master:якшо ви не помітили різниці, то ви або слухали твори Гаусса, або в дитинстві ведмідь вас дуже образив
Оскільки ви скотилися до хамства, так розумію, аргументи у вас скінчилися.
DEVES:Кто из отписавшихся реально слушал эту SVEN IHOO MT5.1R?
Я слухав. А ШО

Мало того свого часу, коли в мене була ця система, також займався пошуками звуку та намагався додати драйву. Про те на яких звуковухах написав вище.
well:при правильных драйверах и настройках, даже SB0220 играет на 3 головы лучше чем любой встроенный звук и разницу заметно лично мне даже на колонках/наушниках за 100грн...
Пробачте, а "любой встроенный звук" це що конкретно ? Зазначений мною це ALC888 "любой" чи ні ?
Доречі, IHOO також можна тюнить. На хоботі десяток тем по модернізації.
Моя думка наступна.
Захотілося музики -> варто забути про компьютерну акустику взагалі, а збирати гроші на нормальні колонки + підсилювач.
Свени, Рояли, Соло, Едіфери - лише компроміс.
Але маючи на руках лише $100 може краще зробить апрейд компа ?
Всі ці шьірота нізов та прозрачность вєрхов ніщо порівняно із тормознутою платформою...
PS: Щоб було більш зрозуміло, зараз у мене для музики ALC883 -> Одиссей-010 -> S-90B. Влаштовує повністю.