Настройки біоса для розгона процесора

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
Taras
Member

Повідомлення

Прочитав багато обзорів, але різні думки щодо деяких пунктів в біосі.
Ось ці відповідають за зменшення енерговитрат
C1E Support
Intel(R) SpeedStep(TM) Tech
Intel(R) C-STATE Tech

Радять включати
load-Line calibration
Xtreme Phase Full Power Mode
Може ще якісь мають значення
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Такі чудові теми плодить Тарасик, кожна нова краща за попередню. А як гарно він володіє нашою щирою солов'їною мовою. І ніхто не бажає йому допомогти.
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Ar2r
это могрич1
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Блин, тоже закралась такая мысль. Стиль тот же.
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: столиця

Повідомлення

Так Могрич1'а звуть Тарас по паспорту - гугліть, людина фестивалить не тільки тут.
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

aleks_44-3:гугліть, людина фестивалить не тільки тут.

Дай наводку.
Hauptmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Taras
Ты бы хоть в название темы вписал бы проц и МОБО, чтобы сразу было видно. :learn:
Taras
Member

Повідомлення

aleks_44-3:Так Могрич1'а звуть Тарас по паспорту - гугліть, людина фестивалить не тільки тут.
Звідки інфа?
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Taras:Звідки інфа?

З паспорту могрича.
Відповісти