А я сьогодні всю ніч скрипти ваяв для автоматизованого управління своїм господарством. Ще не повністю автоматизував, але напів автомат вже працює
1104х зараз так важко піймати (кожна 10-та), що вже згоден на 1105х і 1107х (тільки не на 1102х чи 1106х). Враховуючи проблеми в 6-го клієнта з постійної зміною ID, то 10 скидувань задачі на кожному компі вручну - адська робота
У Fahspy зручно результати дивитись, але явно не хватає колонок:
1. Залишковий PPD (чи PPH). =PPD/(% незавершеного). Якщо задача має ППД всього 2000, а пройшло вже 50%, то очевидно, що решту 50% варті ППД=4000, а це вже вплине на вибір залишати задачу чи стерти.
2. Замість отримано (дата і час) краще час що пройшов. Не віднімати ж кожен раз. А крім прогнозу - час до завершення.
3. Ну і саме безглузде, що нема TPF - нема як порівняти задачі і компи. Десь там внизу для кожної задачі окремо не рахується.
4. Але самий головний на мою думку показник - це вигідність задачі=відношення ППД до відносної потужності компа Z=степінь 1,5 (Pкомпа/Pеталона),
де P=(MHz Х Core Х Архітект Х %_вільних_ресурсів)
5. Колонку з базовими очками (для smp важливо, з їх вінігретом завдань).
6. Графік коливання TPF (для визначення глюків). або коефіцієнт пульсації. Всього ж 100 значень на кожен слот
7. Крім цифрового, графічне відображення ППД кожного клієнта. Так легше порівнювати
Також необхідна кольорова градація за вибором
І ще, чому FAHSpy не впізнає задачі з Лінукса. Замість 6900 бачить 11289 на 69
Не можу не відміти прогрес новачка? rizloff.
Lucky9, Andrey235, Shaggu03, вам пора задуматись