очікую 5030 рівня 1080З усім тим, найбільше очікуваними серед гравців в Україні є молодші моделі відеокарт серії GeForce RTX 5050, 5060 та 5060 Ti
Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA та початок нової епохи ШІ у геймінгу. Огляд новітніх технологій у відеокартах серії GeForce RTX 50
-
KimRomik
Member
Предлагаю обсудить NVIDIA та початок нової епохи ШІ у геймінгу. Огляд новітніх технологій у відеокартах серії GeForce RTX 50

-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Кроме длсс ничего интересного 
-
Creature4O
Member
при длсс4 рендериться 1 кадр з 16, решта фейк
оце технології 
-
Diablique
Member
- Звідки: Одеса
Короче "майбутнє вже поряд"?
Скоро не буде карт RTX, будуть карти DLSs?
Як готуватися до війни з Ші?
Скоро не буде карт RTX, будуть карти DLSs?
Як готуватися до війни з Ші?
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
Щобільше, кожна з відеокарт верхнього сегмента нового сімейства GeForce RTX, зокрема моделі 5090, 5080, 5070 Ti та 5070, зі слів представника компанії, є по сумі характеристик удвічі потужнішими за аналоги попереднього покоління.
Ага, повіривмоделямі відеокарт серії GeForce RTX 50, які поки що не мають собі альтернатив на ринку за рівнем продуктивності, та, на жаль, за вартістю.
- спойлер

-
maksim2020
Member
- Звідки: Sunshine State
Її не буде, бо на т.з. "ШІ" не вистачить електрики.Diablique: ↑ 16.04.2025 16:05 Як готуватися до війни з Ші?
-
s1nedus
Member
Фейковые? Что то создано цифровым движком, что то. Вы к этим кадрам относитесь как к фоткам реальных объектов
-
Enjthesilence
Member
мова йде за ші, нейронку шейдераAlligator: ↑ 16.04.2025 16:08Щобільше, кожна з відеокарт верхнього сегмента нового сімейства GeForce RTX, зокрема моделі 5090, 5080, 5070 Ti та 5070, зі слів представника компанії, є по сумі характеристик удвічі потужнішими за аналоги попереднього покоління.Ага, повіривмоделямі відеокарт серії GeForce RTX 50, які поки що не мають собі альтернатив на ринку за рівнем продуктивності, та, на жаль, за вартістю.І це при тестах де від RTX 40 удвічі більша різниця становить в реальности 10%?
- спойлер
![]()
-
Nikoliasik_Zeus
Member
ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?Проте Nvidia GeForce RTX 5090 використовує нові інструкції Flux.dev FP4, що, у порівнянні з GeForce RTX 4090 та Flux.dev FP16, дозволяє обробляти сцени не тільки втричі швидше, але й використовуючи вдвічі менше пам’яті.
-
KimRomik
Member
25-й кадрNikoliasik_Zeus: ↑ 16.04.2025 17:14ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Ещё с времён первого майнинг бума.Nikoliasik_Zeus: ↑ 16.04.2025 17:14ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?Проте Nvidia GeForce RTX 5090 використовує нові інструкції Flux.dev FP4, що, у порівнянні з GeForce RTX 4090 та Flux.dev FP16, дозволяє обробляти сцени не тільки втричі швидше, але й використовуючи вдвічі менше пам’яті.
-
N0il
Member
- Звідки: Київ
Воно настільки гарного працює в нових іграх, що ви ніколи не зрозумієте що воно там домальовано.Nikoliasik_Zeus: ↑ 16.04.2025 17:14ну типо геймеры идут лесом,теперь видеокарта это инструмент для производства контента и зарабатывания денег,а для игорей мы фейковые кадры нарисуем?Проте Nvidia GeForce RTX 5090 використовує нові інструкції Flux.dev FP4, що, у порівнянні з GeForce RTX 4090 та Flux.dev FP16, дозволяє обробляти сцени не тільки втричі швидше, але й використовуючи вдвічі менше пам’яті.
-
OldGoodGames
Member
че круто пристосувались, у кожне нове покоління будуть вкладати нову версію <підставте технологію> без якої неможливо буде погратись у шось сучасне без придбання нової карти, чумадани ігродєлам занесені, profit! зелені "рулять" балом 
Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
у raw performance так, за рахунок чого будуть малювати фейкові кадри і скейлінг?KimRomik: ↑ 16.04.2025 15:31 Предлагаю обсудить NVIDIA та початок нової епохи ШІ у геймінгу. Огляд новітніх технологій у відеокартах серії GeForce RTX 50
очікую 5030 рівня 1080З усім тим, найбільше очікуваними серед гравців в Україні є молодші моделі відеокарт серії GeForce RTX 5050, 5060 та 5060 Ti![]()
-
vmsolver
Member
Реально, куча маркетинга. Tensor-cores со времён Ады особо не поменялись по ширине, добавляли лишь поддержку чисел малой разрядности и всё, и при этом маркетинг приводит в пример кратную разницу, но она только в FP4.
Если бы на презентации были подробные и простые сведения как работает та или иная технология, это было бы заметно полезнее, а так набор фич от маркетологов, матчасть от которого ни у кого не повысится, ясности не прибавиться. Хотя, да маркетологи это про другое.
Если бы на презентации были подробные и простые сведения как работает та или иная технология, это было бы заметно полезнее, а так набор фич от маркетологов, матчасть от которого ни у кого не повысится, ясности не прибавиться. Хотя, да маркетологи это про другое.
Это не технологии, а банальная опечатка, речь шла о рендере одного пикселя из 16. Кадры пока только х4 научились делать, из которых 1 кадр рендер, а остальные 3 продукт технологий, но ФГ2 всё же интереснее, чем ФГ4, зачем эти 300 фпс не всегда очевидно.
-
Tiufin
Member
Угу, ми вже якось здогадались по ціні на ці пристроїВ новітній серії відеокарт GeForce RTX 50, продажі яких почалися зі старших моделей, компанія робить наголос не тільки на їх ігровій продуктивності, але й на позиціюванні цих пристроїв як робочих інструментів та локальних прискорювачів для завдань із використанням ШІ
-
kev4ev
Member
- Звідки: Kyiv
"ставили вірогідність порівняння під сумнів"
е-е-е, помилилися словом?
е-е-е, помилилися словом?