Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
alextampa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговрити Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році

Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Одним реченням: ШІ дурка продовжується.
fizik419
Junior

Повідомлення

alextampa: 19.01.2026 11:37 Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
Навряд... Може тільки коли вийде дуже продуктивна пам'ять з приростом у пару разів і вони захочуть зробити апдейт.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Цікаво, хто купуватиме це?

От набудували датацентрів на додатковий трильйон, з кого прибутки отримувати?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Як на мене то сягнути ASI таким чином вони не зможуть, хіба зробити Великого Брата... дуже великого брата
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а потім коли ШІ лусне, на ринок вивалиться стільки пам"яті, що їх будуть навіть закопувати під землю, бо нафіг нікому не потрібні будуть
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Трохи потерпіти, і ШІ розкриється. А наші діти як заживуть. Невелика переплата за цяцьки варта настання нової технологічно-соціальної ери.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Сейчас верят что как только сделают офигенно большой ИИ так он и умным станет и галлюцинировать перестанет. но пока похоже все наоборот. Пока не обожгутся, будут вкладывать.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ви й справді думаєте що з якихось причин люди перестануть юзати чат жпт замість мозку і їм набридне генерувати ельфок з велими синіми очима?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Vpupkin: 19.01.2026 12:25 Ви й справді думаєте що з якихось причин люди перестануть юзати чат жпт замість мозку і їм набридне генерувати ельфок з велими синіми очима?
Коли їм виставлять рахунок відповідно до собівартості, то вони стануть це робити помірно своїм фінансовим можливостям ;)
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Только начинается. Пока не придумают новую замену обычной памяти. Все будет только хуже. Ну или прстроят новые заводы.
AlienFighter
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Vpupkin
Пішов генерувати ельфійок з великими синіми очима - хоч якась користь буде від нейромережок! :D
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

KimRomik: 19.01.2026 12:00а потім коли ШІ лусне, на ринок вивалиться стільки пам"яті, що їх будуть навіть закопувати під землю, бо нафіг нікому не потрібні будуть
ми побачимо розквіт сервісів аля Geforce Now або другу хвилю майнінгу
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 19.01.2026 12:30
Vpupkin: 19.01.2026 12:25 Ви й справді думаєте що з якихось причин люди перестануть юзати чат жпт замість мозку і їм набридне генерувати ельфок з велими синіми очима?
Коли їм виставлять рахунок відповідно до собівартості, то вони стануть це робити помірно своїм фінансовим можливостям ;)
це буде щось на кшталт "купити мізки бесплатно без смс і реєстрації" :lol:
в наш час знання та інформація мають певну вартість (контрактне навчання в ВНЗах тому приклад), тому чим вони цінніші, тим дорожчі
ніхто тобі просто так не розкаже якісь технічні секрети, бо сам розуміє що вони здобуті у важкій праці
аналогічно з ШІ, тому я насилую його сповна поки він безплатний і поки є така можливість
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

dead_rat
Прокрутять знову гроші між корпами а прибутки прийдуть зі збільшеної капіталізації.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Каких данных, для кого эти данные, они с этой цифровизацией бесятся ненабесятся. Какие данные, про что, для чего? :facepalm:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

AntonyKandaurov: 19.01.2026 12:54 dead_rat
Прокрутять знову гроші між корпами а прибутки прийдуть зі збільшеної капіталізації.
Капіталізація не дає прибутків. Це чисто уявна цифра за яку можна виписувати премії.

Щоб був прибуток, хтось в кінці цепочки має щось купити. Навіть якщо це акції капіталізації - хтось має їх купити за $$
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

alextampa: 19.01.2026 11:37 Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
Когда арестуют и оштрафуют СЕО Микрона, Гнусмаса, Хайникс, Опен Эй Ай, Хуанга и остальных членов картеля. Политиканы их крышуют и сами в доле. Так что ничего не ждите.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Жаль что в дата центрах RTX Pro видяхи непопулярны, по ряду причин. Вот бы через годика три четыре купить Б/У RTX Pro на 96гб, не за все деньги мира. Эх, это изменило бы весь мой пайплайн на работе. Но увы, там в серверах совсем не то что мне интересно.

А то что на рынок вылетит куча RDIMM ECC памяти серверной, да плевать. Кому она нужна будет. Тем кто серверную сраку с китайских пердей себе собирает на дом ? Ну, разве что так. А то прост пишут тут некоторые так, будто все эти ваши 'гэймерские G.Skill' и стоят в серверах повсюду и именно они потом и сольются на АлиЭкспрессы, ага :D
Востаннє редагувалось 19.01.2026 13:15 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

dead_rat: 19.01.2026 13:00
AntonyKandaurov: 19.01.2026 12:54 dead_rat
Прокрутять знову гроші між корпами а прибутки прийдуть зі збільшеної капіталізації.
Капіталізація не дає прибутків. Це чисто уявна цифра за яку можна виписувати премії.

Щоб був прибуток, хтось в кінці цепочки має щось купити. Навіть якщо це акції капіталізації - хтось має їх купити за $$
Більше того, коли хтось їх починає спродувати, то капіталізація падає :lol: Виходить взагалі не існує шансів перетворити це на гроші, хіба як маск, вимагати премію від власників.
Відповісти