виходить в нвідії
Так вроде в красных не встречал в новостях, чи може не внимательно смотрел
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

powerpizza: 19.05.2025 15:19
Enjthesilence: 19.05.2025 15:14

А я думав то в гігабайта витікають прокладки, а це виходить в нвідії
Так вроде в красных не встречал в новостях, чи може не внимательно смотрел
Ну тобто жупан заставляє гігабайт мазати силіконовий непотріб в своїх картах, пральна?
OldBoyUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Виглядає як гарна картка для 2к , але на фоні обрубка 5070 і оверпрайс 5070ті важко не виглядати гарно :shuffle:
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"На ринку процесорів компанія AMD давно вже диктує свої правила ... " - приснилося автору :lol:
Але от нізадача ... більше 80% цього самого "ринку процесорів" чомусь купують процесори Intel, адже мабуть не вкурсі, шо амуде виявляється там потужно "домінує" :eek:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

1. Смешно то, что 4080 Super быстрее, чем 5070ti.
2. ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070XT в принципе равен аналогичному 5070ти. Может где-то чуть быстрее. Но почему при такой убогой производительности 5070ти стоит дороже, чем ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070XT? Куртка, что происходит?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OldBoyUA: 19.05.2025 15:55 Виглядає як гарна картка для 2к , але на фоні обрубка 5070 і оверпрайс 5070ті важко не виглядати гарно :shuffle:
Якщо бути обʼєктивним то 9070хт гірша за 5070ті. Їх ділить лише растер з відставанням в 5% у радеона з іншого боку 5070ті Швидша в рт, має суттєво менше споживання, краща продуктивність в робочих задачах, нейронках, длсс4>фср4 як за якістю так і за кількістю ігор з його підтримкою. Нова холодна памʼять, нові шейдери. Це все і є та різниця в ціні. 9070хт на фоні минулих поколінь червоних карт такий самий «оверпрайс» за твоєю логікою.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

radeon5870: 19.05.2025 16:03 "На ринку процесорів компанія AMD давно вже диктує свої правила ... " - приснилося автору :lol:
Але от нізадача ... більше 80% цього самого "ринку процесорів" чомусь купують процесори Intel, адже мабуть не вкурсі, шо амуде виявляється там потужно "домінує" :eek:
??? Я - был ну не фанатом Интела, но считал, что АМД почти всегда были хламом. Ну был у меня Атлон 64 в 2004-2006 годах, я бы не назвал его хламом, хороший процессор. После этого да, был какой-то мусор, но после выпуска 9800 3Дх АМД опять реабилитировали себя, а Интел сдулся и теперь выглядит как постоянные лузеры, так как до сих пор от них не видели нормальный игровой процессор, всё какие-то неадекватные потуги.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Аціо: 19.05.2025 14:39 29 градусів дельта, ні ну мені здавалось 15 дельта на 6800хт то багато, у 4080с дельта 9 градусів. Але 29? Та що там за кристал такий, знов напевно горби та пагорби з мм+ на кремнії чи вже усі 2мм+.

Чи може то замість термопасти там гуталін, зубна паста, щось повз пробігало та стало термопастою.
Дельта дійсно дуже велика. Глянув Техпаверап, в них усіх велика дельта. Зазвичай, все що більше 10 градусів, це привід турбуватись на рахунок проблем із охолодженням, але ту це мабуть варіант норми.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Теж вразив хотспот.
Ну це явно не так задумано...
Може воно і на тести вплинуло?
По бусту.

А так.
Картка просто конкурентна.
Але, нічого явно цікавого запропонувати не може.
OldBoyUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Enjthesilence: 19.05.2025 16:18
OldBoyUA: 19.05.2025 15:55 Виглядає як гарна картка для 2к , але на фоні обрубка 5070 і оверпрайс 5070ті важко не виглядати гарно :shuffle:
Якщо бути обʼєктивним то 9070хт гірша за 5070ті. Їх ділить лише растер з відставанням в 5% у радеона з іншого боку 5070ті Швидша в рт, має суттєво менше споживання, краща продуктивність в робочих задачах, нейронках, длсс4>фср4 як за якістю так і за кількістю ігор з його підтримкою. Нова холодна памʼять, нові шейдери. Це все і є та різниця в ціні. 9070хт на фоні минулих поколінь червоних карт такий самий «оверпрайс» за твоєю логікою.
Зайшов глянув ціни на асус прайм у офіціалів , 45 к 5070ті 36 9070x і 5070 34к . Але було б дивно якби зелені фанатики рівняли карти які відрізняються на 2 тисячі а не на 9 , бо це ж логічніше . І того 5 % різниці в іграх = 9к різниця в ціні це майже по 2к за 1%. Але якщо дістати сферичного коня в вакуумі який буде грати тільки з dlss + FG( бо так попросили нвідеа на пресрелізі , їм видніше ) , і робочі задачі , і працювати з нейронками , і при цьому насолоджуватись новими шейдерами і нова пам'ять яка ну вона є це точно + напевно . І не чути про андервольт який нівелює різницю в споживанні до смішних 10-20ват . Залишилось знайти цього кодера слеш геймера слеш нейронщика слеш любителя шейдерів в одній людині . Тоді може ці 9к окуплять себе . Хоча якось так вийшло шо в 2й цікавій грі за рік Doom , чомусь дорожча на 9к картка виглядає не цікаво , та навіть 5080 виглядає не цікаво ;)
Востаннє редагувалось 19.05.2025 18:21 користувачем OldBoyUA, всього редагувалось 1 раз.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OldBoyUA: 19.05.2025 18:17
Enjthesilence: 19.05.2025 16:18

Якщо бути обʼєктивним то 9070хт гірша за 5070ті. Їх ділить лише растер з відставанням в 5% у радеона з іншого боку 5070ті Швидша в рт, має суттєво менше споживання, краща продуктивність в робочих задачах, нейронках, длсс4>фср4 як за якістю так і за кількістю ігор з його підтримкою. Нова холодна памʼять, нові шейдери. Це все і є та різниця в ціні. 9070хт на фоні минулих поколінь червоних карт такий самий «оверпрайс» за твоєю логікою.
Зайшов глянув ціни на асус прайм у офіціалів , 45 к 5070ті 36 9070x і 5070 34к . Але було б дивно якби зелені фанатики рівняли карти які відрізняються на 2 тисячі а не на 9 , бо це ж логічніше . І того 5 % різниці 9к різниця в ціні це майже по 2к за 1%. Але якщо дістати сферичного коня в вакуумі який буде грати тільки з dlss + FG( бо так попросили нвідеа на пресрелізі , їм видніше ) , і робочі задачі , і працювати з нейронками , і при цьому насолоджуватись новими шейдерами і нова пам'ять яка ну вона є це точно + напевно . І не чути про андервольт який нівелює різницю в споживанні до смішних 10-20ват . Залишилось знайти цього кодера слеш геймера слеш нейронщика слеш любителя шейдерів в одній людині . Тоді може ці 9к окуплять себе . Хоча якось так вийшло шо в 2й цікавій грі за рік Doom , чомусь дорожча за 9к картка виглядає не цікаво , та навіть 5080 виглядає не цікаво ;)
достатньо порахувати продуктивність з РТ (грн\фпс), але ж це незручно для тебе розумію) це ж саме для цього купляють нвідію, щоб грати без променів і длсс4. і звичайно це ж тільки у 9070хт є така секретна технологія як "андервольт" і "ос", угу. якось так вийшло, що не треба дивитись огляди на прес релізі гри з сирими драйверами, не будеш виглядити таким розумником ;)
але в цілому ти правий, якщо не юзати апскейлери, грати виключно в растері без РТ, начхати на споживання і ти не будеш ніколи працювати на своїй гпу, тоді можливо і не варто переплачувати за нвідію, все просто. але це не оверпрайс, чи тобі пояснити значення цього слова?
Востаннє редагувалось 19.05.2025 18:33 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

OldBoyUA: 19.05.2025 18:17 І не чути про андервольт який нівелює різницю в споживанні до смішних 10-20ват .
Це типу одну карту андервольтимо, іншу залишаємо в стоці і порівнюємо?)
OldBoyUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Enjthesilence: 19.05.2025 18:19
OldBoyUA: 19.05.2025 18:17

Зайшов глянув ціни на асус прайм у офіціалів , 45 к 5070ті 36 9070x і 5070 34к . Але було б дивно якби зелені фанатики рівняли карти які відрізняються на 2 тисячі а не на 9 , бо це ж логічніше . І того 5 % різниці 9к різниця в ціні це майже по 2к за 1%. Але якщо дістати сферичного коня в вакуумі який буде грати тільки з dlss + FG( бо так попросили нвідеа на пресрелізі , їм видніше ) , і робочі задачі , і працювати з нейронками , і при цьому насолоджуватись новими шейдерами і нова пам'ять яка ну вона є це точно + напевно . І не чути про андервольт який нівелює різницю в споживанні до смішних 10-20ват . Залишилось знайти цього кодера слеш геймера слеш нейронщика слеш любителя шейдерів в одній людині . Тоді може ці 9к окуплять себе . Хоча якось так вийшло шо в 2й цікавій грі за рік Doom , чомусь дорожча за 9к картка виглядає не цікаво , та навіть 5080 виглядає не цікаво ;)
достатньо порахувати продуктивність з рт, але ж це незручно для тебе розумію) це ж саме для цього купляють нвідію, щоб грати без променів і длсс4. і звичайно це ж тільки у 9070хт є така секретна технологія як "андервольт" і "ос", угу. якось так вийшло, що не треба дивитись огляди на прес релізі гри з сирими драйверами, не будеш виглядити таким розумником ;)

Мені зручно не перечислювати зелену методичку а брати продукт під себе без босоногого фанатизму до якоїсь фірми в кожному пості :-P і так в 2к більшість ігор чудово себе почувають що на 9070xt що на 5070ti без апскейлу . Де андервольт дасть більше це задачка з зірочкою звісно .
До попередніх тейків . Чого порівнюємо не з 5070 ? Чи ти чекаєш аналогічного фанатика з червоного табору який буде рівняти 5060ті і 9070 щоб як то кажуть ви могли грати в дурощі вдвох . І що по нашому користувачу який кодить нейронить грає шейдерить і тішиться пам'ят'ю . Як щодо простого геймера який сів пограти в найхайповішу гру 2025го дум ? Чи це запроста умова для фанатизму ? Я просто граю в ігри і сів пограти в дум до цього пройшов експедицію і елден . Де я маю в такому простому випадку перевагу 5070ті ? Це доволі стандартна історія для геймера . Її не треба збирати в бінго . :laugh:

Відправлено через 12 хвилин :
kairo: 19.05.2025 18:26
OldBoyUA: 19.05.2025 18:17 І не чути про андервольт який нівелює різницю в споживанні до смішних 10-20ват .
Це типу одну карту андервольтимо, іншу залишаємо в стоці і порівнюємо?)
Ні звісно , але з того шо я бачив 330w перетворювали в 260-265. В 5070ti я бачив зниження з 250 до 230-220 шо хоч і не повністтю але нівелює частково різницю в споживанні .
Відповісти