Тестування NVIDIA DLSS 4.5 показало сильне падіння продуктивності на старих GeForce RTX

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Пропоную обговорити Тестування NVIDIA DLSS 4.5 показало сильне падіння продуктивності на старих GeForce RTX

Хе. Вигідно я 4080S придбав. Має ще надовго вистачити
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

А ось потроху з'являються нові лещата які випробувала амд на своїх відеокартах. Різні версії, там підтримка є, там немає бо апаратно невміє і т.д. так що оцей аргумент що навіть володарі самого слабкого тюрінга можуть в длсс Х- версії скоро зникнуть
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Этот форум: ряяя, наша любимая нвидия не кидает клиентов и поддерживает старые продукты в отличии от амд (убила рынок пк и выпускает софтварные заплатки пока клиенты-терпилы не могут позволить себе 64гб памяти)

Нвидия: хаха, лол, фпс в апскейле ниже чем в нативе, кекв
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Старі GeForce RTX 3090 і RTX 2080 Ti іноді втрачають 20–30% продуктивності. Через це продуктивність із DLSS 4.5 Quality виявляється нижчою, ніж у нативному режимі.
:lol:
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

4.5 підшаманять з часом і буде норм.
Mozdev
Member

Повідомлення

Олег963: 11.01.2026 11:36 4.5 підшаманять з часом і буде норм.
Не підшаманять, бо це не вигідно.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Mozdev
Нє, можливо підшаманять, але з нюансами. Але надалі такої халяви може і не бути бо амд показала як це робиться і щось революцій із підпалами фоток Лізи Су та масовим знищенням 9000 радеонів немає ;)
unique-neon
Member

Повідомлення

Олег963
Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.

Втім amd через цей самий float8 взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь.
my4a4oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Олег963: 11.01.2026 11:36 4.5 підшаманять з часом і буде норм.
На 2000 і 3000 серії хіба що за рахунок мила, вони не підтримують fp8 розрахунки (тільки для 4000 і 5000), і ім доводиться конвертувати в fp16. Dlss 4 працював на fp16, це я до того, шо не тільки амд кидає старих користувачів заліза. Хоча шо тут скиглити, 2000 серія 2018 року, а 3000 2020. Амде ж на свое минуле покоління цього не завозить з цієї ж причини.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

unique-neon: 11.01.2026 11:53 Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.
Если бы использовали float 16, ситуация была бы еще хуже
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

unique-neon: 11.01.2026 11:53 Олег963
Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.

Втім amd через цей самий float8 взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь.
Мав на увазі для 40 - 50 лінійки а 30 лінійка і так норм тримається маю 3080ti так вона ще може і беручи поправку на вік то взагалі супер що ще хотіти :super:
DDt
Member
Звідки: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев

Повідомлення

my4a4oc: 11.01.2026 11:58На 2000 і 3000 серії хіба що за рахунок мила, вони не підтримують fp8 розрахунки
но поддерживают int8, 3000 серия точно
интересно было б посмотреть на качество DLSS 4 fp16 VS DLSS 4.5 int8

а FSR4 int8 через Optiscaler кто-то пробовал запускать на 2000/3000 серии?
Mozdev
Member

Повідомлення

unique-neon: 11.01.2026 11:53 Олег963
Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.

Втім amd через цей самий float8 взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь.
Втім amd через цей самий float8, взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь, але FSR 4 на базі обчислень INT8 дозволяє, і він був реалізован, але через жадібність не дійшов до офіціального релізу.

https://www.overclockers.ua/ua/news/fsr ... than-fsr3/
Руся
Junior

Повідомлення

Очередное издевательство монополии в деле - Амд локают ФСРы , Нвидия убивают апдейтами старые карты - как это было с 10-й серией , сплошной позитив :gigi:
А на форуме и дальше будут срать друг-друга за выбор в чью-то сторону :lol:
hohlid19
Member

Повідомлення

Блин, какой же куртка классный - дал повод поиграть в нативе :lol:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення


спробуйте використовувати нові пресети для чого їх створювали, а саме для "перфоманс" та "ультраперфоманс" налаштувань апскейлерів, тоді побачите в чому різниця, те наскільки ультраперфоманс наприклад з 480п до 2к і як це виглядає з 4.5, проти 4.0 - це прям прогрес. ось це прям прикол з 240п до 720п
спойлер
навіть найсильніші хейтерочки нвідія це розуміють
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

пора діставати з закромів цей бородатий мем "штучне тиквованіє відеокарт"
все нове старе забуте :lol:
alumem
Member
Звідки: Суми

Повідомлення

Руся: 11.01.2026 12:31 Очередное издевательство монополии в деле - Амд локают ФСРы , Нвидия убивают апдейтами старые карты - как это было с 10-й серией , сплошной позитив :gigi:
А на форуме и дальше будут срать друг-друга за выбор в чью-то сторону :lol:
4.0 как бы никто не отбирал+ пускай перформанс мод пробнут на новом пресете
Robostyle
Member

Повідомлення

Enjthesilence: 11.01.2026 13:19 ось це прям прикол з 240п до 720п
спойлер
навіть найсильніші хейтерочки нвідія це розуміють
Так это шо теперь, ремастеры не нужОны? Нейронка теперь сама из любой кваки пиксельную графику и спрайти дорисует как надо
kyon
Member

Повідомлення

Так оно еще и активируется не во всех играх, Stalker ЕЕ, Deathloop например остается К, я биб-ку менял и включал оверайд в NVapp, на 5070Ti, в Control Ultimate и Oblivion есть М
Востаннє редагувалось 11.01.2026 13:58 користувачем kyon, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти