Sony запропонує 27-дюймовий ігровий WQHD-монітор для PlayStation 5 і ПК

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
xtbtch
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_Andrik_: 12.11.2025 21:36
xtbtch: 12.11.2025 21:31

не смеши, у мини лед яркость намного лучше
Як яскравість може бути кращою ?
Воно або яскравіше або ні , смішно :yes:
всё правильно, он ярче
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Gold_Star: 12.11.2025 21:30
_Andrik_: 12.11.2025 21:21До чого це , якщо річ про обговрюваний монітор, Перечитайте врешті новину
Я ж вам толкую, що контент для геймерів створюється саме на професійних IPS моніторах, а ви почали про 240 Гц і іншу лабуду))
Я чомусь не думаю що в сабжі буде настільки простенька матриця, для якої виробник би заявляв автоматичний тонмаппінг в HDR (не всі оледи цю фішку мають)
Та врешті скажіть що ви думаєте про обговорюваний монітор, а не маячну що де хто і що , і на чому створив , всім пофік як то робиться, така сурова правда.
Gold_Star
Member

Сообщение

_Andrik_: 12.11.2025 21:39Та врешті скажіть що ви думаєте про обговорюваний монітор, а не маячну що де хто і що , і на чому створив , всім пофік як то робиться, така сурова правда.
Нічого поганого не скажу окрім того, що це черговий нішевий девайс для фанатів Соні
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

xtbtch: 12.11.2025 21:37
_Andrik_: 12.11.2025 21:36
Як яскравість може бути кращою ?
Воно або яскравіше або ні , смішно :yes:
всё правильно, он ярче
І це відразу робить його кращим за олед по всім параметрами? Але ж я на своєму зменшую яскравість , бо і так занадто, навіщо ще більше якщо річ про ігри, чи навіть кіно , цеж не телевізор який висить/стоїть за мінімум 3 метри це монітор який максимум за метр від ока .
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_Andrik_: 12.11.2025 21:46 І це відразу робить його кращим за олед по всім параметрами? Але ж я на своєму зменшую яскравість , бо і так занадто, навіщо ще більше якщо річ про ігри, чи навіть кіно , цеж не телевізор який висить/стоїть за мінімум 3 метри це монітор який максимум за метр від ока .
У мене яскравість взагалі 35-40/100. Взагалі після переходу з ІПС монітору, це найкращий "геймінг експіріенс" за останні років 10. Ніяка відеокарта не давала мені такого вау ефекту. Особливо щось темне дивитись чи грати одне задоволення.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Gold_Star: 12.11.2025 19:59
_Andrik_: 12.11.2025 19:57ІПС не спроможне конкурувати в якості відображення з OLED , крапка .
Ага, тому на IPS графічні дизайнери досі працюють :)
Дизайнер працює на тому, що йому дали.
Чи на тому що є, бо мало хто мінятиме інструмент для роботи, котрий працює.
Gold_Star
Member

Сообщение

dead_rat: 12.11.2025 22:34Дизайнер працює на тому, що йому дали.
Вірно, дають щоб не працювали на ігровому бюджетному топі з VA
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 12.11.2025 19:35 В підсумку це все підводиться до бюджету, який витрачається на монітор. При ціні оледу від 600$ і мініледу від 300$ кожене обере своє по можливостям свого гаманця :)
В Китаї зараз продається Samsung Odyssey OLED G50SF за 370 $- це далеко не 600 ;)
Gold_Star
Member

Сообщение

Ektalion: 14.11.2025 16:11В Китаї зараз продається Samsung Odyssey OLED G50SF за 370 $- це далеко не 600
Тут на всю тему баталії були про HDR, а ви про монітор з максимальними 200 кд :)
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

_Andrik_: 12.11.2025 21:39Та врешті скажіть що ви думаєте про обговорюваний монітор, а не маячну що де хто і що , і на чому створив , всім пофік як то робиться, така сурова правда.
Да нечего особо сказать... хороший монитор от культовой фирмы да еще и с док-станцией для DualSense - ну и отлично... для фанатов - самое оно! B-)

Для всех остальных - пора задуматься над OLED для игр - IPS уже практически достигли вершины и исчерпали себя...
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 14.11.2025 18:36 Тут на всю тему баталії були про HDR, а ви про монітор з максимальними 200 кд :)
В моєму профільному 250 і? Яскравість більше 40% не ставлю. Зараз би оцінювати OLED по кд.
Последний раз редактировалось Ektalion 15.11.2025 17:31, всего редактировалось 1 раз.
Gold_Star
Member

Сообщение

Ektalion: 15.11.2025 17:26В моєму профільному 250 і? Яркість більше 40% не ставлю. Зараз би оцінювати OLED по кд.
Для HDR потрібно від 400 кд
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 15.11.2025 17:29 Для HDR потрібно від 400 кд
Офкос, тобто ти скажеш у мене не HDR бо 250? :laugh:

Потрібно терміново в DELL написати.
Gold_Star
Member

Сообщение

Ektalion: 15.11.2025 17:32Офкос, тобто ти скажеш у мене не HDR бо 250?
Я скажу що в тебе монітор може і 400 і до 1000 пікових в HDR, але здається ти цього не знав
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gold_Star: 15.11.2025 17:35 Я скажу що в тебе монітор може і 400 і до 1000 пікових в HDR, але здається ти цього не знав
А Самсунг G50SF не може нічого окрім 200, виходить виробник обманює про HDR10, так і запишемо.
Gold_Star
Member

Сообщение

Ektalion: 15.11.2025 18:51А Самсунг G50SF не може нічого окрім 200, виходить виробник обманює про HDR10, так і запишемо.
На бюджетних телеках з подібною яскравістю вони теж не соромляться обіцяти HDR
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Ektalion: 15.11.2025 18:51А Самсунг G50SF не може нічого окрім 200, виходить виробник обманює про HDR10, так і запишемо.
Краще покажіть де офіційно показано шо воно може по піковій яскравості у HDR?
Ще можна пригадати як самсунг вигадали Vesa HDR 2000, тому я б не дивувасвся новій брихні.
https://www.techpowerup.com/281227/vesa ... tification
Ответить