Мобільна GeForce RTX 5070 може отримати версію із 12 ГБ пам'яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Пропоную обговорити Мобільна GeForce RTX 5070 може отримати версію із 12 ГБ пам'яті

А де ж вони так довго були то? Пів року тому не можна було до цього додуматись? Тепер маємо страждати в Adobe із 8GB VRAM
Ostin
Member

Повідомлення

Ну, теребайта вистачить усім. То ж 8 Гб теж має вистачити) Й тому, й тому вже 10 рочків як стандарт. Поспішати нікуди :rotate:
Leeman
Member

Повідомлення

Ostin: 04.03.2026 10:46 Ну, теребайта вистачить усім. То ж 8 Гб теж має вистачити) Й тому, й тому вже 10 рочків як стандарт. Поспішати нікуди :rotate:
Скажу так, 8гб на диво не так погано.
В дома 4090, а на службі ноут з 5060 і 1600p екраном, достатньо непогано тягне ігр, де є длсс взагалі 8 гб не проблема.
Але я граю в більшості не супер ааа ігри на ньому.
vladka767
Member

Повідомлення

Leeman: 04.03.2026 10:57
Ostin: 04.03.2026 10:46 Ну, теребайта вистачить усім. То ж 8 Гб теж має вистачити) Й тому, й тому вже 10 рочків як стандарт. Поспішати нікуди :rotate:
Скажу так, 8гб на диво не так погано.
В дома 4090, а на службі ноут з 5060 і 1600p екраном, достатньо непогано тягне ігр, де є длсс взагалі 8 гб не проблема.
Але я граю в більшості не супер ааа ігри на ньому.
Так для DLSS треба врам
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Був ноутбук з rtx4060 140w все би класно, але не вистачало пам'яті, а альтерантиви так то немає бо навіть в RTX4070 було 8 гб, а все інше сильно дорожче
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

vladka767
для FG треба, длсс навпаки зменшує споживання
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

alexeygalas: 04.03.2026 10:44А де ж вони так довго були то? Пів року тому не можна було до цього додуматись? Тепер маємо страждати в Adobe із 8GB VRAM
Мабуть, 5070 не надто добре продавалася. Або виконали план продажів 5070ті.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

waryag: 04.03.2026 13:245070 не надто добре продавалася
Якраз я думаю навпаки вони 5070х лептопів дуже багато продали і вирішили ще підігріти інтерес. Якщо до гамінг моделей додати ще повністю проф або цивільні моделі з уклоном в проф - всі вони із 5060 (або RTX PRO 1000 Blackwell) та 5070 (або RTX PRO 2000 Blackwell) - то виходить дуже багатенько. Вище - only гамінг моделі або топові товстезні робочі станції ультимативного класу (Lenovo P16, Dell PRO MAX Premium), яких було продано явно найменше через ціну.

Мобільна 5070 взагалі вийшла одна із найбільш збалансованих ГП. Золота середина і на пограти і робити на ній можна усе від важкої фото обробки до навтіь відео, так як у Blackwell є підтримка AVC 10 bit HQ формату на відео асіку. І жере вона дуже мало в роботі. Звичайно для візуалізації та 3D моделювання вже потрібно щось важче типу мобільної 5080 чи 5090 із великим обсягом куда блоків та VRAM. А це знов робить ці моделі штучним вибором
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

alexeygalas: 04.03.2026 15:11 Якраз я думаю навпаки вони 5070х лептопів дуже багато продали і вирішили ще підігріти інтерес. Якщо до гамінг моделей додати ще повністю проф або цивільні моделі з уклоном в проф - всі вони із 5060 (або RTX PRO 1000 Blackwell) та 5070 (або RTX PRO 2000 Blackwell) - то виходить дуже багатенько. Вище - only гамінг моделі або топові товстезні робочі станції ультимативного класу (Lenovo P16, Dell PRO MAX Premium), яких було продано явно найменше через ціну.
Особисто я не бачу особливого сенсу брати 8-гігову 5070, коли і 5060 місцями впирається в обсяг пам'яті.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

waryag: 04.03.2026 21:41Особисто я не бачу особливого сенсу брати 8-гігову 5070, коли і 5060 місцями впирається в обсяг пам'яті.
Так і є. Обрав із 5070 лише через 64gb ram. 5060 йшла лиш в парі із 32 (для роботи не достатньо). А для обробки фото і потужності 5060 достатньо. Але через кривий софт бажано мати 16гб, бо є витоки vram
Відповісти