OpenAI запускає онлайн-перекладач ChatGPT Translate, який конкуруватиме з Google Translate

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Предлагаю обсудить OpenAI запускає онлайн-перекладач ChatGPT Translate, який конкуруватиме з Google Translate

Шоб у того ШІ усі мікросхеми погоріли!
Tetronga
Member

Повідомлення

Liam: 16.01.2026 09:08 Предлагаю обсудить OpenAI запускає онлайн-перекладач ChatGPT Translate, який конкуруватиме з Google Translate

Шоб у того ШІ усі мікросхеми погоріли!
Повстання Skynet вже в наступному році. Недовго лишилось :super:
yurius_r
Member

Повідомлення

Щось вони ліниві дупки. Де додаток під Android для перекладача?!
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так, а що змінилося ?
він же і так все перекладав і навіть без "ChatGPT Translate"

хайплять знову тай усе

типу, ага, здається почали забувати про GPT... А, давайте якусь фігню додамо і по всьому інету в новини попадемо :super:
якось так я собі уявляю цей процес
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Вау, емейзінг!!

Раніше доводилося казати: перклади з А на Б.

А тепер в ДВА ВІКОНЕЧКА!
nightkain
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
my4a4oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nightkain: 16.01.2026 10:37 А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
треба ще на пару лярдів озу та вк накупити, шоб було як треба
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Google Translate давно потрібна якась адекватна заміна, бо він настільки скурвився останнім часом що не передати словами. раніше він працював значно краще.
Spuner
Junior
Аватар користувача
Звідки: Yerevan, Armenia

Повідомлення

Неплохо. Только по удобству интерфейса и некоторому функционалу (точнее - его отсутствию) - ему пока очень далеко до Google Translate...
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

nightkain: 16.01.2026 10:37 А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
При чому весь інтернет забитий статтями як новачки просто вайбкодили за годину такий перекладач на основі гпт тим самим чатом гпт
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

100 років діплом користуюсь, працює чудово
hohlid19
Member

Повідомлення

10 переводов в день бесплатно надеюсь?
nightkain
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

pelia: 16.01.2026 10:56 100 років діплом користуюсь, працює чудово
Чудовий перекладач, теж постійно користюся.
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 16.01.2026 10:56 100 років діплом користуюсь, працює чудово
Дуже подобається така амейзінг функція, як вільне редагування поля з перекладеним текстом, яку гугл вперто не дає
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hohlid19: 16.01.2026 10:58 10 переводов в день бесплатно надеюсь?
и не более 1024 знаков
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

DeepL звісно чудовий! Та ось розраби занадто дерев'яні(((
В областях вписаних у конституцію кацапів (Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська та Крим) він не працює без VPN.
Я розумію ситуацію, але Запоріжжя та Херсон - це Україна.
Думають, якщо оркостан там щось собі записав - то й ми одразу в лапті перевзулися.
На скарги відповідь одна - "Така політика компанії".

А постійно вмикати та вимикати VPN набридає швидко... Тому зараз перевага звісно до Google.
the lamer
Member

Повідомлення

nightkain: 16.01.2026 10:37 А української немає. Пробував з російської та англійської на іспанську - видає помилки постійно. Якщо нажати на додаткову функцію - просто перекидає в основний чат. Щось вони не доробили....
Якщо треба – є. Стопудово кодували самим чатом джипіті, про Prompt Injection не чули.
chrome_uozDSupA3m.png
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

white_noise: 16.01.2026 10:49Google Translate давно потрібна якась адекватна заміна, бо він настільки скурвився останнім часом що не передати словами. раніше він працював значно краще.
Бо раніше він працював НЕ на ллм :laugh:
Tiufin
Member

Повідомлення

white_noise: 16.01.2026 10:49 Google Translate давно потрібна якась адекватна заміна, бо він настільки скурвився останнім часом що не передати словами. раніше він працював значно краще.
є ще deepl, вже кілька років як

Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
Liam: 16.01.2026 12:36 DeepL звісно чудовий! Та ось розраби занадто дерев'яні(((
В областях вписаних у конституцію кацапів (Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська та Крим) він не працює без VPN.
Я розумію ситуацію, але Запоріжжя та Херсон - це Україна.
Думають, якщо оркостан там щось собі записав - то й ми одразу в лапті перевзулися.
На скарги відповідь одна - "Така політика компанії".

А постійно вмикати та вимикати VPN набридає швидко... Тому зараз перевага звісно до Google.
Після 22 року взагалі багато сервісів внесли Україну у блек-листи, не розбираючись де там який регіон. Це дуже виморажує.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Tiufin: 16.01.2026 15:26
Після 22 року взагалі багато сервісів внесли Україну у блек-листи, не розбираючись де там який регіон. Це дуже виморажує.
Особливо європейські магазини, які зачасту дхл не хочуть відправляти в Україну і доводиться ще платити податок, коли замовляєш на алресу міст/нп. Тоді ціна стає вже не така приваблива.
Відповісти