NVIDIA та початок нової епохи ШІ у геймінгу. Огляд новітніх технологій у відеокартах серії GeForce RTX 50

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить NVIDIA та початок нової епохи ШІ у геймінгу. Огляд новітніх технологій у відеокартах серії GeForce RTX 50

З усім тим, найбільше очікуваними серед гравців в Україні є молодші моделі відеокарт серії GeForce RTX 5050, 5060 та 5060 Ti
очікую 5030 рівня 1080 :rolleyes:
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Кроме длсс ничего интересного :-/
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

при длсс4 рендериться 1 кадр з 16, решта фейк :laugh: оце технології :rotate:
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Короче "майбутнє вже поряд"?
Скоро не буде карт RTX, будуть карти DLSs?
Як готуватися до війни з Ші?
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Щобільше, кожна з відеокарт верхнього сегмента нового сімейства GeForce RTX, зокрема моделі 5090, 5080, 5070 Ti та 5070, зі слів представника компанії, є по сумі характеристик удвічі потужнішими за аналоги попереднього покоління.
моделямі відеокарт серії GeForce RTX 50, які поки що не мають собі альтернатив на ринку за рівнем продуктивності, та, на жаль, за вартістю.
Ага, повірив
спойлер
Зображення
І це при тестах де від RTX 40 удвічі більша різниця становить в реальности 10%? :insane:
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Diablique: 16.04.2025 16:05 Як готуватися до війни з Ші?
Її не буде, бо на т.з. "ШІ" не вистачить електрики. :rotate:
s1nedus
Member

Повідомлення

Creature4O: 16.04.2025 15:59 при длсс4 рендериться 1 кадр з 16, решта фейк :laugh: оце технології :rotate:
Фейковые? Что то создано цифровым движком, что то. Вы к этим кадрам относитесь как к фоткам реальных объектов :D
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 16.04.2025 16:08
Щобільше, кожна з відеокарт верхнього сегмента нового сімейства GeForce RTX, зокрема моделі 5090, 5080, 5070 Ti та 5070, зі слів представника компанії, є по сумі характеристик удвічі потужнішими за аналоги попереднього покоління.
моделямі відеокарт серії GeForce RTX 50, які поки що не мають собі альтернатив на ринку за рівнем продуктивності, та, на жаль, за вартістю.
Ага, повірив
спойлер
Зображення
І це при тестах де від RTX 40 удвічі більша різниця становить в реальности 10%? :insane:
мова йде за ші, нейронку шейдера
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Проте Nvidia GeForce RTX 5090 використовує нові інструкції Flux.dev FP4, що, у порівнянні з GeForce RTX 4090 та Flux.dev FP16, дозволяє обробляти сцени не тільки втричі швидше, але й використовуючи вдвічі менше пам’яті.
ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus: 16.04.2025 17:14ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?
25-й кадр :lol:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus: 16.04.2025 17:14
Проте Nvidia GeForce RTX 5090 використовує нові інструкції Flux.dev FP4, що, у порівнянні з GeForce RTX 4090 та Flux.dev FP16, дозволяє обробляти сцени не тільки втричі швидше, але й використовуючи вдвічі менше пам’яті.
ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?
Ещё с времён первого майнинг бума.
N0il
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus: 16.04.2025 17:14
Проте Nvidia GeForce RTX 5090 використовує нові інструкції Flux.dev FP4, що, у порівнянні з GeForce RTX 4090 та Flux.dev FP16, дозволяє обробляти сцени не тільки втричі швидше, але й використовуючи вдвічі менше пам’яті.
ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?
Воно настільки гарного працює в нових іграх, що ви ніколи не зрозумієте що воно там домальовано.
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

че круто пристосувались, у кожне нове покоління будуть вкладати нову версію <підставте технологію> без якої неможливо буде погратись у шось сучасне без придбання нової карти, чумадани ігродєлам занесені, profit! зелені "рулять" балом :super:

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
KimRomik: 16.04.2025 15:31 Предлагаю обсудить NVIDIA та початок нової епохи ШІ у геймінгу. Огляд новітніх технологій у відеокартах серії GeForce RTX 50

З усім тим, найбільше очікуваними серед гравців в Україні є молодші моделі відеокарт серії GeForce RTX 5050, 5060 та 5060 Ti
очікую 5030 рівня 1080 :rolleyes:
у raw performance так, за рахунок чого будуть малювати фейкові кадри і скейлінг?
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Реально, куча маркетинга. Tensor-cores со времён Ады особо не поменялись по ширине, добавляли лишь поддержку чисел малой разрядности и всё, и при этом маркетинг приводит в пример кратную разницу, но она только в FP4.

Если бы на презентации были подробные и простые сведения как работает та или иная технология, это было бы заметно полезнее, а так набор фич от маркетологов, матчасть от которого ни у кого не повысится, ясности не прибавиться. Хотя, да маркетологи это про другое.
Creature4O: 16.04.2025 15:59при длсс4 рендериться 1 кадр з 16, решта фейк :laugh: оце технології
Это не технологии, а банальная опечатка, речь шла о рендере одного пикселя из 16. Кадры пока только х4 научились делать, из которых 1 кадр рендер, а остальные 3 продукт технологий, но ФГ2 всё же интереснее, чем ФГ4, зачем эти 300 фпс не всегда очевидно.
Tiufin
Member

Повідомлення

В новітній серії відеокарт GeForce RTX 50, продажі яких почалися зі старших моделей, компанія робить наголос не тільки на їх ігровій продуктивності, але й на позиціюванні цих пристроїв як робочих інструментів та локальних прискорювачів для завдань із використанням ШІ
Угу, ми вже якось здогадались по ціні на ці пристрої
kev4ev
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

"ставили вірогідність порівняння під сумнів"

е-е-е, помилилися словом?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

представників компані
компанії
Востаннє редагувалось 17.04.2025 17:15 користувачем Android, всього редагувалось 1 раз.
Причина: +
Відповісти