так я ж вам пропоную знайти іншихleif: ↑ 25.06.2026 18:41 А звідки ти знаєш що це реальний користувач?
ну у мене кращі результати ніж в оглядахleif: ↑ 25.06.2026 18:41Саме тому існують огляди
так я ж вам пропоную знайти іншихleif: ↑ 25.06.2026 18:41 А звідки ти знаєш що це реальний користувач?
ну у мене кращі результати ніж в оглядахleif: ↑ 25.06.2026 18:41Саме тому існують огляди
Ти це про "43+ години ютубу" знову?yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 19:01 ну у мене кращі результати ніж в оглядах
Мені було б достатньо оглядів по цьому питанню, якби я зацікавився, але якщо тобі треба — шукай.yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 19:01 так я ж вам пропоную знайти інших
How much is Apple increasing prices?
Today’s price increases affect a ton of different Apple products, including the base starting price on things like MacBook Air, MacBook Neo, and more.
Macs
MacBook Neo: $699 (up from $599)
13-inch MacBook Air: $1,299 (up from $1,099)
15-inch MacBook Air: $1,499 (up from $1,299)
M5 MacBook Pro: $1,999 (up from $1,699)
M5 Pro MacBook Pro: $2,499 (up from $2,199)
M5 Max MacBook Pro: $4,099 (up from $3,599)
iMac: $1,499 (up from $1,299)
M4 Max Mac Studio: $2,499 (up from $1,999)
M3 Ultra Mac Studio: $5,299 (up from $3,999)
iPads
iPad: $449 (up from $349)
11-inch iPad Air: $749 (up from $599)
13-inch iPad Air: $949 (up from $749)
11-inch iPad Pro: $1,199 (up from $999)
13-inch iPad Pro: $1,499 (up from $1,299)
iPad mini: $599 (up from $499)
More products:
Apple TV 4K: $199 (up from $129)
HomePod: $349 (up from $299)
HomePod mini: $129 (up from $99)
Vision Pro: $3,699 (up from $3,499)
прекрасно, і навіть в цьому випадку їх тести це єдине що можна знайти близько до специфікації і вони говорять що 100 градусів це максимальна безпечна температура. а тому 108 це не норма. хочете довести протилежне - надайте тести які говорять інакшеyuriy_dd: ↑ 25.06.2026 18:09 ці сайти не можуть публікувати офіційну специфікацію, можуть лише результати тестів
так а хто вас за язик тягнув казати що 108 градусів це в межах специфікацій виробника?yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 18:09Епл цього не публікує.orange_deer: ↑ 25.06.2026 17:54ви чітко сказали, що: 108 градусів це в межах специфікацій виробника але коли я надаю вам посилання на реальні специфікації
Юра атвічає що це відгук реальний, бо він його сам і написавleif: ↑ 25.06.2026 18:41 А звідки ти знаєш що це реальний користувач?
у мене є докази, у вас нема нічого. Навіть просто включити ноут і щоб він пропрацював стількиleif: ↑ 25.06.2026 19:19Ти це про "43+ години ютубу" знову?
ця тема саме про прогресс, я розумію ви та інші - приходять отримати порцію доказів які вони ліниві рукожопи, і йдуть спатиleif: ↑ 25.06.2026 19:19 Мені було б достатньо оглядів по цьому питанню, якби я зацікавився, але якщо тобі треба — шукай.
звичайно що довіра є до тих хто може довести свою думку, ви не можете. Нічого страшного.leif: ↑ 25.06.2026 19:19чи юзеру з донною репутацією (як у тебе) буде якась довіра
у відповідь на ваші питання про автономність, швидкодію і так далі:yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 18:09 фанати х86 - вам подобається така автономність? заявляють 43 год, по факту 4-6?
Ви дуже переживаєте - а мені і всім іншим користувачам - все одно.
тоді вам не має бути цікавим прогрес, і ви можете не писати в цій теміorange_deer: ↑ 25.06.2026 20:44а мені і всім іншим користувачам - все одно
головний клоун форуму на ім'я Юра як завжди, там де його зловили на брехні він це все проігнорував, так ніби і не було цьогоyuriy_dd: ↑ 25.06.2026 20:50 і далі користуватись своїм якимось старим ноутом чи що там у вас
точно згадав, у вас райзен якийсь, але через свою скромність - автономність ви не покажете (але ми то знаємо чому не покажете)orange_deer: ↑ 25.06.2026 20:59алло, ви користуєтесь ноутом на процесорі який вийшов на рік раніше за мій
так, впав, тріс. Але я його і досі маю і він працює. І камера там хороша. Краща ніж на Ф5orange_deer: ↑ 25.06.2026 20:59і поко f1 у вас був поки не тріснув екран
які такі докази? не було доказів "43+ годин ютубу", були тільки твої слова. скріншоти які ти навів не є пруфом.yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 20:44у мене є докази
не спати, а грати в комп'ютерні ігри! зараз тільки капучіно велике вип'ю, виграв сам у себеyuriy_dd: ↑ 25.06.2026 20:44ця тема саме про прогресс, я розумію ви та інші - приходять отримати порцію доказів які вони ліниві рукожопи, і йдуть спати
до тих хто вміє в пруфи і не балабол довіра є, з часом набувається і тут достатньо форумчан, яких я спостерігаю не перший рік (як ти кацапів на хоботі) і я можу їм і на слово повірити. але це не твій випадок, в твоєму випадку, щоб ти не стверджував це апріорі брехня, поки ти не доведеш зворотнє. не довів -- значить брехня. 43 години ютубу -- брехня, 10 підтягувань -- брехня. ну ти зрозумів.yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 20:44звичайно що довіра є до тих хто може довести свою думку, ви не можете.
ні, Юра, не блокуй будь-ласка, тільки не це!!yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 20:44За якийсь час коли мені ви станене не цікаві - я вас заблокую.
окleif: ↑ 25.06.2026 21:22скріншоти які ти навів не є пруфом.
мені все одно. На брехні не зловили. Довести нічого не вміютьleif: ↑ 25.06.2026 21:22 на слово тобі ніхто не вірить.
yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 21:28 мені все одно. На брехні не зловили. Довести нічого не вміють
yuriy_dd: ↑ 09.05.2026 16:32 в мене до 108 градусів буквально за 10 секунд, і все одно нічого екстремального. Все в межах специфікацій від виробника, за які він несе гарантію
yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 18:09Епл цього не публікує. Ви дуже переживаєте - а мені і всім іншим користувачам - все одно.orange_deer: ↑ 25.06.2026 17:54ви чітко сказали, що: 108 градусів це в межах специфікацій виробника але коли я надаю вам посилання на реальні специфікації
не можу вже дивитись на ці пекельні борошна Юри, серце крається. чекає-чекає, а розумні люди все не приходятьyuriy_dd: ↑ 25.06.2026 21:28все одно колись прийдуть розумні люди, з якими можна буде обговорювати і глибші теми.
Компанія добра вирішила не піклуватись про те щоб кожен мав дешевий/ швидкий/енергоефективний ноут і почала піднімати ціну. Дійсно, отакоїyuriy_dd: ↑ 25.06.2026 22:36Apple підняла ціну на MacBook Neo та інші Mac
чому у інших проців та відеокарт tjunction 100-105 градусів МАКСИМУМ?orange_deer: ↑ 25.06.2026 21:32yuriy_dd: ↑ 25.06.2026 21:28 мені все одно. На брехні не зловили. Довести нічого не вміють![]()
![]()
![]()
yuriy_dd: ↑ 09.05.2026 16:32 в мене до 108 градусів буквально за 10 секунд, і все одно нічого екстремального. Все в межах специфікацій від виробника, за які він несе гарантіюyuriy_dd: ↑ 25.06.2026 18:09
Епл цього не публікує. Ви дуже переживаєте - а мені і всім іншим користувачам - все одно.
Та реальний яleif: ↑ 25.06.2026 18:41А звідки ти знаєш що це реальний користувач?
Скоріш за все гріється, навіть після чистки 90-100 градусів то норма, єдиний вихід це кришку дірявити, можна отримати -20 градусів легкоkabostebeztak: ↑ 26.06.2026 02:20які заклинання використовують епл, щоб у них кремній не деградував від таких температур? боже, да навіть мій 2015 15 дюймовий макбук про який напевно ніколи не чистили так не гріється...
https://mezha.ua/news/microsoft-says-8- ... 11-312658/Microsoft раніше цього року також профінансувала дослідження SIgnal65, щоб довести, що 8 ГБ оперативної пам'яті у нещодавно представленому бюджетному MacBook Neo – це критичний недолік порівняно з ПК на Windows 11. Після цього Microsoft випустила нові Surface Laptop та Surface Pro з 8 ГБ ОЗП за ціною від $1299 – дорожче за ноутбук Apple.