Тут нужна тяжелая артиллерия. Минимум кластер из 16, 16 ядерных оптеронов....
Твои 500-600 очень кстати
у 7-му клієнті, на client-type=advanced, також часто йде на bigadv або bigbeta, але там же часто ідуть погані 7083 і 8049, і вони йдуть в першу чергу, тобто їх тре буде скидувати 1-2-3 рази, перш ніж зявиться 10090. Скидувати тре під пустим паскеєм. Я для цього зробив 2 скрипта і 2 config.xml. Перший скрипт підставляє config.xml без паскея з лівим логіном, і я перезапускаю його поки не прийде 10090 (той же скрипт зачищає попередню задачу). Другий скрипт підставляє правильний config.xml.ShaggY:ronemunв якому клієнті та на які налаштування ідуть 10090?