Які вигадки? Ти писав про заплановані 2,8трлн. Я довів, що це маячня. Що ти ще хочеш, пере-розвинене? Правду кажуть - не сперечайтесь з дурнями. Я й наче вже і припинив це робити ще сторінку тому, а воно все одно лізе, приставуче.Барбарис: ↑ 20.01.2026 22:24 Tiufin, тобто ти прийшов щось доводити, приписуєш іншим свої вигадки, які не здатен підтвердити, а діалог неможливий зі мною?
![]()
![]()
Ну ти й розвинене
Новости
Последние статьи и обзоры
Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році
-
Tiufin
Member
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Tiufin, де і що ти довів? Маніпуляції- не аргумент. І де перестав, брехло?
Твоє місце в чс.
-
Tiufin
Member
Барбарис: ↑ 21.01.2026 05:53 Tiufin, де і що ти довів? Маніпуляції- не аргумент. І де перестав, брехло?Твоє місце в чс.
-
longaro
Member
Лапки прочь от Аи . Мне Он как воздух уже нужен , банально текстурки делать с увеличением уже никак без него , что б все с руля не восстанавливать .
И то это только начало , надеюсь в играх он начнет часть граффы с нуля отрисовывать вместо 2д спрайтиков плоских и эффектов .
А по поводу платной подписки .. Ну а у Меня особо выхода нет , она исключительно платной была , если дело доходит до титс и эсс , не говоря уже про пусси
Более того , надо непревзойденное качество и базу данных для видосов / фото . Такое без мощностей и кода не осилить никак
И то это только начало , надеюсь в играх он начнет часть граффы с нуля отрисовывать вместо 2д спрайтиков плоских и эффектов .
А по поводу платной подписки .. Ну а у Меня особо выхода нет , она исключительно платной была , если дело доходит до титс и эсс , не говоря уже про пусси
Более того , надо непревзойденное качество и базу данных для видосов / фото . Такое без мощностей и кода не осилить никак
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Tiufin, якби ж ти з нього хоч вилазив