Пропоную обговорити Мобільна GeForce RTX 5070 може отримати версію із 12 ГБ пам'яті
А де ж вони так довго були то? Пів року тому не можна було до цього додуматись? Тепер маємо страждати в Adobe із 8GB VRAM
Новини
Останні статті і огляди
Мобільна GeForce RTX 5070 може отримати версію із 12 ГБ пам'яті
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
-
Ostin
Member
Ну, теребайта вистачить усім. То ж 8 Гб теж має вистачити) Й тому, й тому вже 10 рочків як стандарт. Поспішати нікуди 
-
Leeman
Member
Скажу так, 8гб на диво не так погано.Ostin: ↑ 04.03.2026 10:46 Ну, теребайта вистачить усім. То ж 8 Гб теж має вистачити) Й тому, й тому вже 10 рочків як стандарт. Поспішати нікуди![]()
В дома 4090, а на службі ноут з 5060 і 1600p екраном, достатньо непогано тягне ігр, де є длсс взагалі 8 гб не проблема.
Але я граю в більшості не супер ааа ігри на ньому.
-
vladka767
Member
Так для DLSS треба врамLeeman: ↑ 04.03.2026 10:57Скажу так, 8гб на диво не так погано.Ostin: ↑ 04.03.2026 10:46 Ну, теребайта вистачить усім. То ж 8 Гб теж має вистачити) Й тому, й тому вже 10 рочків як стандарт. Поспішати нікуди![]()
В дома 4090, а на службі ноут з 5060 і 1600p екраном, достатньо непогано тягне ігр, де є длсс взагалі 8 гб не проблема.
Але я граю в більшості не супер ааа ігри на ньому.
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
Був ноутбук з rtx4060 140w все би класно, але не вистачало пам'яті, а альтерантиви так то немає бо навіть в RTX4070 було 8 гб, а все інше сильно дорожче
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
vladka767
для FG треба, длсс навпаки зменшує споживання
для FG треба, длсс навпаки зменшує споживання
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Мабуть, 5070 не надто добре продавалася. Або виконали план продажів 5070ті.alexeygalas: ↑ 04.03.2026 10:44А де ж вони так довго були то? Пів року тому не можна було до цього додуматись? Тепер маємо страждати в Adobe із 8GB VRAM
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Якраз я думаю навпаки вони 5070х лептопів дуже багато продали і вирішили ще підігріти інтерес. Якщо до гамінг моделей додати ще повністю проф або цивільні моделі з уклоном в проф - всі вони із 5060 (або RTX PRO 1000 Blackwell) та 5070 (або RTX PRO 2000 Blackwell) - то виходить дуже багатенько. Вище - only гамінг моделі або топові товстезні робочі станції ультимативного класу (Lenovo P16, Dell PRO MAX Premium), яких було продано явно найменше через ціну.waryag: ↑ 04.03.2026 13:245070 не надто добре продавалася
Мобільна 5070 взагалі вийшла одна із найбільш збалансованих ГП. Золота середина і на пограти і робити на ній можна усе від важкої фото обробки до навтіь відео, так як у Blackwell є підтримка AVC 10 bit HQ формату на відео асіку. І жере вона дуже мало в роботі. Звичайно для візуалізації та 3D моделювання вже потрібно щось важче типу мобільної 5080 чи 5090 із великим обсягом куда блоків та VRAM. А це знов робить ці моделі штучним вибором
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Особисто я не бачу особливого сенсу брати 8-гігову 5070, коли і 5060 місцями впирається в обсяг пам'яті.alexeygalas: ↑ 04.03.2026 15:11 Якраз я думаю навпаки вони 5070х лептопів дуже багато продали і вирішили ще підігріти інтерес. Якщо до гамінг моделей додати ще повністю проф або цивільні моделі з уклоном в проф - всі вони із 5060 (або RTX PRO 1000 Blackwell) та 5070 (або RTX PRO 2000 Blackwell) - то виходить дуже багатенько. Вище - only гамінг моделі або топові товстезні робочі станції ультимативного класу (Lenovo P16, Dell PRO MAX Premium), яких було продано явно найменше через ціну.
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Так і є. Обрав із 5070 лише через 64gb ram. 5060 йшла лиш в парі із 32 (для роботи не достатньо). А для обробки фото і потужності 5060 достатньо. Але через кривий софт бажано мати 16гб, бо є витоки vramwaryag: ↑ 04.03.2026 21:41Особисто я не бачу особливого сенсу брати 8-гігову 5070, коли і 5060 місцями впирається в обсяг пам'яті.