Nvidia випустила драйвер GeForce 566.03 WHQL для нових ігор з DLSS 3

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
voldemarcik
Member
Аватар користувача
Звідки: БандерШтат

Повідомлення

Пропоную обговорити Nvidia випустила драйвер GeForce 566.03 WHQL для нових ігор з DLSS 3

Це добре, а то на попередніх у мене по завершення роботи була помилка - память не може бути red.
Rain Man
Member
Аватар користувача

Повідомлення

voldemarcik
просто не нужно покупать память с красными радиаторами, Хуангу походу не нравится красный цвет..
voldemarcik
Member
Аватар користувача
Звідки: БандерШтат

Повідомлення

Rain Man: 22.10.2024 19:34 voldemarcik
просто не нужно покупать память с красными радиаторами, Хуангу походу не нравится красный цвет..
Яке ти умне, аж страшно :facepalm:
FurryGentleman
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

voldemarcik: 22.10.2024 19:23 Пропоную обговорити Nvidia випустила драйвер GeForce 566.03 WHQL для нових ігор з DLSS 3

Це добре, а то на попередніх у мене по завершення роботи була помилка - память не може бути red.
прошлый драйвер в принципе оказался бракованным - практически на всех картах кроме 40 серии фпс упал + добавлялись баги со звуком и тд
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

voldemarcik: 22.10.2024 19:23 Пропоную обговорити Nvidia випустила драйвер GeForce 566.03 WHQL для нових ігор з DLSS 3

Це добре, а то на попередніх у мене по завершення роботи була помилка - память не може бути red.
У мене така помилка була з лівим антивірусом. З віндовс дефендером норм.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У меня на прошлом драйвере изображение стало более тусклым в режиме SDR, пришлось в настройках драйвера повышать яркость и контрастность, в этом все уже нормально.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

По ходу підтвердження Гсінк на мій монітор нарешті з цим драйвером завезли :)
Завтра поставлю перевірю.
А то на сайті самсунг пише про підтримку Гсінк ним, а драйвер нвідія на панелі керування пише що підтримка не підтверджена.
Хоча воно працює і так.
Відповісти