Вийшли огляди процесорів AMD Ryzen 9 9900X та Ryzen 9 9950X

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Вийшли огляди процесорів AMD Ryzen 9 9900X та Ryzen 9 9950X

Кароче Zen 0,5%
АМД забрехались по повній програмі з хайпом
і фейками продуктивності
Зображення
Зображення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ничо так Zen4+ рефреш вышел, дороговат правда будет :gigi:
Я пожалуй подожду Zen6 ))
unique-neon
Member

Повідомлення

Megaclite: 14.08.2024 17:04Кароче Zen 0,5%
АМД забрехались по повній програмі з хайпом
Я думав, що при анонсі нових радеонів вони вже попеклись і більше не будуть так. Ну але ні. Відбили довіру до їх обіцянок.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

давайте шукати плюси в цій ситуації
найближчі 2 роки ринок буде буде продавати цп тієї ж потужності, що й минулі два
можливо ігроробів це змусить знизити темпи розвитку своєї криворукості, і процесори, що стоять в наших пекарнях, втратять актуальність на 2 роки пізніше ніж повинні були

а кого оманюю... :rolleyes:
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Есть свой плюс, те кто уже купил предыдущие поколения от обоих лагерей, не будет мулять новые +20% :gigi: :beer:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 14.08.2024 17:36 давайте шукати плюси в цій ситуації
найближчі 2 роки ринок буде буде продавати цп тієї ж потужності, що й минулі два
можливо ігроробів це змусить знизити темпи розвитку своєї криворукості, і процесори, що стоять в наших пекарнях, втратять актуальність на 2 роки пізніше ніж повинні були

а кого оманюю... :rolleyes:
В контексті сore i7 7700k звучить смішніше :laugh:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

jumanji, это уж точно, спасибо Интелу и АМД что не придется обновляться в ближайшие пару лет :lol:
Память выходит с 2019 по ~2026 не буду менять. Еще и пропустил получается две серии процессоров. Да уж...
Походу 5090 будет всего на 28GB, можно будет тогда и видяху не менять ради +4гб.
Сижу терплю, корпорациям спасибо за экономию и невероятный прогресс :gigi:
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Мені незрозуміло на що вони сподіваються викативши нове покоління на домашній платформі (а домащні користувачі таких камінців - це десь 80%-90% ігруни) камінці слабкіші у ігровій складовій ніж попередники 7000x3D, тому вони явно не побіжуть міняти свої більш продуктивні x3D попереднього покоління на нові без 3D кешу - тобто по суті 80-90% можливих покупців - ждунів для оновлення саме під ігри АМД моментально відсікає.....логічно, шо тре було робити ігрову продуктивність хоча б не меншу ніж у 7000X3D, але де логіка, а де АМД.... Тому лише майбутній 9000X3D який буде в ігри швидшим за попередників та і в робочих програмах буде швидший ще можна якось розглядати до покупки, але ці недоробки 9000 виглядають більше як бетатестові зразки, після альфа тестування на платформі 7000 :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Liquidator: 14.08.2024 18:07Мені незрозуміло на що вони сподіваються викативши нове покоління на домашній платформі (а домащні користувачі таких камінців - це десь 80%-90% ігруни) камінці слабкіші у ігровій складовій ніж попередники 7000x3D, тому вони явно не побіжуть міняти свої більш продуктивні x3D попереднього покоління на нові без 3D кешу - тобто по суті 80-90% можливих покупців - ждунів для оновлення саме під ігри АМД моментально відсікає.....логічно, шо тре було робити ігрову продуктивність хоча б не меншу ніж у 7000X3D, але де логіка, а де АМД.... Тому лише майбутній 9000X3D який буде в ігри швидшим за попередників та і в робочих програмах буде швидший ще можна якось розглядати до покупки, але ці недоробки виглядають більше як бетатестові зразки, після альфа тестування на платформі 7000 :gigi:
Ти невірно інтерпретуєш інформацію.
Перш за все, покращена енергоефективність буде цікава в жирних і дорогих процесорах для серверів і робочих станцій, куди і піде основна частина цілих чиплетів. Щось піде геймерам для нових х3д, а відбраковку сплавлять на 9500/9600/9900 по приємним цінам.

Крім того, АМД не надто зацікавлена в прориві на старому сокеті, щось цікаве, думаю, буде в 10000 під АМ6. (3 покоління під АМ5 формально випущені).
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Liquidator: 14.08.2024 18:07Тому лише майбутній 9000X3D який буде в ігри швидшим за попередників та і в робочих програмах буде швидший ще можна якось розглядати до покупки
Я правильно понял что 9800x3d будет +100мгц к 7800x3d и всё? Эти мгц можно и сейчас подкрутить, через PBO или шину, непонятно за счёт чего он будет быстрее предыдущего 3D с учётом расклада между 7000 и 9000 сериями, остаётся вариант на двухчиплетник с 3D кешем на обоих

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
Это всё интел виноват, навыпускали бракованого кала, а амд не чешится, и так сойдёт
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Доречі, у кого є можливість покрутити наявні потужності з воксельними двигунами, може їх час вже прийшов? А то остогидло адамантове оточення у іграшках.
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

waryag: 14.08.2024 18:14
Liquidator: 14.08.2024 18:07Мені незрозуміло на що вони сподіваються викативши нове покоління на домашній платформі (а домащні користувачі таких камінців - це десь 80%-90% ігруни) камінці слабкіші у ігровій складовій ніж попередники 7000x3D, тому вони явно не побіжуть міняти свої більш продуктивні x3D попереднього покоління на нові без 3D кешу - тобто по суті 80-90% можливих покупців - ждунів для оновлення саме під ігри АМД моментально відсікає.....логічно, шо тре було робити ігрову продуктивність хоча б не меншу ніж у 7000X3D, але де логіка, а де АМД.... Тому лише майбутній 9000X3D який буде в ігри швидшим за попередників та і в робочих програмах буде швидший ще можна якось розглядати до покупки, але ці недоробки виглядають більше як бетатестові зразки, після альфа тестування на платформі 7000 :gigi:
Ти невірно інтерпретуєш інформацію.
Перш за все, покращена енергоефективність буде цікава в жирних і дорогих процесорах для серверів і робочих станцій, куди і піде основна частина цілих чиплетів. Щось піде геймерам для нових х3д, а відбраковку сплавлять на 9500/9600/9900 по приємним цінам.

Крім того, АМД не надто зацікавлена в прориві на старому сокеті, щось цікаве, думаю, буде в 10000 під АМ6. (3 покоління під АМ5 формально випущені).
Не видно у енергоефективності, вони жруть на рівні попередників, добре шо вони хоча б не гірші за цим показником - https://www.techpowerup.com/review/amd- ... 0x/23.html
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Rederst: 14.08.2024 18:49 Доречі, у кого є можливість покрутити наявні потужності з воксельними двигунами, може їх час вже прийшов? А то остогидло адамантове оточення у іграшках.
А можна докладніше?
Щось я не розумію, що за воксельні двигуни та "адамантове оточення".
unique-neon
Member

Повідомлення

taras_cs
Щось типу манйкрафта, тільки кубики дрібніші :D
"Адамантове оточення" - підозрюю мова про средовище що не руйнуються в іграх
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

unique-neon: 14.08.2024 20:00 taras_cs
Щось типу манйкрафта, тільки кубики дрібніші :D
"Адамантове оточення" - підозрюю мова про средовище що не руйнуються в іграх
Не можу собі уявити, щоб руйнація оточення могла покращити хоч якусь з ігр, що існують.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Lorichic: 14.08.2024 18:37Это всё интел виноват, навыпускали бракованого кала, а амд не чешится, и так сойдёт
Наоборот проблемы Intel AMD наруку. Ещё никто не знает какими будут Arrow Lake и будут ли с ними проблемы... На словах у всех всё хорошо, а не деле пшик.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ничего не понял. Как так 9950х в разгоне хуже (!), чем 9950х без разгона?! Что за?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Inqizitor2022
Таке ще на ~5ГГц сандалях спостерігалось. Перерозгін. Якась частина внутрішніх запчастин починає не встигати за іншими і все йде в рознос.
Востаннє редагувалось 14.08.2024 21:37 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Liquidator: 14.08.2024 19:35Не видно у енергоефективності, вони жруть на рівні попередників, добре шо вони хоча б не гірші за цим показником -
На цих графіках я бачу стабільне зменшення споживання на 10-20Вт з коробки відносно попередників.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

тест от Phoronix. Сильно отличаются от Windows. Ну и учитывая что на винде тестеры тестят в основном игры и cinebench, а тут много всякого.
https://www.phoronix.com/review/amd-ryz ... x-9900x/13
Відповісти