Counter-Strike 2 може вийти до кінця місяця

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alexsandr
Member

Повідомлення

Павло: 21.09.2023 11:38 Не знаю як на мене а кс 2 краща. Плюс оновлений движок дасть набагато більше можливостей у майбутньому. А читати про те, що кс повільна ну це відверто смішно! :laugh:
Посмотрим. КС текущий, когда в комнате тестировал очень не понравился тем, что стреляет не туда куда прицел смотрит. Если зажать гашетку, то вообще уводить в одну сторону вверх и вправо кажется, прицел при этом смотрит совсем а другую строну.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Alexsandr: 22.09.2023 13:02
Павло: 21.09.2023 11:38 Не знаю як на мене а кс 2 краща. Плюс оновлений движок дасть набагато більше можливостей у майбутньому. А читати про те, що кс повільна ну це відверто смішно! :laugh:
Посмотрим. КС текущий, когда в комнате тестировал очень не понравился тем, что стреляет не туда куда прицел смотрит. Если зажать гашетку, то вообще уводить в одну сторону вверх и вправо кажется, прицел при этом смотрит совсем а другую строну.
Така механіка стрільби, одразу видно, що до цього не грали й не цікавились) Уводить не в одну сторону, а згідно зі спрей-патернами. І так, повторюсь вкотре, CS2 це не нова гра, механіки стрільби/мувменту там будуть ідентичні або близькі до ідентичних.
спойлер
Зображення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

DuckRider: 21.09.2023 13:53Покажи игру для не быдла
Elite:Dangerous
DCS
mklm
HWBOT OC Team
Звідки: dp

Повідомлення

DuckRider: 21.09.2023 13:53Покажи игру для не быдла
Сапер на ультрах
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

7mindfields: 22.09.2023 09:53
Shaolin_Style: 22.09.2023 09:33 Скольких ксеров знаю, буквально не один не смог принять новые правила и переучиться.
Свіжі прохолодні історії, хоча чому дивуватись, після твоєї найбезглуздішої аргументації про те, що цій грі вже більше 30 років, тому вона «застаріла концептуально» :lol:
Т.е. ты решил выставить меня бздуном на основании того что большинство из ксеров не играют в новые игры? :facepalm:

Отправлено спустя 24 секунды:
DuckRider: 22.09.2023 12:18 почти 100% прошли л4д
как можно пройти сетевую игру?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 22.09.2023 18:23 Т.е. ты решил выставить меня бздуном на основании того что большинство из ксеров не играют в новые игры? :facepalm:
Це вже класика, подобається це тобі, чи ні.
В тебе звістно найрелевантніша вибірка знайомих гравців в кс і їх ігрових вподобань, на основі якої ти зробив правильні висновки (ні)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

7mindfields: 22.09.2023 18:29
Це вже класика, подобається це тобі, чи ні.
Да нет дружище, это для тебя классика. Для меня классикой является Q3, TF Classic, HL:AG. Кска была прекрасной игрой, года до 2016-17го, после этого все замкнулось само на себе в очередной раз. Как уже было во времена 1.5\1.6\CSCZ\Source

Аргументация в духе "у тебя нет скина ценой в годовую зп, вот ты и бесишься" никак не оправдывает игровые механики, которые не изменялись уже кучу лет. И не надо мне говорить про Battle Royal режим сейчас, это банальное следование трендам а не попытка переосмыслить саму концепцию.
Востаннє редагувалось 22.09.2023 18:40 користувачем Shaolin_Style, всього редагувалось 2 разів.
xandess
Member

Повідомлення

Grimmjow
При чому тут пенсія в Україні. Я про як ви написали "в цивілізованому світі заробляють на КС". Хто заважає в Україні так заробляти ? Я про те, що це явно не показник цивілізації. (і так, це заробіток для одиниць все ж).
А також, уявіть ситуацію - проект, на якому заробляли - закривається. І потрібно на роботу піти іншу. І тут питають "чим займалися останні роки? " І відповідь "у мене 10 років стажу КС" :gigi:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Shaolin_Style: 22.09.2023 18:38
7mindfields: 22.09.2023 18:29
Це вже класика, подобається це тобі, чи ні.
Да нет дружище, это для тебя классика. Для меня классикой является Q3, TF Classic, HL:AG. Кска была прекрасной игрой, года до 2016-17го, после этого все замкнулось само на себе в очередной раз. Как уже было во времена 1.5\1.6\CSCZ\Source

Аргументация в духе "у тебя нет скина ценой в годовую зп, вот ты и бесишься" никак не оправдывает игровые механики, которые не изменялись уже кучу лет. И не надо мне говорить про Battle Royal режим сейчас, это банальное следование трендам а не попытка переосмыслить саму концепцию.
Так які механіки ти хочеш, щоб змінили? Наведи приклади. Це не батла, колда чи овервоч. Хочеться «геймплейного різноманіття» - це завжди було і буде не про змагальний кс. Досі не розумію сенсу у порівнянні з батлою чи ще чимось, де концепція геть інша.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm: 22.09.2023 18:54
Shaolin_Style: 22.09.2023 18:38
Да нет дружище, это для тебя классика. Для меня классикой является Q3, TF Classic, HL:AG. Кска была прекрасной игрой, года до 2016-17го, после этого все замкнулось само на себе в очередной раз. Как уже было во времена 1.5\1.6\CSCZ\Source

Аргументация в духе "у тебя нет скина ценой в годовую зп, вот ты и бесишься" никак не оправдывает игровые механики, которые не изменялись уже кучу лет. И не надо мне говорить про Battle Royal режим сейчас, это банальное следование трендам а не попытка переосмыслить саму концепцию.
Так які механіки ти хочеш, щоб змінили? Наведи приклади. Це не батла, колда чи овервоч. Хочеться «геймплейного різноманіття» - це завжди було і буде не про змагальний кс. Досі не розумію сенсу у порівнянні з батлою чи ще чимось, де концепція геть інша.
Ну в мне є список того, що потрібно змінити. Перш за все це прибрати нафіг швидкий пошук ігр, тому що це руйнує розвиток гри через те, що до мапером бути у кс го не популярно. Скільки серверів у го з гангеймом? Кілька десятків. Скільки мап у оф мап пулі? Десь 5. Скільки в 1.6 мап? Кілька сотень і всі вони зроблені комьюніті. Чому це проблема? Тому що всі тицяють кнопку "грати" і на не оф серверах цього режиму складно знайти гравців. І це стосується кожного режиму. гра через це стагнує у різноманітті
Що до ігрових механік: все ще не працює механіка "бачу - можу взаємодіяти", невидимі пікселі текстур лишаються в багатьох місцях.
Також джап тров, передача швидкості руху до гранат, чому це працює саме так і чому баг зараз роблять "фішкою"?
Також я не згоден з різною швидкістю руху з пістолетом і ножем, вона повинна бути однаковою.
Я не згоден з тим, що прострілили зарізали, тому що це гарна механіка
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

КС крутая игра, просто многие из нас ну не смогли после 1.6, да и мы стареем, интересы меняются, я играл в GO, но часто бросал на долгое время, негатива много, сейчас уже давно не играю, последний раз играл это была операция какая то, ну ради скинов, суть вы надеюсь понимаете, скины потом дорожают)))
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

DuckRider: 22.09.2023 19:18 Скільки серверів у го з гангеймом? Кілька десятків. Скільки мап у оф мап пулі? Десь 5. Скільки в 1.6 мап? Кілька сотень і всі вони зроблені комьюніті. Чому це проблема? Тому що всі тицяють кнопку "грати" і на не оф серверах цього режиму складно знайти гравців. І це стосується кожного режиму. гра через це стагнує у різноманітті
Тут ти трошки плутаєш тепле з м'яким, оскільки в 1.6 не було офіційного підбору ігр, лише користувацькі сервери, котрі є і у GO. А там уже мапи, які тільки хочеш можуть бути з якими-завгодно ігровими режимами і плагінами/модами. Те, що воно сховано від новачка відносно тієї ж 1.6, то вже інша справа.
все ще не працює механіка "бачу - можу взаємодіяти", невидимі пікселі текстур лишаються в багатьох місцях.
Габен досі не пофіксив деякі баги родом ще з бети cs go :D, а ти за якісь там дрібнички :lol:
Також джап тров, передача швидкості руху до гранат, чому це працює саме так і чому баг зараз роблять "фішкою"?
Також я не згоден з різною швидкістю руху з пістолетом і ножем, вона повинна бути однаковою.
Я не згоден з тим, що прострілили зарізали, тому що це гарна механіка
Тобто jumpthrow для вас баг, а простріли через декілька бетонних стін - необхідна механіка, котру прибрали :rolleyes: ? Так, я згоден, що прострілюється не все, що мало б, тут дійсно варто розробниками додати характеристик для певних текстур. Але повертати те, що було в 1.6, коли можна було прошити 2-3 бетонні стіни по півметра кожна - це повна маячня. Швидкість пересування з ножем і пістолетом особливо не бачу сенсу мусолити. Банально скажу, що пістолет бажано тримати обома руками і сильно ти так не побігаєш :rotate:
Востаннє редагувалось 22.09.2023 20:42 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
druzhba_78
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

После ксго как-то кс2 кажется розовой/ванильной
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 22.09.2023 18:38
7mindfields: 22.09.2023 18:29
Це вже класика, подобається це тобі, чи ні.
Да нет дружище, это для тебя классика. Для меня классикой является Q3
Саме тому ти тут пропонував грати у квейк чемпіонс :lol:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

druzhba_78: 22.09.2023 20:41 После ксго как-то кс2 кажется розовой/ванильной
Є таке. Знижують поріг входу.
Grimmjow
Member

Повідомлення

xandess: 22.09.2023 18:40 Grimmjow
При чому тут пенсія в Україні. Я про як ви написали "в цивілізованому світі заробляють на КС". Хто заважає в Україні так заробляти ? Я про те, що це явно не показник цивілізації. (і так, це заробіток для одиниць все ж).
А також, уявіть ситуацію - проект, на якому заробляли - закривається. І потрібно на роботу піти іншу. І тут питають "чим займалися останні роки? " І відповідь "у мене 10 років стажу КС" :gigi:
Я вам по секрету скажу - в цивилизованном мире стаж в кс го ценится так само как и стаж условного слесаря горводоканала в Украине. И да, даже в украине уже нуждаются в кадрах для «прокачки аккаунтов вов, закрытие м + в таим, поднятие звания в кс, ранга в лоле/доке» и тд. Можете чекнуть ворк.юа


Я играю по фану кс, вов и лол и имею ежемесячный доход как и официальную зп работая горным мастером на шахте. 100 раз уже задумывался бросить это, но мозг засран такими как вы людьми из окружения « а как же пенсия?». У меня были такие моменты что я тупо кормился с кс го, потому что зп задерживали по пол года) а на данный момент в донецкой области цены искусственно задраны на все до такой степени, что чтоб жить тут нормально никакая официальная работа вам не поможет.

А вобще конечно зарабатывать в игры может не каждый, как и смотреть в завтрашний день :gigi:
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Grimmjow
Спасибо, ты сделал мне вечер. :beer:
Alexsandr
Member

Повідомлення

feniks_tm: 22.09.2023 13:08 Така механіка стрільби, одразу видно, що до цього не грали й не цікавились) Уводить не в одну сторону, а згідно зі спрей-патернами. І так, повторюсь вкотре, CS2 це не нова гра, механіки стрільби/мувменту там будуть ідентичні або близькі до ідентичних.
Повторюсь. Уводит в одну сторону вверх и право. Чай на стене следы пуль остаются и эксперимент был не единожды на разном оружии, но далеко не на всем. Рандомом там и не пахло, как и непонятно почему прицел показывал совсем другое.
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Із ігор на компі стоїть тільки кс 1.6. Коли иалий з дружиною засинає, то добре раз в місяць два з пивком поганяти годину -пітвтори. Те що треба і ніяких залипонів на ніч. Найбільше подобається fy_snow, але в нього рідко хто грає. Найкраще грати зі знайомими, бо зі школотою і чіткрами таке собі. Але не годинку-півтори - гуд :gigi:
Alkodvrz
Junior

Повідомлення

1.6 классика и до сих пор, отличная. Большего и не нужно.
Відповісти