Новини
Останні статті і огляди
Відбувся реліз корпусу Antec Flux Pro Noctua Edition
-
white_noise
Member
- Звідки: Київ
Пропоную обговорити Відбувся реліз корпусу Antec Flux Pro Noctua Edition
як на мене, то краще б передня сітка була ровною. а так, мені подобається, я б взяв, але 400 ойро, здається забагато
як на мене, то краще б передня сітка була ровною. а так, мені подобається, я б взяв, але 400 ойро, здається забагато
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
white_noise,
Сам корпус у нас за 10-11 штук продають, тому це не дорого.
Це на 279 євро чи 12400 грн., якщо я правильно рахую.чотири вентилятори Noctua NF-A14x25 G2 і два NF-A12x25 G2, а також хаб NA-FH1 на вісім вентиляторів
Сам корпус у нас за 10-11 штук продають, тому це не дорого.
-
yariksom
Member
двадцять тисяч за корпус це дорого.
Незважаючи на це, мені особисто подобається, були б гроші купив би і ROG Astral RTX 5090 Dhahab Edition туди встромив, не ту, що з покриттям а чисто золоту
Незважаючи на це, мені особисто подобається, були б гроші купив би і ROG Astral RTX 5090 Dhahab Edition туди встромив, не ту, що з покриттям а чисто золоту
-
Ektalion
Member
Filabatya: ↑ 17.03.2026 15:57 коли не можеш відпустити свою вічну д14 чи д15 і під неї береш відуху і корпус
Дуже солідно, аж проситься в англійський замок![]()
Коли ти можеш за ці гроші купити новий Космос 3
- спойлер

-
EvgenyDET
Member
Приятный спокойный дизайн, но как-то безлико.
Этот экранчик встроенный надо было вообще не ставить. Выглядит как-то что-то самопальное или сильно устаревшее, еще и требует ПО для работы
Этот экранчик встроенный надо было вообще не ставить. Выглядит как-то что-то самопальное или сильно устаревшее, еще и требует ПО для работы
-
xIIImaL
Member
- Звідки: Украина
white_noise: ↑ 17.03.2026 15:45 я б взяв, але 400 ойро, здається забагато
Но там ведь .. древесина!!
-
yariksom
Member
Не знаю, мені Антек, що в статті більше подобається, мабуть я застарий уже для космосу, хоча космос теж нічого, ще й важчий мало не в два рази тому в оцінці грам на долар виглядає більш вигідно.Ektalion: ↑ 17.03.2026 17:02Коли ти можеш за ці гроші купити новий Космос 3
Ні той ні другий не куплю, мені біквайти подобаються.
-
SKYJAKER
Member
- Звідки: м Камянське
Якби з баштою охолодження проца що на фото у комплекті то впринципі було б норм по цій ціні.
-
yariksom
Member
Во! дрєвесіна це ультрасуперлюкс, +200% до охолодженняxIIImaL: ↑ 17.03.2026 17:49Но там ведь .. древесина!!
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
SKYJAKER, серйозно? Вартість корпуса, вентиляторів та хаба окремо більша за вартість цього виконання. Схоже вони добре поступились націнкою або ж це буде чисто іміджевий продукт в невеликій партії лише для хайпу.
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Красіво, але дороха.
-
supernova2000
Junior
Я довго на нього чекав, замовив собі. Хоч результати gamer nexus трошки розчарували
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Вітаю! Цікаво буде почути відгук реального юзераsupernova2000: ↑ 17.03.2026 18:32Я довго на нього чекав, замовив собі. Хоч результати gamer nexus трошки розчарували
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
ціна цього корпуса у польщі 460 злотих, а не 12к як у нас хочутьБарбарис: ↑ 17.03.2026 15:52Сам корпус у нас за 10-11 штук продають, тому це не дорого.
амазон ціни на все окремо виходить 1220 злотих, а за ноктуа-едішен просять 400 євро, емм дофіга
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Patruletz
якраз D15 на різницю туди
якраз D15 на різницю туди
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Patruletz, де це? алегро - основний польський постачальник за 879, по інших сайтах 779 по скидці. Цілком співставні ціни. Не сильно рився, але якщо десь є ще менші, то це не показник - нема чого рівнятись до Польщі, яка дотаціями запрошує до себе імортерів та створила склади для всієї Європи.
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
це скоріше за все проха, де антек напихав своїх вентилівБарбарис: ↑ 17.03.2026 19:06за 879, по інших сайтах 779 по скидці
ну і розміри у прохи більші, косяк трохи мій, але всеодно якось в ній сенсу маловато, не всім треба велика e-atx бандура
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Patruletz, Antec Flux Pro Noctua Edition. В новині мова за прошку. І, знову ж так, Польща тут не репрезентативна. Швидкий пошук вказує, що в Німеччині/Австрії - 380, в Чехії 390, Італії 410, Франції 420.
