Новини
Останні статті і огляди
Тестування NVIDIA DLSS 4.5 показало сильне падіння продуктивності на старих GeForce RTX
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Пропоную обговорити Тестування NVIDIA DLSS 4.5 показало сильне падіння продуктивності на старих GeForce RTX
Хе. Вигідно я 4080S придбав. Має ще надовго вистачити
Хе. Вигідно я 4080S придбав. Має ще надовго вистачити
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
А ось потроху з'являються нові лещата які випробувала амд на своїх відеокартах. Різні версії, там підтримка є, там немає бо апаратно невміє і т.д. так що оцей аргумент що навіть володарі самого слабкого тюрінга можуть в длсс Х- версії скоро зникнуть
-
DuckRider
Member
Этот форум: ряяя, наша любимая нвидия не кидает клиентов и поддерживает старые продукты в отличии от амд (убила рынок пк и выпускает софтварные заплатки пока клиенты-терпилы не могут позволить себе 64гб памяти)
Нвидия: хаха, лол, фпс в апскейле ниже чем в нативе, кекв
Нвидия: хаха, лол, фпс в апскейле ниже чем в нативе, кекв
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
Старі GeForce RTX 3090 і RTX 2080 Ti іноді втрачають 20–30% продуктивності. Через це продуктивність із DLSS 4.5 Quality виявляється нижчою, ніж у нативному режимі.
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
4.5 підшаманять з часом і буде норм.
-
Mozdev
Member
Не підшаманять, бо це не вигідно.Олег963: ↑ 11.01.2026 11:36 4.5 підшаманять з часом і буде норм.
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Mozdev
Нє, можливо підшаманять, але з нюансами. Але надалі такої халяви може і не бути бо амд показала як це робиться і щось революцій із підпалами фоток Лізи Су та масовим знищенням 9000 радеонів немає
Нє, можливо підшаманять, але з нюансами. Але надалі такої халяви може і не бути бо амд показала як це робиться і щось революцій із підпалами фоток Лізи Су та масовим знищенням 9000 радеонів немає
-
unique-neon
Member
Олег963
Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.
Втім amd через цей самий float8 взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь.
Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.
Втім amd через цей самий float8 взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь.
-
my4a4oc
Member
На 2000 і 3000 серії хіба що за рахунок мила, вони не підтримують fp8 розрахунки (тільки для 4000 і 5000), і ім доводиться конвертувати в fp16. Dlss 4 працював на fp16, це я до того, шо не тільки амд кидає старих користувачів заліза. Хоча шо тут скиглити, 2000 серія 2018 року, а 3000 2020. Амде ж на свое минуле покоління цього не завозить з цієї ж причини.Олег963: ↑ 11.01.2026 11:36 4.5 підшаманять з часом і буде норм.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Если бы использовали float 16, ситуация была бы еще хужеunique-neon: ↑ 11.01.2026 11:53 Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Мав на увазі для 40 - 50 лінійки а 30 лінійка і так норм тримається маю 3080ti так вона ще може і беручи поправку на вік то взагалі супер що ще хотітиunique-neon: ↑ 11.01.2026 11:53 Олег963
Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.
Втім amd через цей самий float8 взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь.
-
DDt
Member
- Звідки: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев
но поддерживают int8, 3000 серия точноmy4a4oc: ↑ 11.01.2026 11:58На 2000 і 3000 серії хіба що за рахунок мила, вони не підтримують fp8 розрахунки
интересно было б посмотреть на качество DLSS 4 fp16 VS DLSS 4.5 int8
а FSR4 int8 через Optiscaler кто-то пробовал запускать на 2000/3000 серии?
-
Mozdev
Member
Втім amd через цей самий float8, взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь, але FSR 4 на базі обчислень INT8 дозволяє, і він був реалізован, але через жадібність не дійшов до офіціального релізу.unique-neon: ↑ 11.01.2026 11:53 Олег963
Не підшаманять. Проблема у використанні float8, що відсутні на 20-30 серіях, видно запускається з емуляцією.
Втім amd через цей самий float8 взагалі не дає запускати fsr4 на картах минулих поколінь.
https://www.overclockers.ua/ua/news/fsr ... than-fsr3/
-
Руся
Junior
Очередное издевательство монополии в деле - Амд локают ФСРы , Нвидия убивают апдейтами старые карты - как это было с 10-й серией , сплошной позитив
А на форуме и дальше будут срать друг-друга за выбор в чью-то сторону
А на форуме и дальше будут срать друг-друга за выбор в чью-то сторону
-
hohlid19
Member
Блин, какой же куртка классный - дал повод поиграть в нативе 
-
Enjthesilence
Member
спробуйте використовувати нові пресети для чого їх створювали, а саме для "перфоманс" та "ультраперфоманс" налаштувань апскейлерів, тоді побачите в чому різниця, те наскільки ультраперфоманс наприклад з 480п до 2к і як це виглядає з 4.5, проти 4.0 - це прям прогрес. ось це прям прикол з 240п до 720п
- спойлер
- навіть найсильніші хейтерочки нвідія це розуміють
-
KimRomik
Member
пора діставати з закромів цей бородатий мем "штучне тиквованіє відеокарт"
все нове старе забуте
все нове старе забуте
-
alumem
Member
- Звідки: Суми
4.0 как бы никто не отбирал+ пускай перформанс мод пробнут на новом пресетеРуся: ↑ 11.01.2026 12:31 Очередное издевательство монополии в деле - Амд локают ФСРы , Нвидия убивают апдейтами старые карты - как это было с 10-й серией , сплошной позитив![]()
А на форуме и дальше будут срать друг-друга за выбор в чью-то сторону![]()
-
Robostyle
Member
Так это шо теперь, ремастеры не нужОны? Нейронка теперь сама из любой кваки пиксельную графику и спрайти дорисует как надоEnjthesilence: ↑ 11.01.2026 13:19 ось це прям прикол з 240п до 720п
- спойлер
- навіть найсильніші хейтерочки нвідія це розуміють