Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
Як ппд на 8011, не порізали на твоїх компах?
70хх на скільки?))) шо дають за них? На моєму ж проці норм будуть, а то деякі 69хх так довго рахуються і ппд низький..(
Як ппд на 8011, не порізали на твоїх компах?
70хх на скільки?))) шо дають за них? На моєму ж проці норм будуть, а то деякі 69хх так довго рахуються і ппд низький..(
-
ronemun
Advanced Member
80хх всім зменьшили у 2 рази
70хх див попередній пост, я буду його обновляти
70хх див попередній пост, я буду його обновляти
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
еще одно задание на 15млн)

-
ronemun
Advanced Member
яки саме завдання, який проц чи відеокарта, який клієнт і настройки. Кількість кроків не має ніякого значення!!!. Головне ППД
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
та я знаю)
ща ппд 1600
если раньше 15млн щитало за 15 часов,то сейчас за 8 пощитает_
Добавлено через 10 минут 32 секунды:
я уже 97

ща ппд 1600
если раньше 15млн щитало за 15 часов,то сейчас за 8 пощитает_
Добавлено через 10 минут 32 секунды:
я уже 97
-
ronemun
Advanced Member
Прохання, аналізуйте, які 70хх задачі тормознуті (крок відносно інших 70хх більше у декілька раз) і викладайте їх номера сюди.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
если-бы я еще знал как узнавать_

-
ronemun
Advanced Member
а очки за ЗАДАЧУ ті самі? чи у 2 рази меньшеprosha_evolist: если раньше 15млн щитало за 15 часов,то сейчас за 8 пощитает_
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
так-же само за 3 задания 1500 с копейками

Добавлено через 3 минуты 26 секунд:
по 500 за задание_

Добавлено через 3 минуты 26 секунд:
по 500 за задание_
-
ronemun
Advanced Member
подібно, що 70хх задачі йдуть хвилями. Після кучі 8011 знов куча 70хх, і рідко коли 10090.
SergeyR, вибач за мороку, але прохання про 8011 задачу втратило зміст. Натомість є прохання - який TPF у 10090 на твоїй системі (і ППД), бажано у Лінуксі
SergeyR, вибач за мороку, але прохання про 8011 задачу втратило зміст. Натомість є прохання - який TPF у 10090 на твоїй системі (і ППД), бажано у Лінуксі
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Взял видуху, похоже мне удачный видеочип попался 
-
ronemun
Advanced Member
калькулятор http://linuxforge.net/bonuscalc2.php" target="_blank обновили щодо 80хх задач. Як і казали, зменьшився бонус. Тож про 80хх можна забути, а точніше, внести у список небажаних, і придумати як їх позбутись
Востаннє редагувалось 16.01.2012 20:56 користувачем ronemun, всього редагувалось 2 разів.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Денис97
Гигагерц взяла?))
Гигагерц взяла?))
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ShaggY
Сейчас пробую при 1.075Гигагерц взяла?))
-
ronemun
Advanced Member
ShaggY, Денис97, будь-ласка, тільки по темі.
якщо розгін, то зі значеннями ППД з № задачі. Як відомо, ППД відеокарт значно сильніше зростає від частоти шейдерів, ніж від кількості шейдерів, а від частоти памяті взагалі не залежить (якщо там не ДДР3 замість ДДР5 і шина не врізана у 2 рази
)
Від себе. Враховуючи відношення ціна/ППД, а ще добавити споживання енергії/ППД, відеокарти для фолдингу чисто забава.
якщо розгін, то зі значеннями ППД з № задачі. Як відомо, ППД відеокарт значно сильніше зростає від частоти шейдерів, ніж від кількості шейдерів, а від частоти памяті взагалі не залежить (якщо там не ДДР3 замість ДДР5 і шина не врізана у 2 рази
Від себе. Враховуючи відношення ціна/ППД, а ще добавити споживання енергії/ППД, відеокарти для фолдингу чисто забава.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
купил видик-поздравляю)Денис97:ShaggYСейчас пробую при 1.075Гигагерц взяла?))
а ппд от частоты шейдеров я сейчас проверю)
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
ТО що треба для ловлі 70хх?
В мене зараз стоїть Бета, треба ще адвансед? Чи просто адвансед?
ТО що треба для ловлі 70хх?
В мене зараз стоїть Бета, треба ще адвансед? Чи просто адвансед?
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
при "разгоне"
с 1375 до 1530 пдд с 1349 до 1418
разгон канеш
(просто при разгоне до 1550 начинает лагатЬ)

с 1375 до 1530 пдд с 1349 до 1418
разгон канеш
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Взяла видеокарта 1000/2000 при 1.087
prosha_evolist
Значит у тебя переразгон получается.
ronemun
Напомни что надо писать в GPU клиенте что бы получать БЖ для видеокарт
prosha_evolist
Значит у тебя переразгон получается.
ronemun
Напомни что надо писать в GPU клиенте что бы получать БЖ для видеокарт
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
с ккакого-то жрена пдд-1622___ на стоке)
