Предлагаю обсудить Оновлені Apple MacBook Air отримали процесор M5 та щонайменше 512-ГБ SSD
Юраааа
Новини
Останні статті і огляди
Оновлені Apple MacBook Air отримали процесор M5 та щонайменше 512-ГБ SSD
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
-
Shkrabaliuk
Member
- Звідки: Вінниця
Пропоную обговорити Оновлені Apple MacBook Air отримали процесор M5 та щонайменше 512-ГБ SSD
а говорили, що там буде сенсорний екран і чубчик як на айфонах, і знову випустили той ж ноут лиш з новим процесором. Я радий
а говорили, що там буде сенсорний екран і чубчик як на айфонах, і знову випустили той ж ноут лиш з новим процесором. Я радий
-
dimadamage2
Junior
M1 air 8/256 з головою для медіа/редагування відео у Final Cut Pro , як варіант для оновлення м3 версія мак бук про , бо там міні лед і гарний звук , але можна ще пару років почекати м1 все тягне не гірше за 9800x3d на десктопі
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
а скільки років чекати щоб там 120гц було?
-
NJ_KAY
Junior
а прошки хто тоді куплятиме?)Filabatya: ↑ 04.03.2026 11:37 а скільки років чекати щоб там 120гц було?
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
NJ_KAY
в 17 ябкофоні ж якось змогли
в 17 ябкофоні ж якось змогли
-
yuriy_dd
Member
дивно чому вам мінуси не ставлять, ну нічого ще все попереду якщо будете таку правду казатиdimadamage2: ↑ 04.03.2026 11:33M1 air 8/256 з головою для медіа/редагування відео у Final Cut Pro , як варіант для оновлення м3 версія мак бук про , бо там міні лед і гарний звук , але можна ще пару років почекати м1 все тягне не гірше за 9800x3d на десктопі
-
yurius_r
Member
А де обіцяний дешевий MacBook на A18? Чи вирішили не позоритися?
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
Как только производители матриц предложат соответствующий уровень потребления энергии, вот тогда их начнут ставить в эйры.Filabatya: ↑ 04.03.2026 11:37 а скільки років чекати щоб там 120гц було?
П.С. Сам не смог догадаться?
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Вирішили позоритись Apple представила лептоп MacBook Neo з рекомендованою ціною від 599 доларівyurius_r: ↑ 04.03.2026 15:53А де обіцяний дешевий MacBook на A18? Чи вирішили не позоритися?
-
yurius_r
Member
alexeygalas
От нафіга? Взяли б торішній m4 як для планшету.
От нафіга? Взяли б торішній m4 як для планшету.