Огляд та тестування контейнеру ASUS ROG Strix Arion EVA Edition для накопичувачів SSD типу NVMe М.2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування контейнеру ASUS ROG Strix Arion EVA Edition для накопичувачів SSD типу NVMe М.2

вполовину зменшити ширину, вдвічі ціну, додати захист від вологи і можна розглядати при необхідності.
А так як зараз, це звичайний гамінг-дойкаедішн девайс.

З.І. Хммм цікаво скільки на теренах України поціновувачів Евангеліону. Мені треба було гуглити, бо взагалі за нього не чув.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ого, я спочатку думав, що там вже є якийсь накопичувач, а там тільки но коробка.
А дивлячись на тести, незрозуміло, чому б просто не придбати зовнішній накопичувач ссд 2.5, по швидкості різниці майже нема.

Якби ця цяцька мала такі ж можливості, як і бокси Zalman, із вибором режимів і емюляцією двд, а так, за такі гроші.... Ні дякую.
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 25.10.2022 10:39 З.І. Хммм цікаво скільки на теренах України поціновувачів Евангеліону. Мені треба було гуглити, бо взагалі за нього не чув.
Интересоваться аниме и не знать что такое Евангелион? Это вообще возможно?
Хотя конечно, все течет, все меняется... Наверно и среди поклонников 3д-шутеров есть тонкие ценители жанра что без Гугла не поймут что такое Дум..
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hemul: 25.10.2022 10:48Интересоваться аниме и не знать что такое Евангелион?
Я не цікавлюсь аніме. Не ну деяке бачив(Харлок, серія Еплсід і деякі інші), деяке чув. А ось це ні.
Можливо це якасі ікона в світі аніме, тоді так.
Востаннє редагувалось 25.10.2022 10:55 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а я не могу понять в чем прикол этих "внешек" с ссд? если хозяин не будет пользоваться какими то файлами и регулярно их перезаписывать, то они благополучно самоуничтожатся спустя несколько месяцев
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

ну на ОЛХ девайси з 10Гігабіт 700 гривень. Так, без підсвітки(правда й менший) ,але в 3!!!!!!!! рази дешевший. Кому той асус треба
Не прийміть за рекламу, просто для підтвердження рівня цін :) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/oric ... M6LK3.html
Востаннє редагувалось 25.10.2022 11:21 користувачем erazel, всього редагувалось 1 раз.
Nemhain
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

KimRomik: 25.10.2022 10:54 а я не могу понять в чем прикол этих "внешек" с ссд? если хозяин не будет пользоваться какими то файлами и регулярно их перезаписывать, то они благополучно самоуничтожатся спустя несколько месяцев
Куда самоуничтожатся?
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

KimRomik: 25.10.2022 10:54 а я не могу понять в чем прикол этих "внешек" с ссд? если хозяин не будет пользоваться какими то файлами и регулярно их перезаписывать, то они благополучно самоуничтожатся спустя несколько месяцев
Так ссд ж має кілька сотень циклів перезапису. Це скільки ж ТБ треба перезаписати щоб використати ресурс накопичувача.

Отправлено спустя 3 минуты 27 секунд:
А так сам по собі клас девайсів прикольний(але з рівнем цін в баксів 15-20 відсили). Кому треба скинути інфу з ноутбучного ССД, чи хоче підключити НВМЕ до старої системи(мій випадок, сиджу на Z77 чіпсеті(2012 рік, Іві брідж інтели). Ну і як надшвидкісна флешка прикольний, але то при умові що десь валяється ССД М2 НВМЕ лишній :D
SPIRITic
Junior

Повідомлення

KimRomik: 25.10.2022 10:54 а я не могу понять в чем прикол этих "внешек" с ссд?
Иногда нужно не только большая флэшка а еще и карман для SSD M2 для работы на компе где нет разъёма или он уже занят.

А про самоуничтожение через месяц это бред странный
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У мене такий самий є, також не зміг допетрати, куди та як ремінець ставиться.
Ще не сподобалось, що до телефону його не підключиш-весь час перезавантажується.
siruf , дякую за огляд. Ви можете перевірити можливість підключення його до телефону?
SPIRITic
Junior

Повідомлення

erazel: 25.10.2022 11:26 Так ссд ж має кілька сотень циклів перезапису. Це скільки ж ТБ треба перезаписати щоб використати ресурс накопичувача.
Несколько сотен это мало.
на моем SSD на 500 ГБ уже 126 ТБ записей (то есть минимум по 250 раз ячейки перезаписаны в среднем). И это 87% состояние
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 25.10.2022 11:20 ну на ОЛХ девайси з 10Гігабіт 700 гривень. Так, без підсвітки(правда й менший) ,але в 3!!!!!!!! рази дешевший. Кому той асус треба
Не прийміть за рекламу, просто для підтвердження рівня цін :) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/oric ... M6LK3.html
Там же в описі:
"6. Выходной интерфейс: USB3.1 GEN1 Type-C
7. Скорость передачи: 10 Гбит / с".
Специфікація USB3.1 GEN1:Швидкість 5 Gbit/s.
Також контролер: Realtek RTL9210.
Він на USB3.1 GEN1 максимум 500Мбс видасть.
Він на USB3.1 GEN2 максимум 1Тбс видасть.
Висновок: запропонований вами девайс видасть максимум 500Мбс швидкості послідовного читання.
Denyk
Junior

Повідомлення

А підкажіть як переживає інформація місячне лежання на поличці якщо SSD буде на TLC чи QLC ячейках?
s_ta_s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nemhain: 25.10.2022 11:20
KimRomik: 25.10.2022 10:54 а я не могу понять в чем прикол этих "внешек" с ссд? если хозяин не будет пользоваться какими то файлами и регулярно их перезаписывать, то они благополучно самоуничтожатся спустя несколько месяцев
Куда самоуничтожатся?
На усіяких QLC SSD з 4 бітами на комірку (тобто 8 рівнями заряду) через півроку дані можуть перетворитися на кашу, якщо вони не використовуються, а лежать на полиці (особливо в ноунейм китайцях, виконаних за невідомими технологіями).
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 25.10.2022 10:51
Hemul: 25.10.2022 10:48Интересоваться аниме и не знать что такое Евангелион?
Я не цікавлюсь аніме. Не ну деяке бачив(Харлок, серія Еплсід і деякі інші), деяке чув. А ось це ні.
Можливо це якасі ікона в світі аніме, тоді так.
Ну да, я же говорю, уже выросло поколение которое не интересуется 3д-шутерами, просто в них иногда играет и совершенно не в курсе про Дум и всякие иконы.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hemul: 25.10.2022 12:54Ну да, я же говорю, уже выросло поколение которое не интересуется 3д-шутерами, просто в них иногда играет и совершенно не в курсе про Дум и всякие иконы.
якщо ти натякаєш на мене, то це тупо(і вдвічи тупо якщо врахувати середній вік користувачів даного форуму, він напевно за 30ку). Бо я з покоління яке застало стрімер в якості стрічкового накопичувача 90х, а не говорящої голови 2010х.
Тут питання інтересів. Аніме не дуже популярний напрям на пострадянському просторі, на відміну від тієї ж Японії.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

erazel: 25.10.2022 11:26підключити НВМЕ до старої системи(мій випадок, сиджу на Z77 чіпсеті(2012 рік, Іві брідж інтели)
Мод бивиса, переходник со слота ПСИХ на НВМЕ и вуаля - получаешь загрузочный винт с максимальными скоростями

s_ta_s
Та харош пугать население, оно издохнуть может и в процессе повседневной эксплуатации, не обязательно после пролёживания на полках :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3: 25.10.2022 13:21Та харош пугать население, оно издохнуть может и в процессе повседневной эксплуатации, не обязательно после пролёживания на полках
к правило виходить з ладу саме контролер/злітає прошивка, аніж сам нанд.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Sanьka
Там один мусор - другого стоит, потому надёжность у этих поделий - номинальная, :)
andrew_sc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Карман для ССД по цене хорошего ССД.
Відповісти