Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Тут нужна тяжелая артиллерия. Минимум кластер из 16, 16 ядерных оптеронов....

Твои 500-600 очень кстати :rotate:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
большая ли будет разница между ?
i7-3770K
i7-3820
Phenom II X6 1045
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemunв якому клієнті та на які налаштування ідуть 10090?
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Тут скорее вопрос в ппд/$ в этом ronemun лучше разбирается :)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

prosha_evolist
3770k - розгін 4,3-4,7, ППД=70-80тис, легко розігнати, плата нормальна під розгін - 130-140дол, проц 350 дол
2600K - розгін 4,5-5.0, ППД=75-90 тис, легко розігнати, плата 130-140 дол, проц 314дол
3820 - розгін 4,5-4,7, ППД=75-85тис, розгін не множником проца, а чіпсета. плата 250 дол мінімум, проц 300 дол
всі ці проци можуть рішати 6904 задачу і ППД вказане саме для неї (або для 6903 - в них ППД однакові)
Phenom X6, розгін - 4,2 максимум, в більшості 4,0, ППД=50тис лише в задачі 6903, але буде впритик до ліміту часу (6904 ще важча), 6901 потяне легко, але в ній ППД буде 37 тис. Плата - 80-100 дол (з нормальним живленням), проц - 130
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ronemun
ясно,сенк :beer:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ShaggY:ronemunв якому клієнті та на які налаштування ідуть 10090?
у 7-му клієнті, на client-type=advanced, також часто йде на bigadv або bigbeta, але там же часто ідуть погані 7083 і 8049, і вони йдуть в першу чергу, тобто їх тре буде скидувати 1-2-3 рази, перш ніж зявиться 10090. Скидувати тре під пустим паскеєм. Я для цього зробив 2 скрипта і 2 config.xml. Перший скрипт підставляє config.xml без паскея з лівим логіном, і я перезапускаю його поки не прийде 10090 (той же скрипт зачищає попередню задачу). Другий скрипт підставляє правильний config.xml.
Хоча для проців AMD краще у Лінуксі (6901 задача), хоча з другої сторони, продуктивність трохи буде нижче, якщо Лінукс у віртуалці.

Добавлено через 23 минуты 54 секунды:
Freddy Krueger 16.000.000 :super:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ну вот, ложусь завтра в больницу. От 2 недель, до месяца. Если комп вырубится от перегрева, или ещё чего то. То реанимация невозможна..... :insane:

Добавлено через 3 часа 54 минуты 57 секунд:
Подскажите, что прописать в клиент чтоб нормально отправлял задания. То бывает стоит по часа 2 и ничего не отправляет. Это на CPU под виртуалкой. Вот если прописать насильно -send all насильно то отправляет нормально. :help:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Шаженла
по поводу охлада, поставь все вентили на макс, и чуть снизь частоты
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Маму жалко :shuffle:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Всмысле громко? Поверь,будет норм
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Для меня и GTX480 нормально. Для неё всё что громче 35 дб уже громко очень.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

тогда ясно
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И так сообщаю всем кто считал или планировал считать БЖ на одном проце, халява кончилась, БЖ идут только на 16 и больше ядер.

Что у нас там за ключики для ловли нормальных жаб под 6 клиент? :)
omega.zp
Member
Аватар користувача
Звідки: Toronto

Повідомлення

Если сэмулировать 16 ядер в системе то прийдет, но вот 2600к на частоте 4.7 не уложится в дэд. Если только есть счастливый обладатель удачного экземпляра с постоянной частотой около 5.2 то тогда будет успевать в притык)))
12ти поточники с эмуляцией теперь минимальный варинат для бж.... прогресс мать его нехай...
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

це нові задачі? А які номера задач, чи ті самі?
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

omega.zp
Ну уж нет, такой экстрим не по мне, да и вода нужна :gigi:

Добавлено через 26 минут 59 секунд:
ronemun
Ці завдання здається давно видаються, я один раз зловив на 16 потоках і тут же вбив :) Номера 810х
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

а що з 690х?
omega.zp
Member
Аватар користувача
Звідки: Toronto

Повідомлення

я так понял это задачки 8101, 8102, 6905 и 6906
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

я маю на увазі, що з 6901, 6903-6904 - вони що, більше не приходять, чи вони стали значно важчими?
Відповісти