Знайдено потенційну причину проблем з 12V‑2×6 на топових відеокартах GeForce RTX. Перехідник з часом висовується з роз'єму

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2026 12:25АІшечку напрягли, а не потіли і пахали. Якби потіли і пахали
Та звичайно що це сарказм був

Якийсь продажник припахав три з половиною індуса, от і зробили за 3 ітерації і 5 років роботи
Scoffer: 23.02.2026 12:25Підозрюю що справжні інженери взагалі участі не брали в розробці. Максимум задіяли якихось індуських джунів на аутсорсі.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 23.02.2026 12:30Хіба не варто виробнику конекторів переглянути хімічну формулу під час виготовлення пластику або зробити його керамічним взагалі?
Ти ще скажи болтами прикрутити як в D-sub роз'ємах. То забуті технології більш високорозвинених пращурів :laugh:
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2026 12:38 unlnu
Ти ще скажи болтами прикрутити як в D-sub роз'ємах. То забуті технології більш високорозвинених пращурів :laugh:
Мінуси даного методу ?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 23.02.2026 12:39Мінуси даного методу ?
10 центів перевитрат на кожному роз'ємі. Хуанг залишиться без однієї з преферантисток.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2026 12:38
unlnu: 23.02.2026 12:30Хіба не варто виробнику конекторів переглянути хімічну формулу під час виготовлення пластику або зробити його керамічним взагалі?
Ти ще скажи болтами прикрутити як в D-sub роз'ємах. То забуті технології більш високорозвинених пращурів :laugh:
предтечи, это были утерянные технолигии предтеч :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
man1242: 23.02.2026 12:39
Scoffer: 23.02.2026 12:38 unlnu
Ти ще скажи болтами прикрутити як в D-sub роз'ємах. То забуті технології більш високорозвинених пращурів :laugh:
Мінуси даного методу ?
очень слабо в плане понтов, теперь очень многое делают именно в разрезе понтов :-/
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

erkins007: 23.02.2026 11:12
Sanьka: 23.02.2026 10:45так ще й фіксатор є
В новом 12v2x6 фиксатор тоже есть. А кадров, которые берут 5090 и пихают ее через переходник не жалко
Якщо вам ліньки шукати, попросіть намоніторити, пошукати ШІ "скільки випадків вигорання роз'єму 12v2x6 та БЖ 3.1 було зафіксовано".
А не вигадуйте свій світ

Відповідь Гугл ШІ бота:

Станом на лютий 2026 року випадки вигорання роз'єму
12V-2x6 (стандарт ATX 3.1) залишаються поодинокими порівняно з попереднім 12VHPWR, проте вони зафіксовані.
Основна статистика та факти:

Кількість випадків: За даними моніторингу MODDIY, у 2025 році було зафіксовано 88 випадків плавлення кабелів нового стандарту. Перший підтверджений випадок 2026 року було зафіксовано вже 1 січня.
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

unlnu
Ну в серверах это разъем, достаточно давно! Но то что пихают в мэйнстрим это пичаль
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2026 12:38Ти ще скажи болтами прикрутити як в D-sub роз'ємах. То забуті технології більш високорозвинених пращурів
Не про фіксацію мова. Вона ніяк не спасе, хоч шурупами скручуй чи металевими застібками замикай.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 23.02.2026 10:45 У старих 8пін, мало того що кабелі товще, так ще й фіксатор є, в новому напартачили всюди де можна.
П - покращення
12V‑2×6 треба заборонити використовувати взагалі
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Аціо
Тебе сказать сколь таких разъемов CXL72? А ровне 280, и это шкаф весит 1,6 тонны, его только карами тягают, и на месте кантуют. Его даже крепить нету смысла, но крепим на четыре 16 болта, ну и вода подводится 2 дюймовым шлангом! У меня уже пол коллектива сантехники
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 23.02.2026 11:32Просто как по мне, переходник это еще один дополнительный фактор проблемы.
ні. там і прямі кабелі горять
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2026 12:41преферантисток
еее можна переклад ?
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

firestarter256: 23.02.2026 12:55unlnu
Ну в серверах это разъем, достаточно давно!
Якщо це так, то чому ж там проблем не виникає чи вони розголосу не набирають просто, чи навантаження не сягають максимальних позначок, на відміну від тих, що масовий користувач робить.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 23.02.2026 13:07еее можна переклад ?
Я побудую свій лунапарк з блекджеком i шахами і преферантистками (ц) Бендер. ;)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Про роз'єм можна безкінечно сперечатись, але те, що практично усі випадки плавлення пов'язані із перехідником саме за себе говорить. Усе, що споживає більше 400 Вт підключати через кальмар категорично не рекомендується.
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Shaolin_Style: 23.02.2026 11:27
Sanьka: 23.02.2026 10:45 У старих 8пін, мало того що кабелі товще, так ще й фіксатор є, в новому напартачили всюди де можна.
П - покращення
фиксатор есть и там и там, проблема в том что 16пин нагревается гораздо сильнее чем дефолтные 6пин или 8пин, от сюда следует проблема не качественного пластика в переходниках, который под влиянием температур ослабляет защелку и в итоге кабель под собственным весом выходит из разъема (по крайней мере теория состоит именно в этом):

Untitled.jpg
Проблема не в поганому пластику, недостатньо вологомц повітрі, чи надлишкових магнитних бурях що оточують нас останнім часом, проблема в інженеріх куртки, які наслухались маркетологів і винайшли цей г=вно розьем. :insane:
Прийміть це як аксіому. Все інше - наслідки
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

NST1983: 23.02.2026 13:20проблема в інженеріх куртки
As of 2024, the board of directors of the PCI-SIG has representatives from: AMD, ARM, Dell EMC, IBM, Intel, Synopsys, Keysight, NVIDIA, and Qualcomm. The chairman and president of the PCI-SIG is Al Yanes, a "Distinguished Engineer" from IBM.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а, що якщо цей роз'єм був згенерований ші, який прагне знищення людства через їх спалення але всі спроби марні.
сьогодні марні...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo
PCI-SIG це як верховна рада. Там багато хто багато чим займається. Розробка роз'єму велась в конкретному комітеті зацікавлених осіб. Враховуючи що окрім хуанга ніхто їх масово нікуди не суне, то хто був зацікавлений очевидно. Тій же ібм, з її 75-ватними прискорювачами, одночасно параллельно і перпендикулярно який там роз'єм. В спайрах немає ніякого :laugh:
спойлер
Зображення
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

сім'ї інженерів у заручниках і єдине, що лишається - виконувати накази бездушних машин
єдиний хто може дати супротив - Хуанг, бо піднімає ціни на карти і сподівається, що люди їх не куплять.

ця битва може бути легендарною !
Відповісти