Новини
Останні статті і огляди
Огляд та тестування 14″ бізнес-ноутбука ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA на базі процесора Intel Core Ultra X7-358H та графіки Intel Arc B390
-
yuriy_dd
Member
Пропоную обговорити Огляд та тестування 14″ бізнес-ноутбука ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA на базі процесора Intel Core Ultra X7-358H та графіки Intel Arc B390
цікаво скільки таке буде коштувати через рік?
цікаво скільки таке буде коштувати через рік?
-
Alexx-wisa
Member
Ціна космос, продуктивності немає, великий обсяг оперативи, незрозуміло для чого при такому залізі, але легкий і гарний, з класним єкраном.
Те що за такі гроші иожна купити дійсно продуктивне рішення, думаю вкотре писати не пторібно.
Загалом типовий Асус в якому дописали слово бізнес, щоб людям простіше з грошима розставатись було...
Те що за такі гроші иожна купити дійсно продуктивне рішення, думаю вкотре писати не пторібно.
Загалом типовий Асус в якому дописали слово бізнес, щоб людям простіше з грошима розставатись було...
-
Graveworm
Member
- Звідки: in the woods somewhere
Я вже заплутався в сучасній номенклатурі процесорів...
-
zuk
Member
трижды оверпрайснутая 14"
были же стандартные 15,6", но нет, зумерам и прочей молодой шушере нужно меньше, чтобы быстрее убить зрение, ещё и ублюдский олед, который схавает те 70вт*ч за 4 часа
были же стандартные 15,6", но нет, зумерам и прочей молодой шушере нужно меньше, чтобы быстрее убить зрение, ещё и ублюдский олед, который схавает те 70вт*ч за 4 часа
-
ddO
Member
Спасибі редакції за огляд.
Зазвичай я огляди на такі "вандервафлі" частенько пропускаю, тут мене просто цікавість глянути на ціну заманила ... і насправді було цікаво почитати про щось, що розробили не тільки маркетологи, але і десь там поряд проходив індженер. Можливо навіть не один
По темі: Ціна. Спеціально глянув - зараз в Україні огризок про 14 на м5 про 64Гб/ 2Тб ~ 180 тис, Так що ціна +- в ринку преміальних 14. При цьому огризок на півкіло важче, зате має кардрідер і 3шт type-c. В асус є USB-A, але навіщо аж два? Особливо коли один із type-c може бути занятий зарядкою. Блок живлення із незмінним кабелем type-c якось ... незнаю, могли б скопіювати епловську зарядку, яка вставляється одразу в розетку без додаткових кабелів. Для таких мобільних пристроїв мені здається так було б зручніше. Продуктивність при роботі від акумулятора - я не пригадаю де читав чи чув - була інформація, що із сучасних ноутбучних акумуляторів більше 50-80Вт постійного розряду не витягують, бо акумулятор сильно перегріватиметься та швидко деградує. Тому 40Вт процесори apple m pro працюють із однаковою швидкодією від акумулятора та від живлення, а ігрові ноутбуки на 140-120Вт (cpu+gpu) так сильно просідають в продуктивності при роботі від батареї. Думаю, саме тому що цей асус в стрес-тестах споживає 40-60Вт він і показує продуктивність без сильних просадок при відключені від мережі. По енергоефективності - я вже не в першому огляді чую, що нові чіпи інтел показують класну автономність - он недавно дивився тест нового зефіруса 14 на ultra9 386 - так там вони ютуб 20 годин крутили. Що получається інтел зміг в енергоефективність і тепер похорони х86 відкладаються? Ну новому snapdragon буде непросто конкурувати із такими чіпами.
Alexx-wisa
В сенсі
Ноутбук важить 1.1 (!!!) кг при цьому має активне охолодження та батарею на 70Вт і показує результати ~ 45Вт 13700h + 80Вт rtx2060. Продуктивність тут цілком собі хороша.
Обєктивно було б цікаво подивитись на такі чіпи в якихось, скажімо, вівобуках для простих смертних. А заодно і порівняти ціни - чи цей проц із такою інтеграшкою получиться дешевше звичайного чіпа + дискретної карти.
Зазвичай я огляди на такі "вандервафлі" частенько пропускаю, тут мене просто цікавість глянути на ціну заманила ... і насправді було цікаво почитати про щось, що розробили не тільки маркетологи, але і десь там поряд проходив індженер. Можливо навіть не один
По темі: Ціна. Спеціально глянув - зараз в Україні огризок про 14 на м5 про 64Гб/ 2Тб ~ 180 тис, Так що ціна +- в ринку преміальних 14. При цьому огризок на півкіло важче, зате має кардрідер і 3шт type-c. В асус є USB-A, але навіщо аж два? Особливо коли один із type-c може бути занятий зарядкою. Блок живлення із незмінним кабелем type-c якось ... незнаю, могли б скопіювати епловську зарядку, яка вставляється одразу в розетку без додаткових кабелів. Для таких мобільних пристроїв мені здається так було б зручніше. Продуктивність при роботі від акумулятора - я не пригадаю де читав чи чув - була інформація, що із сучасних ноутбучних акумуляторів більше 50-80Вт постійного розряду не витягують, бо акумулятор сильно перегріватиметься та швидко деградує. Тому 40Вт процесори apple m pro працюють із однаковою швидкодією від акумулятора та від живлення, а ігрові ноутбуки на 140-120Вт (cpu+gpu) так сильно просідають в продуктивності при роботі від батареї. Думаю, саме тому що цей асус в стрес-тестах споживає 40-60Вт він і показує продуктивність без сильних просадок при відключені від мережі. По енергоефективності - я вже не в першому огляді чую, що нові чіпи інтел показують класну автономність - он недавно дивився тест нового зефіруса 14 на ultra9 386 - так там вони ютуб 20 годин крутили. Що получається інтел зміг в енергоефективність і тепер похорони х86 відкладаються? Ну новому snapdragon буде непросто конкурувати із такими чіпами.
Alexx-wisa
В сенсі
?продуктивності немає
Ноутбук важить 1.1 (!!!) кг при цьому має активне охолодження та батарею на 70Вт і показує результати ~ 45Вт 13700h + 80Вт rtx2060. Продуктивність тут цілком собі хороша.
Обєктивно було б цікаво подивитись на такі чіпи в якихось, скажімо, вівобуках для простих смертних. А заодно і порівняти ціни - чи цей проц із такою інтеграшкою получиться дешевше звичайного чіпа + дискретної карти.
-
Lucas55
Member
- Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля
+100 тис до ціниАлюмінієво-магнієвий сплав AZ31B з нанокерамічним покриттям 9H
-
Alexx-wisa
Member
Орієнтир по цініddO: ↑ 04.05.2026 15:37 Спасибі редакції за огляд.
Зазвичай я огляди на такі "вандервафлі" частенько пропускаю, тут мене просто цікавість глянути на ціну заманила ... і насправді було цікаво почитати про щось, що розробили не тільки маркетологи, але і десь там поряд проходив індженер. Можливо навіть не один
По темі: Ціна. Спеціально глянув - зараз в Україні огризок про 14 на м5 про 64Гб/ 2Тб ~ 180 тис, Так що ціна +- в ринку преміальних 14. При цьому огризок на півкіло важче, зате має кардрідер і 3шт type-c. В асус є USB-A, але навіщо аж два? Особливо коли один із type-c може бути занятий зарядкою. Блок живлення із незмінним кабелем type-c якось ... незнаю, могли б скопіювати епловську зарядку, яка вставляється одразу в розетку без додаткових кабелів. Для таких мобільних пристроїв мені здається так було б зручніше. Продуктивність при роботі від акумулятора - я не пригадаю де читав чи чув - була інформація, що із сучасних ноутбучних акумуляторів більше 50-80Вт постійного розряду не витягують, бо акумулятор сильно перегріватиметься та швидко деградує. Тому 40Вт процесори apple m pro працюють із однаковою швидкодією від акумулятора та від живлення, а ігрові ноутбуки на 140-120Вт (cpu+gpu) так сильно просідають в продуктивності при роботі від батареї. Думаю, саме тому що цей асус в стрес-тестах споживає 40-60Вт він і показує продуктивність без сильних просадок при відключені від мережі. По енергоефективності - я вже не в першому огляді чую, що нові чіпи інтел показують класну автономність - он недавно дивився тест нового зефіруса 14 на ultra9 386 - так там вони ютуб 20 годин крутили. Що получається інтел зміг в енергоефективність і тепер похорони х86 відкладаються? Ну новому snapdragon буде непросто конкурувати із такими чіпами.
Alexx-wisa
В сенсі?продуктивності немає
Ноутбук важить 1.1 (!!!) кг при цьому має активне охолодження та батарею на 70Вт і показує результати ~ 45Вт 13700h + 80Вт rtx2060. Продуктивність тут цілком собі хороша.
Обєктивно було б цікаво подивитись на такі чіпи в якихось, скажімо, вівобуках для простих смертних. А заодно і порівняти ціни - чи цей проц із такою інтеграшкою получиться дешевше звичайного чіпа + дискретної карти.
i7-13700H + RTX 4060 (~80–140W) + 64 ГБ + 15" → ~ 80 000 – 100 000 грн
Тобто конфіг майже як у тебе (тільки замість 2060 — новіша 4060):
~80k грн (мінімум, якщо дешевша модель / акція)
~90k грн середньо
-
quppeq
Member
Блін, дивлюсь на ціну і мені дуже боляче. Клятий бізнес сегмент, проклятий
Всі хто пишуть що за цю ціну можна купити потужніший ноут - певно не розуміють для чого ці ноути
Ви краще підкажіть які є дешевші ноути в цьому сегменті, бо мені не треба мобільні rtx4060 і i7 13700H
Мені вот треба тонкий, легкий, безшумний ноут, з неймовірною клавою і екраном. Ну і щоб просто не лагав
Для потужності в мене є ПК, в ноуті це від лукавого.
Всі хто пишуть що за цю ціну можна купити потужніший ноут - певно не розуміють для чого ці ноути
Ви краще підкажіть які є дешевші ноути в цьому сегменті, бо мені не треба мобільні rtx4060 і i7 13700H
Мені вот треба тонкий, легкий, безшумний ноут, з неймовірною клавою і екраном. Ну і щоб просто не лагав
Для потужності в мене є ПК, в ноуті це від лукавого.
-
sergant2020
Junior
Ноут топ, але ціна
. Коли шукав собі ноут, то дивився на asus zenbook s 14 258v/32/1tb, але не зміг тоді знайти в наявності
(мо і краще). В результаті я взяв lenovo yoga pro 7 365/32/1tb - ноутом задоволений
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
На перший погляд все в цьому "виробі" добре, компактний, легкий і портативний, пристойна швидкодія, нормальна клавіатура, пристойний дисплей, певні натяки на нормальну автономність присутні, немає дискретної відеокарти, загалом все як має бути. Цінник... ну, а який він має бути? Єдине, що не дуже вселяє в надію на якість це виробник... Asus... ну, що тут скажеш, типовий дешевий шматок лайна як і acer, gigabyte, msi і тому подібні недовиробники які ніколи не вміли робити техніку.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Ноут хороший, заради такого можна навіть неугодні новини з ресурсу видаляти

-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
орієнтир по ціні це різен 395+Alexx-wisa: ↑ 04.05.2026 17:14Орієнтир по цініddO: ↑ 04.05.2026 15:37 Спасибі редакції за огляд.
Зазвичай я огляди на такі "вандервафлі" частенько пропускаю, тут мене просто цікавість глянути на ціну заманила ... і насправді було цікаво почитати про щось, що розробили не тільки маркетологи, але і десь там поряд проходив індженер. Можливо навіть не один
По темі: Ціна. Спеціально глянув - зараз в Україні огризок про 14 на м5 про 64Гб/ 2Тб ~ 180 тис, Так що ціна +- в ринку преміальних 14. При цьому огризок на півкіло важче, зате має кардрідер і 3шт type-c. В асус є USB-A, але навіщо аж два? Особливо коли один із type-c може бути занятий зарядкою. Блок живлення із незмінним кабелем type-c якось ... незнаю, могли б скопіювати епловську зарядку, яка вставляється одразу в розетку без додаткових кабелів. Для таких мобільних пристроїв мені здається так було б зручніше. Продуктивність при роботі від акумулятора - я не пригадаю де читав чи чув - була інформація, що із сучасних ноутбучних акумуляторів більше 50-80Вт постійного розряду не витягують, бо акумулятор сильно перегріватиметься та швидко деградує. Тому 40Вт процесори apple m pro працюють із однаковою швидкодією від акумулятора та від живлення, а ігрові ноутбуки на 140-120Вт (cpu+gpu) так сильно просідають в продуктивності при роботі від батареї. Думаю, саме тому що цей асус в стрес-тестах споживає 40-60Вт він і показує продуктивність без сильних просадок при відключені від мережі. По енергоефективності - я вже не в першому огляді чую, що нові чіпи інтел показують класну автономність - он недавно дивився тест нового зефіруса 14 на ultra9 386 - так там вони ютуб 20 годин крутили. Що получається інтел зміг в енергоефективність і тепер похорони х86 відкладаються? Ну новому snapdragon буде непросто конкурувати із такими чіпами.
Alexx-wisa
В сенсі ?
Ноутбук важить 1.1 (!!!) кг при цьому має активне охолодження та батарею на 70Вт і показує результати ~ 45Вт 13700h + 80Вт rtx2060. Продуктивність тут цілком собі хороша.
Обєктивно було б цікаво подивитись на такі чіпи в якихось, скажімо, вівобуках для простих смертних. А заодно і порівняти ціни - чи цей проц із такою інтеграшкою получиться дешевше звичайного чіпа + дискретної карти.
i7-13700H + RTX 4060 (~80–140W) + 64 ГБ + 15" → ~ 80 000 – 100 000 грн
Тобто конфіг майже як у тебе (тільки замість 2060 — новіша 4060):
~80k грн (мінімум, якщо дешевша модель / акція)
~90k грн середньо
при чому тут ноути з дискреткою? давай тоді стаціонар розглядати що можна за 40к такий зібрати
-
radeon5870
Member
Насправді у цього ноута базова ціна 60 000 грн.
Усе інше - націнка на ... колір

Усе інше - націнка на ... колір
-
big_bang
Member
дорого, красиво, потужно і нікому не потрібно
Відправлено через 4 хвилини 6 секунд:
а, ви помітили, що в назві "AI" немає ?
Відправлено через 4 хвилини 6 секунд:
а, ви помітили, що в назві "AI" немає ?
-
ronemun
Advanced Member
мене завжди дивувало те що кабель живлення 220в від зарядки ультрабука важить більше за саму зарядку
А сам повербанк легко зарядити всюди, навіть в автобусі
- спойлер

А сам повербанк легко зарядити всюди, навіть в автобусі
-
1234waltz
Member
Ефективність апаратного відео-кодека та дисплею не равно енергоефективності CPU та GPU в реальних робочих завданнях. В мене планшет на Snapdragon ан Гелексі Табі може сутки крутити Ютьюб і шо.ddO: ↑ 04.05.2026 15:37 так там вони ютуб 20 годин крутили. Що получається інтел зміг в енергоефективність і тепер похорони х86 відкладаються
Не через 20 годин на ютьюбчику, там Снапдрагон зробить і Інтел, і АМД. А от як дійде до workloads поза веб-мордою браузера - стухне без нативного софта.ddO: ↑ 04.05.2026 15:37Ну новому snapdragon буде непросто конкурувати із такими чіпами.
-
Alekss
Member
Выберите себе что-нибудь из этого.quppeq: ↑ 04.05.2026 19:27 Блін, дивлюсь на ціну і мені дуже боляче. Клятий бізнес сегмент, проклятий
Всі хто пишуть що за цю ціну можна купити потужніший ноут - певно не розуміють для чого ці ноути
Ви краще підкажіть які є дешевші ноути в цьому сегменті, бо мені не треба мобільні rtx4060 і i7 13700H
Мені вот треба тонкий, легкий, безшумний ноут, з неймовірною клавою і екраном. Ну і щоб просто не лагав
Для потужності в мене є ПК, в ноуті це від лукавого.
14 ультрабук, Лагать не будет ничего, качественный экран (хороший sRGB). Объем оперативной памяти 16 ГБ+, долгое время работы на аккумуляторе.
https://ek.ua/ASUS-PM3406CKA-NZ0142X.htm
Вес 1.34 кг
https://ek.ua/DELL-GP8DT.htm
Вес 1.34 кг
-
quppeq
Member
Дякую. Потрогаю цей Асус в магазині. Делл же.. в мене є старіший (5420 чи що) то він мені наніс купу травм своєю пластиковістю і тим який він неприємний(Alekss: ↑ 07.05.2026 12:52Выберите себе что-нибудь из этого.quppeq: ↑ 04.05.2026 19:27 Блін, дивлюсь на ціну і мені дуже боляче. Клятий бізнес сегмент, проклятий
Всі хто пишуть що за цю ціну можна купити потужніший ноут - певно не розуміють для чого ці ноути
Ви краще підкажіть які є дешевші ноути в цьому сегменті, бо мені не треба мобільні rtx4060 і i7 13700H
Мені вот треба тонкий, легкий, безшумний ноут, з неймовірною клавою і екраном. Ну і щоб просто не лагав
Для потужності в мене є ПК, в ноуті це від лукавого.
14 ультрабук, Лагать не будет ничего, качественный экран (хороший sRGB). Объем оперативной памяти 16 ГБ+, долгое время работы на аккумуляторе.
https://ek.ua/ASUS-PM3406CKA-NZ0142X.htm
Вес 1.34 кг
Asus ExpertBook P3 PM3406CKA .png
https://ek.ua/DELL-GP8DT.htm
Вес 1.34 кг
Dell Latitude 14 5450.png
-
Buldozer.
Member
- Звідки: Харьков
Продам кабриолет лексус.Alexx-wisa: ↑ 04.05.2026 17:14Орієнтир по цініddO: ↑ 04.05.2026 15:37 Спасибі редакції за огляд.
Зазвичай я огляди на такі "вандервафлі" частенько пропускаю, тут мене просто цікавість глянути на ціну заманила ... і насправді було цікаво почитати про щось, що розробили не тільки маркетологи, але і десь там поряд проходив індженер. Можливо навіть не один
По темі: Ціна. Спеціально глянув - зараз в Україні огризок про 14 на м5 про 64Гб/ 2Тб ~ 180 тис, Так що ціна +- в ринку преміальних 14. При цьому огризок на півкіло важче, зате має кардрідер і 3шт type-c. В асус є USB-A, але навіщо аж два? Особливо коли один із type-c може бути занятий зарядкою. Блок живлення із незмінним кабелем type-c якось ... незнаю, могли б скопіювати епловську зарядку, яка вставляється одразу в розетку без додаткових кабелів. Для таких мобільних пристроїв мені здається так було б зручніше. Продуктивність при роботі від акумулятора - я не пригадаю де читав чи чув - була інформація, що із сучасних ноутбучних акумуляторів більше 50-80Вт постійного розряду не витягують, бо акумулятор сильно перегріватиметься та швидко деградує. Тому 40Вт процесори apple m pro працюють із однаковою швидкодією від акумулятора та від живлення, а ігрові ноутбуки на 140-120Вт (cpu+gpu) так сильно просідають в продуктивності при роботі від батареї. Думаю, саме тому що цей асус в стрес-тестах споживає 40-60Вт він і показує продуктивність без сильних просадок при відключені від мережі. По енергоефективності - я вже не в першому огляді чую, що нові чіпи інтел показують класну автономність - он недавно дивився тест нового зефіруса 14 на ultra9 386 - так там вони ютуб 20 годин крутили. Що получається інтел зміг в енергоефективність і тепер похорони х86 відкладаються? Ну новому snapdragon буде непросто конкурувати із такими чіпами.
Alexx-wisa
В сенсі ?
Ноутбук важить 1.1 (!!!) кг при цьому має активне охолодження та батарею на 70Вт і показує результати ~ 45Вт 13700h + 80Вт rtx2060. Продуктивність тут цілком собі хороша.
Обєктивно було б цікаво подивитись на такі чіпи в якихось, скажімо, вівобуках для простих смертних. А заодно і порівняти ціни - чи цей проц із такою інтеграшкою получиться дешевше звичайного чіпа + дискретної карти.
i7-13700H + RTX 4060 (~80–140W) + 64 ГБ + 15" → ~ 80 000 – 100 000 грн
Тобто конфіг майже як у тебе (тільки замість 2060 — новіша 4060):
~80k грн (мінімум, якщо дешевша модель / акція)
~90k грн середньо
Да ну не гоните, вон можно новый трактор купить и годовой запас картошки.
когда люди поймут что есть разные слои населения с разными запросами и заработками.
Это как когда ко мне раньше подходили и спрашивали скок стоит мой мопед (сузуки 400сс) и услышав цену удивлялись,мол это ж ЛАЧЕТИ!!! можно купить как минимум,нафига он нужен... А мне не надо лачетти...
так и с этим ноутом.
Раз звезды зажигают,значит это кому-то надо (с)
но нет же, ДОРОГО,я ха эти деньги уууу