Погоджуюся повністю, не дарма їхні продукти доступні всюди, а самі вони крутять свої сервери на лінуксі.Ekz0rcyst: ↑ 26.06.2026 17:56Та Microsoft насправді байдуже на чому будуть запускатись їхні продукти, аби підписка була оформлена, і грошики йшли. Чим би не користувався клієнт, компанія у виграші.
Мені цікаво як вплине Euro-Office на позиції Microsoft, в цьому напрямку.
Що цікаво, недавно вони випустили GNU утиліти під Windows https://learn.microsoft.com/en-us/windo ... s/overview
На Windows вони заробляють лише на лептопах. По факту windows безкоштовний для встановлення пересічному громадянину.
Існує як мінімум 3 методи обходу активації без використання сторонніх утиліт. А ті хто купують ключі по $2-5 не розуміють віддають ці гроші шахраям.
З Euro-Office теж цікаво