Відбувся реліз корпусу Antec Flux Pro Noctua Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Відбувся реліз корпусу Antec Flux Pro Noctua Edition

як на мене, то краще б передня сітка була ровною. а так, мені подобається, я б взяв, але 400 ойро, здається забагато
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

white_noise,
чотири вентилятори Noctua NF-A14x25 G2 і два NF-A12x25 G2, а також хаб NA-FH1 на вісім вентиляторів
Це на 279 євро чи 12400 грн., якщо я правильно рахую.
Сам корпус у нас за 10-11 штук продають, тому це не дорого.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

коли не можеш відпустити свою вічну д14 чи д15 і під неї береш відуху і корпус :gigi:
Дуже солідно, аж проситься в англійський замок :up:
Востаннє редагувалось 17.03.2026 16:07 користувачем Filabatya, всього редагувалось 1 раз.
yariksom
Member

Повідомлення

двадцять тисяч за корпус це дорого.
Незважаючи на це, мені особисто подобається, були б гроші купив би і ROG Astral RTX 5090 Dhahab Edition туди встромив, не ту, що з покриттям а чисто золоту :shuffle:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 17.03.2026 15:57 коли не можеш відпустити свою вічну д14 чи д15 і під неї береш відуху і корпус :gigi:
Дуже солідно, аж проситься в англійський замок :up:

Коли ти можеш за ці гроші купити новий Космос 3
спойлер
Зображення
Ціна дикий оверпрайс.
EvgenyDET
Member

Повідомлення

Приятный спокойный дизайн, но как-то безлико.
Этот экранчик встроенный надо было вообще не ставить. Выглядит как-то что-то самопальное или сильно устаревшее, еще и требует ПО для работы
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

white_noise: 17.03.2026 15:45 я б взяв, але 400 ойро, здається забагато

Но там ведь .. древесина!! :pray:
photo_2026-03-17_17-45-42.jpg
yariksom
Member

Повідомлення

Ektalion: 17.03.2026 17:02Коли ти можеш за ці гроші купити новий Космос 3
Не знаю, мені Антек, що в статті більше подобається, мабуть я застарий уже для космосу, хоча космос теж нічого, ще й важчий мало не в два рази тому в оцінці грам на долар виглядає більш вигідно.
Ні той ні другий не куплю, мені біквайти подобаються.
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

Якби з баштою охолодження проца що на фото у комплекті то впринципі було б норм по цій ціні.
yariksom
Member

Повідомлення

xIIImaL: 17.03.2026 17:49Но там ведь .. древесина!!
Во! дрєвесіна це ультрасуперлюкс, +200% до охолодження :)
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

SKYJAKER, серйозно? Вартість корпуса, вентиляторів та хаба окремо більша за вартість цього виконання. Схоже вони добре поступились націнкою або ж це буде чисто іміджевий продукт в невеликій партії лише для хайпу.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Красіво, але дороха.
supernova2000
Junior

Повідомлення

Я довго на нього чекав, замовив собі. Хоч результати gamer nexus трошки розчарували
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

supernova2000: 17.03.2026 18:32Я довго на нього чекав, замовив собі. Хоч результати gamer nexus трошки розчарували
Вітаю! Цікаво буде почути відгук реального юзера😉
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Барбарис: 17.03.2026 15:52Сам корпус у нас за 10-11 штук продають, тому це не дорого.
ціна цього корпуса у польщі 460 злотих, а не 12к як у нас хочуть :laugh:

амазон ціни на все окремо виходить 1220 злотих, а за ноктуа-едішен просять 400 євро, емм дофіга :shuffle:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Patruletz
якраз D15 на різницю туди :up:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Patruletz, де це? алегро - основний польський постачальник за 879, по інших сайтах 779 по скидці. Цілком співставні ціни. Не сильно рився, але якщо десь є ще менші, то це не показник - нема чого рівнятись до Польщі, яка дотаціями запрошує до себе імортерів та створила склади для всієї Європи.
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Барбарис: 17.03.2026 19:06за 879, по інших сайтах 779 по скидці
це скоріше за все проха, де антек напихав своїх вентилів
ну і розміри у прохи більші, косяк трохи мій, але всеодно якось в ній сенсу маловато, не всім треба велика e-atx бандура
спойлер
Зображення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Patruletz, Antec Flux Pro Noctua Edition. В новині мова за прошку. І, знову ж так, Польща тут не репрезентативна. Швидкий пошук вказує, що в Німеччині/Австрії - 380, в Чехії 390, Італії 410, Франції 420.
Відповісти