Новини
Останні статті і огляди
OpenAI запускає онлайн-перекладач ChatGPT Translate, який конкуруватиме з Google Translate
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
Предлагаю обсудить OpenAI запускає онлайн-перекладач ChatGPT Translate, який конкуруватиме з Google Translate
Шоб у того ШІ усі мікросхеми погоріли!
Шоб у того ШІ усі мікросхеми погоріли!
-
Tetronga
Member
Повстання Skynet вже в наступному році. Недовго лишилосьLiam: ↑ 16.01.2026 09:08 Предлагаю обсудить OpenAI запускає онлайн-перекладач ChatGPT Translate, який конкуруватиме з Google Translate
Шоб у того ШІ усі мікросхеми погоріли!
-
yurius_r
Member
Щось вони ліниві дупки. Де додаток під Android для перекладача?!
-
big_bang
Member
так, а що змінилося ?
він же і так все перекладав і навіть без "ChatGPT Translate"
хайплять знову тай усе
типу, ага, здається почали забувати про GPT... А, давайте якусь фігню додамо і по всьому інету в новини попадемо
якось так я собі уявляю цей процес
він же і так все перекладав і навіть без "ChatGPT Translate"
хайплять знову тай усе
типу, ага, здається почали забувати про GPT... А, давайте якусь фігню додамо і по всьому інету в новини попадемо
якось так я собі уявляю цей процес
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Вау, емейзінг!!
Раніше доводилося казати: перклади з А на Б.
А тепер в ДВА ВІКОНЕЧКА!
Раніше доводилося казати: перклади з А на Б.
А тепер в ДВА ВІКОНЕЧКА!
-
nightkain
Member
- Звідки: Одеса
А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
-
my4a4oc
Member
треба ще на пару лярдів озу та вк накупити, шоб було як требаnightkain: ↑ 16.01.2026 10:37 А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
-
white_noise
Member
- Звідки: Київ
Google Translate давно потрібна якась адекватна заміна, бо він настільки скурвився останнім часом що не передати словами. раніше він працював значно краще.
-
Spuner
Junior
- Звідки: Yerevan, Armenia
Неплохо. Только по удобству интерфейса и некоторому функционалу (точнее - его отсутствию) - ему пока очень далеко до Google Translate...
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
При чому весь інтернет забитий статтями як новачки просто вайбкодили за годину такий перекладач на основі гпт тим самим чатом гптnightkain: ↑ 16.01.2026 10:37 А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
-
pelia
Member
100 років діплом користуюсь, працює чудово
-
hohlid19
Member
10 переводов в день бесплатно надеюсь?
-
nightkain
Member
- Звідки: Одеса
Чудовий перекладач, теж постійно користюся.pelia: ↑ 16.01.2026 10:56 100 років діплом користуюсь, працює чудово
-
Ijachok
Member
Дуже подобається така амейзінг функція, як вільне редагування поля з перекладеним текстом, яку гугл вперто не даєpelia: ↑ 16.01.2026 10:56 100 років діплом користуюсь, працює чудово
-
Snikard
Member
и не более 1024 знаковhohlid19: ↑ 16.01.2026 10:58 10 переводов в день бесплатно надеюсь?
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
DeepL звісно чудовий! Та ось розраби занадто дерев'яні(((
В областях вписаних у конституцію кацапів (Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська та Крим) він не працює без VPN.
Я розумію ситуацію, але Запоріжжя та Херсон - це Україна.
Думають, якщо оркостан там щось собі записав - то й ми одразу в лапті перевзулися.
На скарги відповідь одна - "Така політика компанії".
А постійно вмикати та вимикати VPN набридає швидко... Тому зараз перевага звісно до Google.
В областях вписаних у конституцію кацапів (Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська та Крим) він не працює без VPN.
Я розумію ситуацію, але Запоріжжя та Херсон - це Україна.
Думають, якщо оркостан там щось собі записав - то й ми одразу в лапті перевзулися.
На скарги відповідь одна - "Така політика компанії".
А постійно вмикати та вимикати VPN набридає швидко... Тому зараз перевага звісно до Google.
-
the lamer
Member
Якщо треба – є. Стопудово кодували самим чатом джипіті, про Prompt Injection не чули.nightkain: ↑ 16.01.2026 10:37 А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
-
Scoffer
Member
Бо раніше він працював НЕ на ллмwhite_noise: ↑ 16.01.2026 10:49Google Translate давно потрібна якась адекватна заміна, бо він настільки скурвився останнім часом що не передати словами. раніше він працював значно краще.
-
Tiufin
Member
є ще deepl, вже кілька років якwhite_noise: ↑ 16.01.2026 10:49 Google Translate давно потрібна якась адекватна заміна, бо він настільки скурвився останнім часом що не передати словами. раніше він працював значно краще.
Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
Після 22 року взагалі багато сервісів внесли Україну у блек-листи, не розбираючись де там який регіон. Це дуже виморажує.Liam: ↑ 16.01.2026 12:36 DeepL звісно чудовий! Та ось розраби занадто дерев'яні(((
В областях вписаних у конституцію кацапів (Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська та Крим) він не працює без VPN.
Я розумію ситуацію, але Запоріжжя та Херсон - це Україна.
Думають, якщо оркостан там щось собі записав - то й ми одразу в лапті перевзулися.
На скарги відповідь одна - "Така політика компанії".
А постійно вмикати та вимикати VPN набридає швидко... Тому зараз перевага звісно до Google.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Особливо європейські магазини, які зачасту дхл не хочуть відправляти в Україну і доводиться ще платити податок, коли замовляєш на алресу міст/нп. Тоді ціна стає вже не така приваблива.Tiufin: ↑ 16.01.2026 15:26
Після 22 року взагалі багато сервісів внесли Україну у блек-листи, не розбираючись де там який регіон. Це дуже виморажує.