Огляд та тестування відеокарти ASUS GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GDDR6X Noctua OC Edition. Потужна тиша

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Класна штука, але пізно. Всі хто хотів давно вже затарились цим поколінням.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Аватар, Robocop, SenuaII, HFW...ні, візьмемо RDR
Вкладення
1.jpg
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 31.05.2024 18:52 Класна штука, але пізно. Всі хто хотів давно вже затарились цим поколінням.
Ну правда. Це треба зовсім не слідкувати за циклами виходу нових поколінь, щоб купити сабж зараз і у найближчі місяці. Потім абідна буде.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Система питания упрощена относительно обычной, не Super-версии, GeForce RTX 4080. Для GPU теперь предусмотрено 12 фаз, а для памяти только две. Выполнены они на DrMOS Vishay SiC654, которые рассчитаны на 50 А. Из-за того, что плата здесь от карты TUF Gaming шипящие под нагрузкой дроссели никуда не делись.
Ясно понятно, не нужно. :laugh:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ідея класна, реалізація посередня. Легше вже надрукувати DIY кожух на 3Д принтері та поставити Ноктуа чи аналогічні кулери на ту картку, яка припала до душі чи стала по карману.
спойлер
Зображення
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo: 31.05.2024 19:30 Ідея класна, реалізація посередня. Легше вже надрукувати DIY кожух на 3Д принтері та поставити Ноктуа чи аналогічні кулери на ту картку, яка припала до душі чи стала по карману.
спойлер
Зображення
ну те що ви скинули виглядає як шмат лайна дуже незграбний
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А потім опинитись як пан з форуму, який продає 3070 ноктуа, але по ціні 3080ті. І головне питання нахіба воно комусь тепер потрібне.
ZSX
Member

Повідомлення

Я щось ніяк не можу зрозуміти, що це за такі дроселі в ASUS, що саме під навантаженням "співають". В мене на Gigabyte 1060 їх було чутно лише в дуже старих іграх при надвисокому fps, тобто майже ніколи :gigi:, але просто від навантаження не співали...
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZSX: 31.05.2024 20:28 Я щось ніяк не можу зрозуміти, що це за такі дроселі в ASUS, що саме під навантаженням "співають". В мене на Gigabyte 1060 їх було чутно лише в дуже старих іграх при надвисокому fps, тобто майже ніколи :gigi:, але просто від навантаження не співали...
В мене 960 гiга свистiла як скажена :laugh:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ZSX: 31.05.2024 20:28 Я щось ніяк не можу зрозуміти, що це за такі дроселі в ASUS, що саме під навантаженням "співають". В мене на Gigabyte 1060 їх було чутно лише в дуже старих іграх при надвисокому fps, тобто майже ніколи :gigi:, але просто від навантаження не співали...
воно й на асусі свистить від кількості фпс, а не від "навантаження"
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у асуса даже рог стрікси пищать, невже не можна заливати якимось компаундом ті катушки щоб було тихіше, а то платять за топ версію і тут таке
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 31.05.2024 21:17 у асуса даже рог стрікси пищать, невже не можна заливати якимось компаундом ті катушки щоб було тихіше, а то платять за топ версію і тут таке
І це триває вже не перший рік. Взяв собі минулої осені мат плату В650М таф і в неї пищали дроселі. Не сильно, але пищали. Це був мій перший досвід з писклявими дроселями, бо ВК до сих пір всі тихі попадались..
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 31.05.2024 21:23мат плату
в мене були мамки рог стрікс з490 та б660 от з ними було все ок
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

шиплячі під навантаженням дроселі нікуди не поділися.

Мы поставим супер вертушки на мега здоровый радиатор, чтобы ничто не мешало вам слушать наши дросселя.
Shura_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Donate: 31.05.2024 20:32
ZSX: 31.05.2024 20:28 Я щось ніяк не можу зрозуміти, що це за такі дроселі в ASUS, що саме під

В мене 960 гiга свистiла як скажена :laugh:
А в мене, до восени 2021р. була Asus Strix GTX970 — тиша тишею! Для мене це абсолют тиші від вк, яка знаходиться у корпусі на столі, напроти вуха! Я й досі не можу "вибачити" Асусу її RTX3080 за джурчання дроселів.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Enjthesilence: 31.05.2024 19:41
kairo: 31.05.2024 19:30 Ідея класна, реалізація посередня. Легше вже надрукувати DIY кожух на 3Д принтері та поставити Ноктуа чи аналогічні кулери на ту картку, яка припала до душі чи стала по карману.
спойлер
Зображення
ну те що ви скинули виглядає як шмат лайна дуже незграбний
В більшості банально стяжками кріплять, це ще не найгірший варіант. Є величезна кількість людей, яким байдуже, як воно все там всередині ПК виглядає. Ці Ноктуа Едішн, хоч і виглядають гарно, але мають посередню компонентну базу і питання із температурами судячи із огляду, а ціну близьку до Стріксу.

Для прикладу, на luckylink:
ASUS RTX4080S-O16G-NOCTUA - 56664 грн.
ASUS ROG-STRIX-RTX4080S - 59075 грн.
При цьому, MSI RTX 4080 SUPER GAMING X - 45331 грн.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Дорого бахато.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo: 31.05.2024 22:19
Enjthesilence: 31.05.2024 19:41

ну те що ви скинули виглядає як шмат лайна дуже незграбний
В більшості банально стяжками кріплять, це ще не найгірший варіант. Є величезна кількість людей, яким байдуже, як воно все там всередині ПК виглядає. Ці Ноктуа Едішн, хоч і виглядають гарно, але мають посередню компонентну базу і питання із температурами судячи із огляду, а ціну близьку до Стріксу.

Для прикладу, на luckylink:
ASUS RTX4080S-O16G-NOCTUA - 56664 грн.
ASUS ROG-STRIX-RTX4080S - 59075 грн.
При цьому, MSI RTX 4080 SUPER GAMING X - 45331 грн.
так цей варіант як раз таки для людей яким не байдуже як воно виглядає, та й досить нормальний прайс в порівняні зі стріксом.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

По сравнению с 3060 + 100% ФПС за +400% цены...
Відповісти