Прочитав багато обзорів, але різні думки щодо деяких пунктів в біосі.
Ось ці відповідають за зменшення енерговитрат
C1E Support
Intel(R) SpeedStep(TM) Tech
Intel(R) C-STATE Tech
Радять включати
load-Line calibration
Xtreme Phase Full Power Mode
Може ще якісь мають значення
Новини
Останні статті і огляди
Настройки біоса для розгона процесора
-
Taras
Member
-
Ar2r
Advanced Member
Такі чудові теми плодить Тарасик, кожна нова краща за попередню. А як гарно він володіє нашою щирою солов'їною мовою. І ніхто не бажає йому допомогти.
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
Ar2r
это могрич1
это могрич1
-
Ar2r
Advanced Member
Блин, тоже закралась такая мысль. Стиль тот же.
-
tw-r
Advanced Member
- Звідки: столиця
Так Могрич1'а звуть Тарас по паспорту - гугліть, людина фестивалить не тільки тут.
-
Ar2r
Advanced Member
aleks_44-3:гугліть, людина фестивалить не тільки тут.
Дай наводку.
-
Hauptmann
Member
- Звідки: Киев
Taras
Ты бы хоть в название темы вписал бы проц и МОБО, чтобы сразу было видно.
Ты бы хоть в название темы вписал бы проц и МОБО, чтобы сразу было видно.
-
Taras
Member
Звідки інфа?aleks_44-3:Так Могрич1'а звуть Тарас по паспорту - гугліть, людина фестивалить не тільки тут.
-
Ar2r
Advanced Member
Taras:Звідки інфа?
З паспорту могрича.