Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
Як ппд на 8011, не порізали на твоїх компах?
70хх на скільки?))) шо дають за них? На моєму ж проці норм будуть, а то деякі 69хх так довго рахуються і ппд низький..(
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

80хх всім зменьшили у 2 рази
70хх див попередній пост, я буду його обновляти
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

еще одно задание на 15млн) :eek: :insane: :eek:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

яки саме завдання, який проц чи відеокарта, який клієнт і настройки. Кількість кроків не має ніякого значення!!!. Головне ППД
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

та я знаю)
ща ппд 1600
если раньше 15млн щитало за 15 часов,то сейчас за 8 пощитает_

Добавлено через 10 минут 32 секунды:
я уже 97 :jump: :banghead: :gigi:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Прохання, аналізуйте, які 70хх задачі тормознуті (крок відносно інших 70хх більше у декілька раз) і викладайте їх номера сюди.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

если-бы я еще знал как узнавать_ :gigi: :lamer: :lamer: :puzzle:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

prosha_evolist: если раньше 15млн щитало за 15 часов,то сейчас за 8 пощитает_
а очки за ЗАДАЧУ ті самі? чи у 2 рази меньше
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

так-же само за 3 задания 1500 с копейками :weep: :weep: :shuffle:

Добавлено через 3 минуты 26 секунд:
по 500 за задание_ :banghead: :facepalm: :rip:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

подібно, що 70хх задачі йдуть хвилями. Після кучі 8011 знов куча 70хх, і рідко коли 10090.

SergeyR, вибач за мороку, але прохання про 8011 задачу втратило зміст. Натомість є прохання - який TPF у 10090 на твоїй системі (і ППД), бажано у Лінуксі
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Взял видуху, похоже мне удачный видеочип попался :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

калькулятор http://linuxforge.net/bonuscalc2.php" target="_blank обновили щодо 80хх задач. Як і казали, зменьшився бонус. Тож про 80хх можна забути, а точніше, внести у список небажаних, і придумати як їх позбутись
Востаннє редагувалось 16.01.2012 20:56 користувачем ronemun, всього редагувалось 2 разів.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Денис97
Гигагерц взяла?))
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ShaggY
Гигагерц взяла?))
Сейчас пробую при 1.075
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ShaggY, Денис97, будь-ласка, тільки по темі.
якщо розгін, то зі значеннями ППД з № задачі. Як відомо, ППД відеокарт значно сильніше зростає від частоти шейдерів, ніж від кількості шейдерів, а від частоти памяті взагалі не залежить (якщо там не ДДР3 замість ДДР5 і шина не врізана у 2 рази :gigi: )
Від себе. Враховуючи відношення ціна/ППД, а ще добавити споживання енергії/ППД, відеокарти для фолдингу чисто забава.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Денис97:ShaggY
Гигагерц взяла?))
Сейчас пробую при 1.075
купил видик-поздравляю) :beer:

а ппд от частоты шейдеров я сейчас проверю)
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
ТО що треба для ловлі 70хх?
В мене зараз стоїть Бета, треба ще адвансед? Чи просто адвансед?
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

при "разгоне" :lamer: :gigi:
с 1375 до 1530 пдд с 1349 до 1418 :insane:
разгон канеш :banghead: (просто при разгоне до 1550 начинает лагатЬ) :mad: :tomat: :help:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Взяла видеокарта 1000/2000 при 1.087 :rotate:

prosha_evolist
Значит у тебя переразгон получается.

ronemun
Напомни что надо писать в GPU клиенте что бы получать БЖ для видеокарт
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

с ккакого-то жрена пдд-1622___ на стоке) :eek: :eek: :eek: :lick:
Відповісти