Оновлені Apple MacBook Air отримали процесор M5 та щонайменше 512-ГБ SSD

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Пропоную обговорити Оновлені Apple MacBook Air отримали процесор M5 та щонайменше 512-ГБ SSD

а говорили, що там буде сенсорний екран і чубчик як на айфонах, і знову випустили той ж ноут лиш з новим процесором. Я радий :super:
dimadamage2
Junior

Повідомлення

M1 air 8/256 з головою для медіа/редагування відео у Final Cut Pro , як варіант для оновлення м3 версія мак бук про , бо там міні лед і гарний звук , але можна ще пару років почекати м1 все тягне не гірше за 9800x3d на десктопі
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

а скільки років чекати щоб там 120гц було?
NJ_KAY
Junior

Повідомлення

Filabatya: 04.03.2026 11:37 а скільки років чекати щоб там 120гц було?
а прошки хто тоді куплятиме?)
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

NJ_KAY
в 17 ябкофоні ж якось змогли B-)
yuriy_dd
Member

Повідомлення

dimadamage2: 04.03.2026 11:33M1 air 8/256 з головою для медіа/редагування відео у Final Cut Pro , як варіант для оновлення м3 версія мак бук про , бо там міні лед і гарний звук , але можна ще пару років почекати м1 все тягне не гірше за 9800x3d на десктопі
дивно чому вам мінуси не ставлять, ну нічого ще все попереду якщо будете таку правду казати
yurius_r
Member

Повідомлення

А де обіцяний дешевий MacBook на A18? Чи вирішили не позоритися?
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Filabatya: 04.03.2026 11:37 а скільки років чекати щоб там 120гц було?
Как только производители матриц предложат соответствующий уровень потребления энергии, вот тогда их начнут ставить в эйры.

П.С. Сам не смог догадаться?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

yurius_r: 04.03.2026 15:53А де обіцяний дешевий MacBook на A18? Чи вирішили не позоритися?
Вирішили позоритись Apple представила лептоп MacBook Neo з рекомендованою ціною від 599 доларів
yurius_r
Member

Повідомлення

alexeygalas
От нафіга? Взяли б торішній m4 як для планшету.
Відповісти