Ждем карпат
Вот бы еще Карпаты сотворили чудо...
Чорт, ну не йде цього сезону гра. В ЛЄ гри нема, в чемпіонаті взагалі завал. Видно що хлопці стараються, бігають до останнього...але колектив новий, немає такої зіграності як минулого сезону. ЗАлишається лише вірити...Вірити Кононову ,бо він може
Суддя - б
Вітаю вболівальників Ворскли, Металу і Динамо